3

Casado w waleczności to Gavi 2.0

0

Aż łysy się spocił xdd

0

Ciekawe czy byłoby czerwo jakby nie wpadla
Edit: nie no dobra żółta maks

0

Co te dzieciaki podają, masakra

0

Czujecie to podniecenie podczas oglądania meczów Barcelonki? W końcu!! Potrzebowaliśmy parę lat padaki, żeby to uczucie wróciło

0

Uuu tego żółtka to się nie spodziewałem, najs, brawo sędzia

0

@Bolton jak poprawi przyjęcie to kto wie:p

1

@Rastafarnianin (nie)stety piłka nożna jest przewrotna za trzy miesiące może wszystko ulec zmianie, nie zdziwię się jak real jeszcze się doślizga do półfinału/finału (hatfu!)

0

@macio_944 po co Ci taka rodzina przy której nie możesz robić tego co kochasz? Ja bym się tam nie pchał

0

@MesQueUnClub_87 sprawdź definicje słowa wymijać

0

@Krzysztof1987 do krewetek makaron ryżowy albo chociaż wstążki, to spagetti jakoś tu nie leży, ja też dodaje często pomidorki koktajlowe, koperek i oczywiście kilogram czosnku

0

@Rastafarnianin Duda-Gracz też jest całkiem fajny, byłem rok temu na wystawie właśnie razem z obrazami Beksa

0

@Bolton no niby nieźle ale to grafiki nie malarstwo

0

@Toretto ja kupiłem sobie obraz beksa, który można samemu namalować po kolorach

3

@Kidd The witch

0

@MesQueUnClub_87 to jest naukowo potwierdzone, że dzieci mają inne kubki smakowe niż dorośli i wiele potraw odbierają w inny sposób, gorszy sposób

1

@PatrychoO Barcelonie cooo Ty robisz?! ja chyba rozbijam skarbonkę w tym roku, bo dwa komplety są sztosem a teraz jeszcze to

17

W takich momentach ponad podziałami

5

Parę miesięcy temu byliśmy w takiej dupie, że naprawdę myślałem, że będzie tylko gorzej a tu przyszłość buduje się w kolorowych barwach

23

@ACMaldini3 oby w najbliższy weekend się odkuli

18

Powinno być Vini widzi nici... Nici ze złotej piłeczki :]

0

Komentarz usunięty

0

@HypeR Busi po prostu grał w czasach gdzie nikt inny niż Messi i Krystyna nie mógł jej zdobyć, nawet w samej Barcelonie miał dwóch lepszych kotów w pomocy, a ten rok był po prostu nijaki i jak dla mnie nikt tu się nie wyróżniał, żeby móc powiedzieć oooo najlepszy piłkarz na świecie

1

@Ice-X to idź się pośmiać do swojego chlewu z kolegami z podstawówki :)

1

@macio_944 Natalie Portman with young black guy and his friends, watch now

0

@DLFCB nie od FF a od całego piłkarskiego świata

1

@nightwishygt oby kibice Nietoperzy nie zawiedli

2

@Jakchcesz to akurat wystarczy ludovico einaudiego sobie odpalić ❤️

2

@ranger3120 jak to mawia pewne mądre przysłowie "nie dla psa to, dla Pana"

1

@partymaker koleżanka w stsie pracuje, typ 3k postawił na under 3.5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?