9

Lamine w jednej akcji dziś chyba 7 typów przedryblował, to się liczy jako jeden czy 7 dryblingów?

4

Dopisać 3punkty i zapomnieć

0

@NoziX1 to teraz pomyśl po co ta emotka na końcu

0

Ale Yamalek dał mierzoną asystę;)

0

10+ fauli zero kartek

0

I bez kwita oczywiście

3

Te mecze w godzinach popołudniowych trzeba zlikwidować

0

No przeeebane jak się ma 2 metry i chcesz się zastawić, zazwyczaj ramię na wysokości nosa

1

@FCBparasiempre taaa miałem to samo, myślę easy 3 punkty im wpadną to nawet tego nie śledzę, usiedliśmy z ziomeczkiem zrobić buteleczkę i nagle on (też kibic Barcy) "Tyyy real przepierd... a jest 93minuta" i od razu humor lepszy chociaż był dobry :p

2

@Filipem ajaj zła Barcelona niszczy niedziele Polakom

3

@Lionel_Messi10 80mln ludzi na stadionie to rzeczywiście niesamowity wynik :O

4

uwielbiam to pierdololo latynosów

0

kurde myślałem, że za top2 słabsze ekipki się trafią

0

w top8, 2 hiszpańskie, 2 angielskie, 2 włoskie, 1 niemiecka i 1 francuska, hmmm chyba bardzo uczciwy i przewidywalny podział

2

lepszy remis niż... no wiadomo

0

Araujo tylko łapkami macha i ciągle łamie linie

0

obrońcy Atalanty "ej kto go kryje?" "aaa nie wiem za wysoki, jebać, moze do niego nie doleci"

1

marnotrawny strzela :)))

0

@Rewolucja123 wszystko się zgadza

0

tak myślałem. że tak będzie, wszyscy się nastawiali na 8 bramek w pierwszej połowie a tu się pewnie skończy 0-0 jakieś

0

@partymaker a tu niektorzy się już na niego zaczeli nabierać, bo podał z Valencią 8 razy dobrze

0

Czy my w ogóle mamy jakieś profity z tych współprac z muzykami?

38

Co za swir z La bamby wbiegł na murawę

0

@macio_944 bardzo dobry mecz w jego wykonaniu to nie danie babola, wg mnie nic tutaj nadzwyczajnego nie zagrał

0

Szczęsny dziś bez Varu, dwie bramki i karny ;p

2

5# część cyklu "Asysty graczy z La Masii w meczu z Valencią"

F.Lopez
66' asysta do R.Lewandowskiego

0

Druga połowa 0-1 Flickwagen się zaciął

2

A ten znowu się kręci zamiast dać coś do przodu

0

Kurde za plecki dał trochę Raphinia

0

Ajajaj Rapha zabrał mi kolejna część cyklu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?