karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox weee bo oczy się pocą:///
1
@ViscaelBarca2007 ehhh dlaczego on nie odpalił tutaj ://
1
@macio_944 nie no mamy pekaesy, prąd w mieszkaniach, ruchome schody trochę tego jest
2
@macio_944 na Podlasiu mówi się na dworze
0
Ej a z tym Rashfordem to co? Zamknęli go u tego lekarza? Miał badania i słuch o nim zaginął
0
@Kinginiesta no to musiała być ściema bo terminy chyba już minęły a nic nie było pisane o odszkodowaniu
3
@wyrek jako wspólnik spółki i przedsiębiorca płacę już podwójną to z tym będzie x3 czy x4? Rozumiem, że będą mnie 4 razy szybciej i skuteczniej leczyć? Dziś właśnie zapisałem się do lekarza na analizę wyników... Na grudzień :)) to może przy dopłacie dałoby się do października zejść
Jaki przelicznik dla ludzi bezpłodnych i mający problem z zajściem w ciążę? I dla tych co np po długim związku zostaną zdradzeni po 30tce i zostają sami?
I ostatnie pytanie jakim debilem trzeba być żeby złożyć taką petycję? Pewnie ten sam poziom 'człowieka' co hejtuje in vitro
1
@dmcteam jak Barcelonki stanowią główną siłę to jak ma być? :)
1
@Zed1992 Zamorano miał koszulkę 1+8 jak Ronaldo w Interze dostał 9 :)
4
@slayer teraz to już nawet pesymizm czyli musi byc ujowo
0
@FcPortoFan1999 moim zdaniem ani bramki ani trofea, każdy wybierający powinien kierować się jednym kryterium "jakbym wybierał pierwszy na wfie to kogo wziąłbym do drużyny na początku"
13
@blakkudium uuu poniżanko, niech się szybko zajmie tym jakieś stowarzyszenie!
0
@Encore papier, kamień, nożyce
0
@Rifek niby po polsku ale z ortografem
0
@Laminedependencia weź notatnik ze sobą
0
@Traba727 jak tam Barceloniarzu, jak KMŚ?
0
Ta ruska jest tragiczna xd
0
@Lucyffffer1922 bardzo ładnie, trójka, siadaj
1
@Lucyffffer1922 pleonazm
0
@Lionel_Messi10 rozgrzeweczka jak przed grankiem na orliku
0
@Aragorn33 xd kiedy Ty widziałeś z Barcelony transfer w takich kwotach
1
@blakkudium o gurwa jak na orliku xd
0
@Hadziuk a co się wydarzyło? Strumyk wysechł?
0
@Xxxbarca4ever tak uznajemy, czyli nic się nie zmieniło od miesiąca w tej kwestii
1
Czy są jakieś zmienne za ZP Dembelelele? Można coś tam do skarbonki wpadnie?
1
@mkord w sumie każdy robi to samo xd
2
Właśnie odgracam "garderobę" iiii znalazłem biało-złote najki tiempo Ronaldinho (jeszcze sobie spersonalizowalem inicjałami) które miał w reklamie Joga Bonito ale nostalgłem ;( najpiękniejsze butki do grania ever
5
Hmmm daleki jestem od teorii spiskowych ale serio jakoś często dostaje mecze realu, jest jakiś inny sędzia który tak regularnie sędziuje mecze jakiejś drużyny
1
@HypeR to jest pojebane, że w tych czasach ludzie cokolwiek zobaczą od razu nagrywają i wrzucają do sieci...
3
@kubix05 ale że nie wspomniano o "ślepnąc od świateł"? Topowa rola