karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Casado w waleczności to Gavi 2.0
0
Aż łysy się spocił xdd
0
Ciekawe czy byłoby czerwo jakby nie wpadla
Edit: nie no dobra żółta maks
0
Co te dzieciaki podają, masakra
0
Czujecie to podniecenie podczas oglądania meczów Barcelonki? W końcu!! Potrzebowaliśmy parę lat padaki, żeby to uczucie wróciło
0
Uuu tego żółtka to się nie spodziewałem, najs, brawo sędzia
0
@Bolton jak poprawi przyjęcie to kto wie:p
1
@Rastafarnianin (nie)stety piłka nożna jest przewrotna za trzy miesiące może wszystko ulec zmianie, nie zdziwię się jak real jeszcze się doślizga do półfinału/finału (hatfu!)
0
@macio_944 po co Ci taka rodzina przy której nie możesz robić tego co kochasz? Ja bym się tam nie pchał
0
@MesQueUnClub_87 sprawdź definicje słowa wymijać
0
@Krzysztof1987 do krewetek makaron ryżowy albo chociaż wstążki, to spagetti jakoś tu nie leży, ja też dodaje często pomidorki koktajlowe, koperek i oczywiście kilogram czosnku
0
@Rastafarnianin Duda-Gracz też jest całkiem fajny, byłem rok temu na wystawie właśnie razem z obrazami Beksa
0
@Bolton no niby nieźle ale to grafiki nie malarstwo
0
@Toretto ja kupiłem sobie obraz beksa, który można samemu namalować po kolorach
3
@Kidd The witch
0
@MesQueUnClub_87 to jest naukowo potwierdzone, że dzieci mają inne kubki smakowe niż dorośli i wiele potraw odbierają w inny sposób, gorszy sposób
1
@PatrychoO Barcelonie cooo Ty robisz?! ja chyba rozbijam skarbonkę w tym roku, bo dwa komplety są sztosem a teraz jeszcze to
17
W takich momentach ponad podziałami
5
Parę miesięcy temu byliśmy w takiej dupie, że naprawdę myślałem, że będzie tylko gorzej a tu przyszłość buduje się w kolorowych barwach
23
@ACMaldini3 oby w najbliższy weekend się odkuli
18
Powinno być Vini widzi nici... Nici ze złotej piłeczki :]
0
Komentarz usunięty
0
@HypeR Busi po prostu grał w czasach gdzie nikt inny niż Messi i Krystyna nie mógł jej zdobyć, nawet w samej Barcelonie miał dwóch lepszych kotów w pomocy, a ten rok był po prostu nijaki i jak dla mnie nikt tu się nie wyróżniał, żeby móc powiedzieć oooo najlepszy piłkarz na świecie
1
@Ice-X to idź się pośmiać do swojego chlewu z kolegami z podstawówki :)
1
@macio_944 Natalie Portman with young black guy and his friends, watch now
0
@DLFCB nie od FF a od całego piłkarskiego świata
1
@nightwishygt oby kibice Nietoperzy nie zawiedli
2
@Jakchcesz to akurat wystarczy ludovico einaudiego sobie odpalić ❤️
2
@ranger3120 jak to mawia pewne mądre przysłowie "nie dla psa to, dla Pana"
1
@partymaker koleżanka w stsie pracuje, typ 3k postawił na under 3.5