karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@TaughtMule nic nie słyszę jakaś pi##a się drze
0
@Criss18Barca na jakiej pozycji?
0
@zodiak_10 a mekambe blokował PSG
8
Efekt motyla: prawie 30lat temu zafascynowałem się Barceloną dzięki Ronaldo, później zakochałem bezpowrotnie dzięki Rivaldo i Kluivertowi a teraz siedzę rozbity, bo Urugwajczyk, którego jeszcze dwa sezony temu uważałem za zajebistego grajka nie umie pokryć dziadka stopera w 93 minucie półfinału LM, ajj
0
@esem91 no właśnie to jebany nonsens, jakby Marciniak pokazał wolny to musiałby dać żółtą, pokazał wapno więc oszczędził Armenca, potem przez var (hatfu!) zmienia decyzję i chyba teoretycznie nie może pokazać żółtej
0
@ViscaelBarca2007 obawiałem się czy chłopak dowiezie ale jak zaczął wozić od pierwszych minut makaroniarzy to wiedziałem, że to będzie jego mecz, zabrakło tak niewiele do perfekcji
0
@parpe ale wtedy jaką mieliśmy ekipkę, tutaj wydaje mi się, że Flick z niektórych wyciągnął maksa
11
Najgorsze jest to, że w tym sezonie nie było żadnej potężnej drużyny, której mogliśmy się obawiać, naprawdę można było wziąć te LM z 17latkami w składzie, myślę, że w następnym sezonie będzie fchui ciężej
1
Rozumiem, że Martin jest słaby do niego nie mam pretensji, to dzieciak co przed chwilą kopał w 3lidze ale taki Raphinha pan Złota Piłka? Pan wiecznie obrażony De jong, Pan kodeks Araujo? Wielkie gwiazdy, za gruby hajs od nich jednak wymagam czegoś więcej
0
@MessiForeverTheBest pokaż
0
Dlaczego my strzelamy bramki po fajnych akcjach, bez pomocy przeciwników a taki Inter po naszych błędach
0
@mate92 xddddddd
3
Araujo jaki Kocik wszystko czyści
0
Był chociaż kwit tutaj?
1
Emrick 5 metrów przed polem karnym faulował i był karny
0
Raphinha tragedia jak na razie
0
Będzie karny kurwa
3
Ale gówno gramy
0
Dobrze że tam krzyknęli plecy Olmo
0
A Garcia na spacerku?
0
@Ptasior kiedyś graliśmy z Oleguerem więc easy
0
@Azi nie idzie, te same emocje od 29lat
1
@ali3gator identycznie myślałem przed pierwszym meczem...
0
@Seledynowy kolejny raz kiedy przegrywamy domowy mecz z Interem strzelamy 3 bramki a obrona nie dowozi
0
@ACMaldini3 yas
16
Atleti OFICJALNIE nie wygra La Ligi w tym sezonie :)
0
Gerard Mi Wi Pi, na pohybel
0
Lamine to tylko do dryblingu, bo to wykończenie w większości przypadków średnie
0
Typa to już na boisku nie powinno być wszedł i same faule
0
@Messi96_96 hmmm nie wiem może przeciążenie całym sezonem :o