karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobra robię nowy cykl pt. "Asysty piłkarzy z La Masii w meczu z Valencia"
W tym poście wrzucę od razu 4 części
1#
L.Yamal
3' asysta do F.de Jonga
2#
A.Balde
8' asysta do F.Torresa
3#
F.Lopez
14' asysta do Raphinii
4#
P.Cubarsi
24' asysta do F.Lopeza
Zapraszam na ciąg dalszy
0
Jak jest kontrowersja przy takim meczu to zawsze na korzyść ale jak jest na styku to w drugą stronę
1
Nie sprawdza karnego tam?
1
La Masia asysta po raz trzeci
0
La masijka sypie asystami
0
Łokieć w zęby to nie kartka?
0
@wojopancer podkrada? Przecież przy każdym kawałku na jej youtubie jest napisane czyje wiersze są wykonywane
3
W tym sezonie real Madryt, real Betis, real Marollca, real Valladolid i Villa real dostały minimum 5 bramek od maszyny Flicka, dawać wincyj realów mniej las palmasow
1
@Irmscher10 ja bym Yamalowi dał 11 a Raphie dyszkę
49
@HypeR xd racja, wtedy samochody zaczną latać, zniknie pojęcie głodu a taka Polska stanie się krainą mlekiem i miodem płynącą
0
@mkord taaa, na początku myślę co ten sędzia odpie... ale na powtórkach widać, że sam wślizg był czysty, jednak Frenkie widział, że piłka się odbija do przodu i typ ma szansę do niej dobiec więc z premedytacją "dofaulowuje" słusznie odgwizdany faul plus kartka, ale w sumie dobrze wyszło bo z tego strzeliliśmy zwycięskiego gola:))
8
@ViscaelBarca2007 jaka reakcja... Chłop się przeżegnał, uśmiechnął się do telefonu no fajnie, ja pewnie bym już nie miał telefonu bo by gdzieś leżał na murawie albo trzy sektory obok (o ile w ogóle przy takich emocjach bym myślał żeby go wyjąć z kieszeni)
0
@Kapitan hawk hmm to w sumie ciekawe, jakie są te przepisy? Że ręce na ciele to podstawa do karnego? To w każdym meczu Realu sam Rudriger powinien prokurowac od 3 do 14 rzutów karnych
1
@Kapitan hawk co nie zmienia faktu, że karnego na Yamalu nie powinno być (:
4
@kejdzi bo widocznie mało widziałeś, sam Wojtek przyznał że to karny, ile razy sędziowie dają żółte kartki za sam impet wślizgu, chociaż jest czysty? Tu te same kryteria, gdyby trafił go w nogi to jeszcze by kwita za to dostał. Za to karny na Yamalu to padolina straszne, lekki kontakt na ramieniu a młody pada jakby taran w niego wjechał
4
Sam przyznał, że to był karny, tam nie musiało być kontaktu, chłop podbił piłkę nad spóźnionym Wojtkiem, równie dobrze mógł zostawić nogi na ziemi i zostać równo wykoszonym z tego by mogła być jeszcze żółta dla Szczeny. Wiem, że większość zaślepiona ale jakby było w drugą stronę to byście sędziego i var powiesili na camp nou na palach jakby z tego karnego nie było.
0
@Barca-Messi10 gość podcina nad Wojtusiem i go przeskakuje padając a mógłby tego nie robić i zostać wyciętym równo z trawą, oczywiście, że dobra decyzja sędziego
0
Jedyna kontrowersją z tego meczu jest karny na Yamalu, jak dla mnie to za miękki faul a młody słynie z padolino gdy poczuje rękę na sobie
0
4-3 a gdyby nie wylewy to byłoby 1-1
0
Var to cofnie, padolino
0
Ile potrzebujemy SETEK żeby strzelić z dwa gole?
0
Spokojnie 3-3 mogło być
0
z Valencia na wyjeździe
0
pierwszy wylosowany będzie grał u siebie?
4
Ale co była podnietka, że mekambe to flop to wasze, niestety to było do przewidzenia, że w końcu zacznie klepać te bramki
0
@tbas o serio? A już chciałem wchodzić
0
Ode mnie stówka na real leci
2
@Stinger_ strzał xdd pogłaskał go po brodzie a ten pada jak pizda
0
Ale to jest gownoklub hatfu!
0
Oesu chciałbym tam być teraz