1

@adamek20151 to zależy

1

@esem91 no te jachty to mnie zniesmaczyły ale na klub swingersow mogę sypnąć

0

@macio_944 oesu jak się typa cieżko słucha, wytrzymałem 5 min, nawet liczb nie umie czytać poprawnie

0

Cubarsi bez Inigo też nie wygląda jakoś kozacko, boję się, że duet Araujo-Cubarsi przyniesie wiele nerwów :/

0

@Encore no właśnie wygląda na takiego byczka dlatego zszokowała mnie ta waga i wydaje się nierealna, tam same uda swoje ważą

0

Yyy internet mówi, że Rashford ma 70kg przy 185cm, co on mięśni nie ma?

1

@PatrychoO serio wygrana patusa jest dla was wyznacznikiem wielkości małego zgreda? Ten wynik pokazuje tylko obraz naszego społeczeństwa nic ponad to, wasz wielki strateg wziąłby Mietka spod sklepu, ubrał go w garnitur, wpiął biało-czerwoną flagę w klapę marynarki, nawet by się nie upewnił czy ma wszystkie zęby i czy w przeszłości nie siedział za rozbój z włamaniem a i tak by wygrał, i nie, bynajmniej nie byłby to efekt jego politycznych umiejętności

0

@Litman xdd Sherlocku

3

@Pussy Patrol byłem w Barcelonie parę razy, plaże jak plaże, mnie nie zachwycają przez to, że miasto, budynki są tak blisko i ogólnie uważam, że nasze polskie PLAŻE są naprawdę piękne (nie mylić z morzem)

5

Amatorzy, powroty z meczów autokarem to samo złoto, jako grajek z okręgówki mogę poświadczyć

5

Ci to zawsze skrzętnie przypomną mi dlaczego nie mam żadnego szacunku dla tego klubu

0

@Michu94 w sumie to jak odejść? Z kontuzją pleców?

0

@Aragorn33 kurde to może im wysłać maila jako nigeryjski książę

5

No to Christensen zostaje

5

Teraz to wygląda jakby wszyscy z przodu chcieli zrobić wszystko sami

3

@OskP real pokazuje że można

1

Po co Araujo to dobijał jeszcze?

3

Martinek daje płaskie ciasteczko a Balde kaczkę na wysokości kolan, różnice

0

@tbas nowość :o

1

Ale nasza obrona jest słaba, znowu będzie trzeba strzelać minimum 3-4 bramki żeby wygrywać mecze

1

@Kengo miałem trzy razy, pierwszy książkowy, nie mogłem się ruszyć, próbowałem krzyczeć oczywiście nikt tego nie słyszał, czułem na sobie ciężar jakiejś postaci i DOSŁOWNIE (mega realistyczne to było) czułem pazury i owłosione łapy (?) na klatce piersiowej brrr, ale nigdy nie pamiętałem co śniło mi się wcześniej

1

@PatrychoO to przedmeczowka? :o sztosik

0

@Rifek ludzie jeszcze żyją bez zmywarek w domu? :oooo PikaczuFace.png

4

Niech oni może tak tych koszulek nie rozdają, Lapcio pewnie wkur... zdenerwowany że pieniążki uciekają, jedna koszulka to jakieś 150euro

5

Marzy mi się aby Barca go pogoniła za jakiś fajny hajs ale oczywiście skończy się, w najlepszym przypadku, na wygaśnięciu umowy.

0

La zabawa w drugiej połowie

0

@aspr1me co w tym dziwnego?

0

@MiGzi rakieta jest Chorwatem

2

Var chyba by cofnął, tam stopa Yamalka wystawała

0

Dla Koreancow spoko widowiskowy meczyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?