1

Just Pedri things

0

Któryś z kolei kiks Yamala w takim stylu :/

0

Ktoś wie czy na canal plus online będzie można obejrzeć retransmisje Oscarów? Ma ktoś doświadczenie z poprzednich lat? Chodzi mi o to że dowolnym momencie będę mógł sobie to odpalić

0

@Archie szwagry pozbyly się najlepszego pomocnika z zeszłego sezonu jesteśmy zgubieni :// olaboga.png

0

@dv7wisnia miodożer gruby pojeb też go lubię

2

@MesQueUnClub96 "eeee jak to dwie baby mają wychować dziecko, musi byc ojciec" tymczasem tysiące (nie chce mi się sprawdzać danych) dzieci wychowywanych przez matkę i babcie;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@marcin62 każdy normalny człowieka ma takie podejście ale zaraz jakiś troglodyta będzie krzyczał "chłopak dziewczyna normalna rodzina" kołowrotekzamiast mózgu.jpg

7

@MesQueUnClub96 gratuluję gorących

1

@MesQueUnClub_87 ja już byłem na prapremierze, zajebisty ale w końcu to film Eggersa nie mogło być inaczej

5

@Oskar00 ojoj... Anyway

0

@DragonxNF może powiedzieli dlatego sędzia skończył równo w 90minucie

0

Dobra Olmo tylko się nie połam na kolejne 5 meczów

0

Chlopowi już było żal Yamalka :p

3

Aj co dzieciak nie ma szczęścia

0

Po co on tę nogę wystawiał?

0

@PatWhat czy ja wiem czy nie ma wkur...? Patałachy polują na kości naszych

3

Typa nie powinno być na boisku

0

Noooo ciekawe czy tego nie będą varować

0

Eric co chciał zaskoczyć Wojtusia

0

Polska gurom!!!

2

My bez Varu to byśmy w drugiej lidze chyba byli, co nas dymają na każdym kroku

4

2-0 nie ma żadnego spalonego, dzizes co za ślepaki

0

No dawać powtórkę wydaje mi się że nic tam nie było

26

Atleti wygląda na mocarne a przy nas prawie nie pierdnęli, szkoda straszliwie tamtego meczu i nieskuteczności

0

@FCBparasiempre a na co to przypominać? teraz przy kolejnym łomocie białe rycerzyki będą mialy argument że real lepszy bo wygrał 8-2 90 lat temu

2

@wojopancer może jestem boomerem ale wydaje mi się, że pokolenie takich wojowników wymarło bezpowrotnie

2

@Pedri16Future ale tutaj przecież sędzia odgwizdał faul, ogólnie to pisałem już o tym wcześniej, że wysocy zawodnicy mają 'gorzej' przy walce w powietrzu (na lądzie w sumie też), bo ich ramiona są na wysokości twarzy niższych zawodników i często tak jak tutaj właśnie, przypadkiem można uderzyć kogoś w okolice głowy, i tak właśnie Araujo zarobił żółtko przy kolejnej akcji, chciał się zastawić, ręce trzyma szeroko na normalnej dla siebie wysokości a tam akurat nos jakiegoś niziołka

18

@kamiVeB każdy człowiek ma jakąś granicę cierpliwości, więc ja się nie dziwię takiemu zachowaniu

2

Ok rozumiem, że to śmieszni hipokryci aleee myślę, że tutaj też by nieźle wrzało gdyby Barca przewaliła mecz a bramkę strzelił typ po takiej akcji, swoją drogą barbarzyństwo, nie wiem jak tu można było nie dać czerwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?