karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Just Pedri things
0
Któryś z kolei kiks Yamala w takim stylu :/
0
Ktoś wie czy na canal plus online będzie można obejrzeć retransmisje Oscarów? Ma ktoś doświadczenie z poprzednich lat? Chodzi mi o to że dowolnym momencie będę mógł sobie to odpalić
0
@Archie szwagry pozbyly się najlepszego pomocnika z zeszłego sezonu jesteśmy zgubieni :// olaboga.png
0
@dv7wisnia miodożer gruby pojeb też go lubię
2
@MesQueUnClub96 "eeee jak to dwie baby mają wychować dziecko, musi byc ojciec" tymczasem tysiące (nie chce mi się sprawdzać danych) dzieci wychowywanych przez matkę i babcie;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@marcin62 każdy normalny człowieka ma takie podejście ale zaraz jakiś troglodyta będzie krzyczał "chłopak dziewczyna normalna rodzina" kołowrotekzamiast mózgu.jpg
7
@MesQueUnClub96 gratuluję gorących
1
@MesQueUnClub_87 ja już byłem na prapremierze, zajebisty ale w końcu to film Eggersa nie mogło być inaczej
5
@Oskar00 ojoj... Anyway
0
@DragonxNF może powiedzieli dlatego sędzia skończył równo w 90minucie
0
Dobra Olmo tylko się nie połam na kolejne 5 meczów
0
Chlopowi już było żal Yamalka :p
3
Aj co dzieciak nie ma szczęścia
0
Po co on tę nogę wystawiał?
0
@PatWhat czy ja wiem czy nie ma wkur...? Patałachy polują na kości naszych
3
Typa nie powinno być na boisku
0
Noooo ciekawe czy tego nie będą varować
0
Eric co chciał zaskoczyć Wojtusia
0
Polska gurom!!!
2
My bez Varu to byśmy w drugiej lidze chyba byli, co nas dymają na każdym kroku
4
2-0 nie ma żadnego spalonego, dzizes co za ślepaki
0
No dawać powtórkę wydaje mi się że nic tam nie było
26
Atleti wygląda na mocarne a przy nas prawie nie pierdnęli, szkoda straszliwie tamtego meczu i nieskuteczności
0
@FCBparasiempre a na co to przypominać? teraz przy kolejnym łomocie białe rycerzyki będą mialy argument że real lepszy bo wygrał 8-2 90 lat temu
2
@wojopancer może jestem boomerem ale wydaje mi się, że pokolenie takich wojowników wymarło bezpowrotnie
2
@Pedri16Future ale tutaj przecież sędzia odgwizdał faul, ogólnie to pisałem już o tym wcześniej, że wysocy zawodnicy mają 'gorzej' przy walce w powietrzu (na lądzie w sumie też), bo ich ramiona są na wysokości twarzy niższych zawodników i często tak jak tutaj właśnie, przypadkiem można uderzyć kogoś w okolice głowy, i tak właśnie Araujo zarobił żółtko przy kolejnej akcji, chciał się zastawić, ręce trzyma szeroko na normalnej dla siebie wysokości a tam akurat nos jakiegoś niziołka
18
@kamiVeB każdy człowiek ma jakąś granicę cierpliwości, więc ja się nie dziwię takiemu zachowaniu
2
Ok rozumiem, że to śmieszni hipokryci aleee myślę, że tutaj też by nieźle wrzało gdyby Barca przewaliła mecz a bramkę strzelił typ po takiej akcji, swoją drogą barbarzyństwo, nie wiem jak tu można było nie dać czerwa