12

Czy tu tylko Pedri potrafi grać w piłkę?

8

Chłopy co stoją jak widły w gnoju w tej obronie

1

Wyglądamy jak Jaśki z a-klasy

1

Póki w tym klubie jest Araujo i Digidong nie wierzę w jakieś większe sukcesy

2

Araujo to jest straszny grzbiet

0

@Azi no dwóch nie mógł zdjąć

1

Rapha musi do psychologa, ale co brazol to brazol

0

@HypeR chodziło akurat o bór sosnowy

0

@Dieselzor przynajmniej daje maksa z siebie

9

Borze jaki Pedri jest piękny, losie daj mu zdrówka po wsze czasy

0

Dobra placku zejdź... Tragedia

0

Nie no serio Yamala i Raphe chyba odwiedzili kosmici ze Space Jam

1

Wolałbym żeby blondi zeszła a Gavi póki nie ma żółtej mógł grać

0

Digidong stabilnie

0

Nie wiem kto jest bardziej bezużyteczny na tę chwilę Rapha czy Yamal

0

@Terapuls który był na spalonym btw

0

@Xxxbarca4ever pussy będzie zawsze pussy

1

Own goal wrócił!!!

0

Rapha nawet dziś nie biega co chłop już na gali Złotej piłki

9

Co wy chcecie od tego Martina?

1

Za co sędziowie nas tak nie lubią?

1

Haha co? Xd jak to karny

0

Chłop bez żółtka dalej

1

Kundziak co Ty przyjmujesz?

0

@regatta52 chłopie jego w tym sezonie to nie zobaczymy

0

Rafa przetragiczny, jak to wali się z wielkiego palca od razu

3

Ale Rafa gra gówno od meczu z Argentyna

0

Ktokolwiek dojechał na ten mecz?

1

Dzizes jaki drewniany Fermin://

0

Yamal chyba się nie wyspał przez te fajerwerki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?