karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Git anulowany karny
0
Nieee wiem, taki miękki, to nie jest kontakt na faul
2
Dopiero powtórkę obejrzałem, co real bramkę w swoim stylu strzelił po wylewie przeciwnika xdd
2
real madryt jedyną drużyną która przegrała obydwa mecze ćwierćfinałowe (xd telefon podpowiadał ćwierćinteligentów, też by pasowało)
0
@dmcteam wcale nie żal mi tych 50zl ale ziomek madritidta postawił 1k xdd
2
Dopiero wracam do chaty, jak tam wielki mental realu? Remontada es posible?
19
No to połącz kropki Panie Araujo
0
@Coutinho007 a po co to promować głupotę
2
Szczerze to tam Hakimi mógł czerwo dostać jakby tam koreczkiem zahaczył o głowę zawodnika Villi
1
Co Donnarumma uratował dupę PSG, a z takim realem wiadomo wylew
0
Łoł ale meczycho było w Anglii dziś
25
@esem91 JEDYNIE DWOCH GOLI.
1
Hahaha co odjebali na Aston Villi z tym hymnem xd
0
@Kgorecki2500 łał, nie wiem czy jest jakaś rzecz, którą bym wybrał zamiast meczu Barcelony w LM ale żeby iść do kina w tym czasie to trzeba chyba być wielkim fanem kinematografii
11
@Bunk420 czyli awansuje?
0
@barcelonaLM my daliśmy wbić sobie 3 bramki randomowemu Grekowi w Lizbonie, także takie akcje to nie wyczyn:p
1
@Sysia11 w pamięci to akurat nie mają, bo nie grali w tamtych czasach ale jak dla mnie ta trójka ma gen frajerstwa
1
@tbas tutaj jakiś kryminał sędziego, jeszcze tu był faul Lewego, kpina
0
@Wojcio nie no on stał metr w bramce akurat
0
Dobra ale od teraz wszyscy jesteśmy kanonierami
2
Najgorsze jest to, że w LM każdy wie, że w rewanżu wystarczy przycisnąć i połowa ma obsrane białe spodenki, btw rewanż półfinału też wyjazd?
10
Brawo dla Borussi, niezły mecz
0
@KacperVEB nie, tu po prostu niektórzy mają mental pizdeusza i jak przeciwnik gra z pianą na mordzie to najchętniej zeszliby do szatni i sie popłakali
0
Szczerze to spodziewałem się przegranej ale nie w takim stylu :///
12
Czy tu tylko Pedri potrafi grać w piłkę?
8
Chłopy co stoją jak widły w gnoju w tej obronie
1
Wyglądamy jak Jaśki z a-klasy
1
Póki w tym klubie jest Araujo i Digidong nie wierzę w jakieś większe sukcesy
2
Araujo to jest straszny grzbiet
0
@Azi no dwóch nie mógł zdjąć