0

Gavi kocham Cię ale ogłady co za padolino

7

Rapha po meczu z Realem i Bayernem skuteczność mizerna

0

@Kengo spoko mem też go widziałem

2

Siemka mam może dla niektórych ciekawy temat, koleżanka pisze prace licencjacka o SĘDZINACH (kobietach sędziach? Nie wiem jak jest poprawnie) PIŁKARSKICH, jedna ankieta jest z perspektywy kibica, druga zawodnika, jeśli ktoś ma chwilkę i chęci to zapraszam do wypełnienia

Kibic:
https://docs.google.com/forms/d/1DkUvGxW0-zLG8x6mY7vQvH6D6g5AmIweXzbKIFJAaVg/edit?usp=drivesdk

Zawodnik:
https://docs.google.com/forms/d/1yvZKC8RXvJEuRQEx5O5_TNAy4-zFDMoDTyZx_a66Ke8/edit?usp=drivesdk

Z góry dzięki:))

5

Pieprzony nieśmieszny żart, czerwo odgórnie to 1 spotkanie a typ wali przeciwnika w głowę a potem szczęka do sędziego jak wściekły kundel (przepraszam wszystkie pieski za to określenie) i dostaje JEDEN dodatkowy mecz...

0

@Herato tak naprawdę prócz Messiego to każdy poważną piłkę zakończył właśnie w Barcelonie

1

@bartas97 bo kiedyś byli na podobnym poziomie

2

To jest ta różnica w farcie, nam przeciwnik daje prezencik w 1/16 PK w wygranym już meczu, a Realowi w 95minucie w lidze przy remisie albo w finale LM

2

Noooo taka pomarańczowa, ratuje go że w ostatniej chwili szedł nogą w dół

0

@Fake69 na dole typ złamał linie

0

Dawać ten Liverpool

0

Wojtuś 100% celności podań

0

@BezglutenowyPedri to nie oglądaj

0

W czwartej lidze w Polsce są lepsze boiska

0

coś przegapiłem co z Raphą?

0

@Hosh czarny humor tak od początku roku... To lubię:)

0

Wygląda jak spalony

0

Komentarz usunięty

0

@Nightraider rzeczywiście bardzo proste :))

3

@bartas97 współczuję

0

@!34RC3!_0N4 co za różnica czy wyjazd czy u siebie? Jak my trzy domowe mecze z rzędu przegrywamy, no i real z atletico jeszcze przed nami :))

4

Dobra powiedzcie co tam jest na insta Anki? Znowu tańczy z Alvarami? Bo to zawsze wiąże się z formą Lewego

1

@mientusek1407 Real by musiał zapaść w śpiączkę żeby zgubić tyle punktów ile my ostatnio

0

@Sysia11 przecież my nie umiemy bronić, za najlepszych czasów najlepszą obroną zawsze było posiadanie piłki, przeciwnik nie stworzy zagrożenia nie mając piłki

2

@Stinger_ to jest największa beka, że tu ludzie rozkminiali, że Lewy może powalczyć o ZP w 2025 xddd

0

@Rafalloxfcb nie wiem, rozrysować Ci to?

1

@ketrab321 taaa taka obrona ma sens przy powolnej akcji pozycyjnej a nie przy szybkiej kontrze, powinni zapieprzac pod pole karne a nie pajacowac

5

Dalej nie wierzę co tu się odjebalo w ciągu dwóch miesięcy, mieliśmy kosmiczna przewagę a teraz możemy mieć kolejno 6 i 5punktow straty do 1 i 2 miejsca... 2 punkty z tyłu jest Athletic

0

@ali3gator no z taką skutecznością i wrażliwością na kontry to nie wiem

0

Ehh te ich pułapki, zamiast na pizdzie wrócić w pole karne przy tej ostatniej akcji to próbowali ustawić linie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?