karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie mógł 10min temu zmienić go?
4
Gavi zejdź z boiska, bo to będzie kwit 100%
0
Gavi i Raphinha do boksu
0
Araujo jeden sprint i rozsypany
0
@bartekvisca ja stacjonarnie ostatnio kupowałem jabłczan z KFD
0
@zodiak_10 wszystkie czarne były sztosem mam z tego sezonu i z 20/21, meczówki, są totalnym sztosem więc nie wiem co za pierdololo, że teraz są gorsze
0
@kejdzi przed meczem powiedziałem sobie, że dobrze że jest Wojtek ze swoim zasięgiem to stałe fragmenty nie powinny być ciężkie... Ile to już bramek z różnych tracimy w ostatnich meczach :/
0
@michal26 chłop jest słaby ale dlaczego wszyscy się znęcają nad dzieciakiem co właśnie został wyrwany z 3 ligi a nie widzą co odjebal przez wszystkich chwalony Inigo??! Raz się wyłożył szpagatem jak rosyjska gimnastyczka a w kolejnej akcji wali babola na różny... Jak amator ale jest kozioł ofiarny
0
@Trojanek23 wow no oczywista oczywistość:o
0
@VinDiesel z 250 także jakoś przeżyje, ale cudna impreza
3
Na Valladoid rezerwy i walimy te makarony w rewanżu
3
6 bramek, kontuzje, fchui zmian w sumie 5 min doliczonego no żart
3
Kurwa serio 3 minuty?!?
1
Chłop piłka dostał w głowę i nie żyje
2
O długość penisa każdego madryciaka
2
Wojtuś do wyjebania, nie no kryminał ten mecz
2
Szczena cos dzisiaj obroni?
0
@kubix05 samobój :))
0
Ładny samobój, Rapha asysta
1
Stale fragmenty leżą i kwiczą, Szczęsny nic nie daje dziś
0
@Hubertusk zostawcie dzieciaka, Inigo weterana rozjebał się jak wilk na zamarzniętym jeziorze a potem zamiast wybić porządnie piłkę to wali na różny
0
Inigo 2 bramki... Szkoda że taki filar zawala cały półfinał
0
Yamal ciągle podwajany, będzie miał ciężko malolacik
0
Guardiola vs Mourinho oby z lepszym rezultatem
0
@tadzik447 który słownik tak mówi?
0
@Bernard777 Ramos to dzbanisko najwyższych lotów, typ ma 30 czerwonych kartek w karierze, wczoraj znowu chłopa skopał na meczu
4
@karci0 https://files.fm/f/t538823988
7
W sumie nie wiem czy ta wygrana wyjdzie mi na zdrowie i dla mojego portfela... W koszulceczce Barcelony Do klubu i jak ktoś krzyczy vamos Barca dostaje darmowego drinka, ale z drugiej strony madryckie pieski siedzą ciacho w kącie, no dobra gdzie wady?
0
@draxidox czysicutko...
0
@Majkel34 a kogo mocno je... Nie lubisz?