8

@TaughtMule nic nie słyszę jakaś pi##a się drze

0

@Criss18Barca na jakiej pozycji?

0

@zodiak_10 a mekambe blokował PSG

8

Efekt motyla: prawie 30lat temu zafascynowałem się Barceloną dzięki Ronaldo, później zakochałem bezpowrotnie dzięki Rivaldo i Kluivertowi a teraz siedzę rozbity, bo Urugwajczyk, którego jeszcze dwa sezony temu uważałem za zajebistego grajka nie umie pokryć dziadka stopera w 93 minucie półfinału LM, ajj

0

@esem91 no właśnie to jebany nonsens, jakby Marciniak pokazał wolny to musiałby dać żółtą, pokazał wapno więc oszczędził Armenca, potem przez var (hatfu!) zmienia decyzję i chyba teoretycznie nie może pokazać żółtej

0

@ViscaelBarca2007 obawiałem się czy chłopak dowiezie ale jak zaczął wozić od pierwszych minut makaroniarzy to wiedziałem, że to będzie jego mecz, zabrakło tak niewiele do perfekcji

0

@parpe ale wtedy jaką mieliśmy ekipkę, tutaj wydaje mi się, że Flick z niektórych wyciągnął maksa

11

Najgorsze jest to, że w tym sezonie nie było żadnej potężnej drużyny, której mogliśmy się obawiać, naprawdę można było wziąć te LM z 17latkami w składzie, myślę, że w następnym sezonie będzie fchui ciężej

1

Rozumiem, że Martin jest słaby do niego nie mam pretensji, to dzieciak co przed chwilą kopał w 3lidze ale taki Raphinha pan Złota Piłka? Pan wiecznie obrażony De jong, Pan kodeks Araujo? Wielkie gwiazdy, za gruby hajs od nich jednak wymagam czegoś więcej

0

0

Dlaczego my strzelamy bramki po fajnych akcjach, bez pomocy przeciwników a taki Inter po naszych błędach

0

@mate92 xddddddd

3

Araujo jaki Kocik wszystko czyści

0

Był chociaż kwit tutaj?

1

Emrick 5 metrów przed polem karnym faulował i był karny

0

Raphinha tragedia jak na razie

0

Będzie karny kurwa

3

Ale gówno gramy

0

Dobrze że tam krzyknęli plecy Olmo

0

A Garcia na spacerku?

0

@Ptasior kiedyś graliśmy z Oleguerem więc easy

0

@Azi nie idzie, te same emocje od 29lat

1

@ali3gator identycznie myślałem przed pierwszym meczem...

0

@Seledynowy kolejny raz kiedy przegrywamy domowy mecz z Interem strzelamy 3 bramki a obrona nie dowozi

0

16

Atleti OFICJALNIE nie wygra La Ligi w tym sezonie :)

0

Gerard Mi Wi Pi, na pohybel

0

Lamine to tylko do dryblingu, bo to wykończenie w większości przypadków średnie

0

Typa to już na boisku nie powinno być wszedł i same faule

0

@Messi96_96 hmmm nie wiem może przeciążenie całym sezonem :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?