karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adamek20151 to zależy
1
@esem91 no te jachty to mnie zniesmaczyły ale na klub swingersow mogę sypnąć
0
@macio_944 oesu jak się typa cieżko słucha, wytrzymałem 5 min, nawet liczb nie umie czytać poprawnie
0
Cubarsi bez Inigo też nie wygląda jakoś kozacko, boję się, że duet Araujo-Cubarsi przyniesie wiele nerwów :/
0
@Encore no właśnie wygląda na takiego byczka dlatego zszokowała mnie ta waga i wydaje się nierealna, tam same uda swoje ważą
0
Yyy internet mówi, że Rashford ma 70kg przy 185cm, co on mięśni nie ma?
1
@PatrychoO serio wygrana patusa jest dla was wyznacznikiem wielkości małego zgreda? Ten wynik pokazuje tylko obraz naszego społeczeństwa nic ponad to, wasz wielki strateg wziąłby Mietka spod sklepu, ubrał go w garnitur, wpiął biało-czerwoną flagę w klapę marynarki, nawet by się nie upewnił czy ma wszystkie zęby i czy w przeszłości nie siedział za rozbój z włamaniem a i tak by wygrał, i nie, bynajmniej nie byłby to efekt jego politycznych umiejętności
0
@Litman xdd Sherlocku
3
@Pussy Patrol byłem w Barcelonie parę razy, plaże jak plaże, mnie nie zachwycają przez to, że miasto, budynki są tak blisko i ogólnie uważam, że nasze polskie PLAŻE są naprawdę piękne (nie mylić z morzem)
5
Amatorzy, powroty z meczów autokarem to samo złoto, jako grajek z okręgówki mogę poświadczyć
5
Ci to zawsze skrzętnie przypomną mi dlaczego nie mam żadnego szacunku dla tego klubu
0
@Michu94 w sumie to jak odejść? Z kontuzją pleców?
0
@Aragorn33 kurde to może im wysłać maila jako nigeryjski książę
5
No to Christensen zostaje
5
Teraz to wygląda jakby wszyscy z przodu chcieli zrobić wszystko sami
3
@OskP real pokazuje że można
1
Po co Araujo to dobijał jeszcze?
3
Martinek daje płaskie ciasteczko a Balde kaczkę na wysokości kolan, różnice
0
@tbas nowość :o
1
Ale nasza obrona jest słaba, znowu będzie trzeba strzelać minimum 3-4 bramki żeby wygrywać mecze
1
@Kengo miałem trzy razy, pierwszy książkowy, nie mogłem się ruszyć, próbowałem krzyczeć oczywiście nikt tego nie słyszał, czułem na sobie ciężar jakiejś postaci i DOSŁOWNIE (mega realistyczne to było) czułem pazury i owłosione łapy (?) na klatce piersiowej brrr, ale nigdy nie pamiętałem co śniło mi się wcześniej
1
@PatrychoO to przedmeczowka? :o sztosik
0
@Rifek ludzie jeszcze żyją bez zmywarek w domu? :oooo PikaczuFace.png
4
Niech oni może tak tych koszulek nie rozdają, Lapcio pewnie wkur... zdenerwowany że pieniążki uciekają, jedna koszulka to jakieś 150euro
5
Marzy mi się aby Barca go pogoniła za jakiś fajny hajs ale oczywiście skończy się, w najlepszym przypadku, na wygaśnięciu umowy.
0
La zabawa w drugiej połowie
0
@aspr1me co w tym dziwnego?
0
@MiGzi rakieta jest Chorwatem
2
Var chyba by cofnął, tam stopa Yamalka wystawała
0
Dla Koreancow spoko widowiskowy meczyk