karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Lamine w jednej akcji dziś chyba 7 typów przedryblował, to się liczy jako jeden czy 7 dryblingów?
4
Dopisać 3punkty i zapomnieć
0
@NoziX1 to teraz pomyśl po co ta emotka na końcu
0
Ale Yamalek dał mierzoną asystę;)
0
10+ fauli zero kartek
0
I bez kwita oczywiście
3
Te mecze w godzinach popołudniowych trzeba zlikwidować
0
No przeeebane jak się ma 2 metry i chcesz się zastawić, zazwyczaj ramię na wysokości nosa
1
@FCBparasiempre taaa miałem to samo, myślę easy 3 punkty im wpadną to nawet tego nie śledzę, usiedliśmy z ziomeczkiem zrobić buteleczkę i nagle on (też kibic Barcy) "Tyyy real przepierd... a jest 93minuta" i od razu humor lepszy chociaż był dobry :p
2
@Filipem ajaj zła Barcelona niszczy niedziele Polakom
3
@Lionel_Messi10 80mln ludzi na stadionie to rzeczywiście niesamowity wynik :O
4
uwielbiam to pierdololo latynosów
0
kurde myślałem, że za top2 słabsze ekipki się trafią
0
w top8, 2 hiszpańskie, 2 angielskie, 2 włoskie, 1 niemiecka i 1 francuska, hmmm chyba bardzo uczciwy i przewidywalny podział
2
lepszy remis niż... no wiadomo
0
Araujo tylko łapkami macha i ciągle łamie linie
0
obrońcy Atalanty "ej kto go kryje?" "aaa nie wiem za wysoki, jebać, moze do niego nie doleci"
1
marnotrawny strzela :)))
0
@Rewolucja123 wszystko się zgadza
0
tak myślałem. że tak będzie, wszyscy się nastawiali na 8 bramek w pierwszej połowie a tu się pewnie skończy 0-0 jakieś
0
@partymaker a tu niektorzy się już na niego zaczeli nabierać, bo podał z Valencią 8 razy dobrze
0
Czy my w ogóle mamy jakieś profity z tych współprac z muzykami?
38
Co za swir z La bamby wbiegł na murawę
0
@macio_944 bardzo dobry mecz w jego wykonaniu to nie danie babola, wg mnie nic tutaj nadzwyczajnego nie zagrał
0
Szczęsny dziś bez Varu, dwie bramki i karny ;p
2
5# część cyklu "Asysty graczy z La Masii w meczu z Valencią"
F.Lopez
66' asysta do R.Lewandowskiego
0
Druga połowa 0-1 Flickwagen się zaciął
2
A ten znowu się kręci zamiast dać coś do przodu
0
Kurde za plecki dał trochę Raphinia
0
Ajajaj Rapha zabrał mi kolejna część cyklu