1

nie mógł 10min temu zmienić go?

4

Gavi zejdź z boiska, bo to będzie kwit 100%

0

Gavi i Raphinha do boksu

0

Araujo jeden sprint i rozsypany

0

@bartekvisca ja stacjonarnie ostatnio kupowałem jabłczan z KFD

0

@zodiak_10 wszystkie czarne były sztosem mam z tego sezonu i z 20/21, meczówki, są totalnym sztosem więc nie wiem co za pierdololo, że teraz są gorsze

0

@kejdzi przed meczem powiedziałem sobie, że dobrze że jest Wojtek ze swoim zasięgiem to stałe fragmenty nie powinny być ciężkie... Ile to już bramek z różnych tracimy w ostatnich meczach :/

0

@michal26 chłop jest słaby ale dlaczego wszyscy się znęcają nad dzieciakiem co właśnie został wyrwany z 3 ligi a nie widzą co odjebal przez wszystkich chwalony Inigo??! Raz się wyłożył szpagatem jak rosyjska gimnastyczka a w kolejnej akcji wali babola na różny... Jak amator ale jest kozioł ofiarny

0

@Trojanek23 wow no oczywista oczywistość:o

0

@VinDiesel z 250 także jakoś przeżyje, ale cudna impreza

3

Na Valladoid rezerwy i walimy te makarony w rewanżu

3

6 bramek, kontuzje, fchui zmian w sumie 5 min doliczonego no żart

3

Kurwa serio 3 minuty?!?

1

Chłop piłka dostał w głowę i nie żyje

2

O długość penisa każdego madryciaka

2

Wojtuś do wyjebania, nie no kryminał ten mecz

2

Szczena cos dzisiaj obroni?

0

@kubix05 samobój :))

0

Ładny samobój, Rapha asysta

1

Stale fragmenty leżą i kwiczą, Szczęsny nic nie daje dziś

0

@Hubertusk zostawcie dzieciaka, Inigo weterana rozjebał się jak wilk na zamarzniętym jeziorze a potem zamiast wybić porządnie piłkę to wali na różny

0

Inigo 2 bramki... Szkoda że taki filar zawala cały półfinał

0

Yamal ciągle podwajany, będzie miał ciężko malolacik

0

Guardiola vs Mourinho oby z lepszym rezultatem

0

@tadzik447 który słownik tak mówi?

0

@Bernard777 Ramos to dzbanisko najwyższych lotów, typ ma 30 czerwonych kartek w karierze, wczoraj znowu chłopa skopał na meczu

4

7

W sumie nie wiem czy ta wygrana wyjdzie mi na zdrowie i dla mojego portfela... W koszulceczce Barcelony Do klubu i jak ktoś krzyczy vamos Barca dostaje darmowego drinka, ale z drugiej strony madryckie pieski siedzą ciacho w kącie, no dobra gdzie wady?

0

@draxidox czysicutko...

0

@Majkel34 a kogo mocno je... Nie lubisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?