5

Haha Rapha spokojnie lejemy te śmietniki 5-2

3

Haha a teraz kwit daje za zwykły faul?

0

@wyrek wiem wiem uwielbiam to

7

Hahahaha hahahaha Laporta na telebimie i aplauz a potem Vini i ryk xddd brawo kibice

0

@Bartula bo to kozacki obrońca, tylko czasami mózg odcina

0

Myślicie że 10doliczy?

1

@PatrychoO trzeba szybko po Pique dzwonić

1

@GeneralXavi tu był potencjał na jakieś 6,7-1, tragiczne zachowanie

0

@Herato myślę że i tak będzie bronił Penia

0

Ile tu będzie doliczonego 15min?

1

Szczęsny w Araujo się zabawił... Debilizm

2

Głupota Wojtka to się nagral

0

Czerwona na sto pro

0

Aj będzie czerwo

0

70latek na ratunek

0

Ta Barca powinna co tydzień grać z realami i bayernami

1

Niech Olmo tylko nie wpuszcza bo będzie walkower jeszcze :p

1

Uuuf farcik teraz

1

@PatrychoO nie no widać że przerabiane

7

Hansi tylko Cię proszę nie wymyślaj teraz, niech ktoś blond piękność w kiblu zamknie

30

Arałczo outstanding move wyjebał na różny żeby z tego kontrę zrobić bramkową

0

Ten Rodrigo coś za dużo wozi :/

0

Niech tam Laporta od razu jakis bonusik 200mln wytarguje u szejków

1

Ale ciacho od kundla

0

@Marcelinho99 nie zapominajmy o Pau Victorze

0

Gavi dodał od siebie ale tak czy inaczej to karny jest

0

100% karny to jest

3

Rapha się popsuł (czy tam wrócił do normalnej dyspozycji)

0

No to Araujo wchodzi do pierwszego składu i zostaje

0

@wyrek prawie sam sobie wrzucił łatwy strzał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?