karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gavi kocham Cię ale ogłady co za padolino
7
Rapha po meczu z Realem i Bayernem skuteczność mizerna
0
@Kengo spoko mem też go widziałem
2
Siemka mam może dla niektórych ciekawy temat, koleżanka pisze prace licencjacka o SĘDZINACH (kobietach sędziach? Nie wiem jak jest poprawnie) PIŁKARSKICH, jedna ankieta jest z perspektywy kibica, druga zawodnika, jeśli ktoś ma chwilkę i chęci to zapraszam do wypełnienia
Kibic:
https://docs.google.com/forms/d/1DkUvGxW0-zLG8x6mY7vQvH6D6g5AmIweXzbKIFJAaVg/edit?usp=drivesdk
Zawodnik:
https://docs.google.com/forms/d/1yvZKC8RXvJEuRQEx5O5_TNAy4-zFDMoDTyZx_a66Ke8/edit?usp=drivesdk
Z góry dzięki:))
5
Pieprzony nieśmieszny żart, czerwo odgórnie to 1 spotkanie a typ wali przeciwnika w głowę a potem szczęka do sędziego jak wściekły kundel (przepraszam wszystkie pieski za to określenie) i dostaje JEDEN dodatkowy mecz...
0
@Herato tak naprawdę prócz Messiego to każdy poważną piłkę zakończył właśnie w Barcelonie
1
@bartas97 bo kiedyś byli na podobnym poziomie
2
To jest ta różnica w farcie, nam przeciwnik daje prezencik w 1/16 PK w wygranym już meczu, a Realowi w 95minucie w lidze przy remisie albo w finale LM
2
Noooo taka pomarańczowa, ratuje go że w ostatniej chwili szedł nogą w dół
0
@Fake69 na dole typ złamał linie
0
Dawać ten Liverpool
0
Wojtuś 100% celności podań
0
@BezglutenowyPedri to nie oglądaj
0
W czwartej lidze w Polsce są lepsze boiska
0
coś przegapiłem co z Raphą?
0
@Hosh czarny humor tak od początku roku... To lubię:)
0
Wygląda jak spalony
0
Komentarz usunięty
0
@Nightraider rzeczywiście bardzo proste :))
3
@bartas97 współczuję
0
@!34RC3!_0N4 co za różnica czy wyjazd czy u siebie? Jak my trzy domowe mecze z rzędu przegrywamy, no i real z atletico jeszcze przed nami :))
4
Dobra powiedzcie co tam jest na insta Anki? Znowu tańczy z Alvarami? Bo to zawsze wiąże się z formą Lewego
1
@mientusek1407 Real by musiał zapaść w śpiączkę żeby zgubić tyle punktów ile my ostatnio
0
@Sysia11 przecież my nie umiemy bronić, za najlepszych czasów najlepszą obroną zawsze było posiadanie piłki, przeciwnik nie stworzy zagrożenia nie mając piłki
2
@Stinger_ to jest największa beka, że tu ludzie rozkminiali, że Lewy może powalczyć o ZP w 2025 xddd
0
@Rafalloxfcb nie wiem, rozrysować Ci to?
1
@ketrab321 taaa taka obrona ma sens przy powolnej akcji pozycyjnej a nie przy szybkiej kontrze, powinni zapieprzac pod pole karne a nie pajacowac
5
Dalej nie wierzę co tu się odjebalo w ciągu dwóch miesięcy, mieliśmy kosmiczna przewagę a teraz możemy mieć kolejno 6 i 5punktow straty do 1 i 2 miejsca... 2 punkty z tyłu jest Athletic
0
@ali3gator no z taką skutecznością i wrażliwością na kontry to nie wiem
0
Ehh te ich pułapki, zamiast na pizdzie wrócić w pole karne przy tej ostatniej akcji to próbowali ustawić linie