0

@draxidox weee bo oczy się pocą:///

1

@ViscaelBarca2007 ehhh dlaczego on nie odpalił tutaj ://

1

@macio_944 nie no mamy pekaesy, prąd w mieszkaniach, ruchome schody trochę tego jest

2

@macio_944 na Podlasiu mówi się na dworze

0

Ej a z tym Rashfordem to co? Zamknęli go u tego lekarza? Miał badania i słuch o nim zaginął

0

@Kinginiesta no to musiała być ściema bo terminy chyba już minęły a nic nie było pisane o odszkodowaniu

3

@wyrek jako wspólnik spółki i przedsiębiorca płacę już podwójną to z tym będzie x3 czy x4? Rozumiem, że będą mnie 4 razy szybciej i skuteczniej leczyć? Dziś właśnie zapisałem się do lekarza na analizę wyników... Na grudzień :)) to może przy dopłacie dałoby się do października zejść

Jaki przelicznik dla ludzi bezpłodnych i mający problem z zajściem w ciążę? I dla tych co np po długim związku zostaną zdradzeni po 30tce i zostają sami?

I ostatnie pytanie jakim debilem trzeba być żeby złożyć taką petycję? Pewnie ten sam poziom 'człowieka' co hejtuje in vitro

1

@dmcteam jak Barcelonki stanowią główną siłę to jak ma być? :)

1

@Zed1992 Zamorano miał koszulkę 1+8 jak Ronaldo w Interze dostał 9 :)

4

@slayer teraz to już nawet pesymizm czyli musi byc ujowo

0

@FcPortoFan1999 moim zdaniem ani bramki ani trofea, każdy wybierający powinien kierować się jednym kryterium "jakbym wybierał pierwszy na wfie to kogo wziąłbym do drużyny na początku"

13

@blakkudium uuu poniżanko, niech się szybko zajmie tym jakieś stowarzyszenie!

0

@Encore papier, kamień, nożyce

0

@Rifek niby po polsku ale z ortografem

0

@Laminedependencia weź notatnik ze sobą

0

@Traba727 jak tam Barceloniarzu, jak KMŚ?

0

Ta ruska jest tragiczna xd

0

@Lucyffffer1922 bardzo ładnie, trójka, siadaj

1

@Lucyffffer1922 pleonazm

0

@Lionel_Messi10 rozgrzeweczka jak przed grankiem na orliku

0

@Aragorn33 xd kiedy Ty widziałeś z Barcelony transfer w takich kwotach

1

@blakkudium o gurwa jak na orliku xd

0

@Hadziuk a co się wydarzyło? Strumyk wysechł?

0

@Xxxbarca4ever tak uznajemy, czyli nic się nie zmieniło od miesiąca w tej kwestii

1

Czy są jakieś zmienne za ZP Dembelelele? Można coś tam do skarbonki wpadnie?

1

@mkord w sumie każdy robi to samo xd

2

Właśnie odgracam "garderobę" iiii znalazłem biało-złote najki tiempo Ronaldinho (jeszcze sobie spersonalizowalem inicjałami) które miał w reklamie Joga Bonito ale nostalgłem ;( najpiękniejsze butki do grania ever

5

Hmmm daleki jestem od teorii spiskowych ale serio jakoś często dostaje mecze realu, jest jakiś inny sędzia który tak regularnie sędziuje mecze jakiejś drużyny

1

@HypeR to jest pojebane, że w tych czasach ludzie cokolwiek zobaczą od razu nagrywają i wrzucają do sieci...

3

@kubix05 ale że nie wspomniano o "ślepnąc od świateł"? Topowa rola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?