karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal miał jakieś dobre zagranie?
0
@MOLESTA całkiem możliwe że tak będzie
53
Założę się, że na spokojnie będą w barażach a potem prześlizgaja się do minimum 1/4, jestem za stary żeby się na to wszystko nabrać
0
@Ryoumen my też będziemy mieć Atalante, plus wyjazd Benfica i Borussia więc tu wszędzie może być strata punktów
0
oesu jakby ten farfocel wpadł to kwintesencja gry madryczokow
0
@LeoMessiiBarcaPepa hle hle wchodzimy w to
3
No niech ten Liverpool strzeli bo chce za 100 wjechać w rządowych
0
@Miczek1 czekasz na 1-0 dla Live i wtedy cyk na real
0
No trojeczka już ładnie wygląda, a mogło być lekko 5
0
Kto i na kogo gwiżdże?
0
Trzy maluchy w środku ❤️
0
Dwóch najbardziej krytykowanych z golem i asystą, no i fajnie
2
@Robert_Kubica musisz popracować nad językiem polskim
2
Lewy w obronie lepszy niż Martin
0
Ten dalej piąstkuje każdą piłkę xd
0
Ci sędziowie są ślepi?
0
@Seledynowy na uwolnienie, przynajmniej bez straty
2
Większość pewna łatwego, przyjemnego meczu, więc pewnie wylew w obronie w 7minucie i potem walenie głową w mur przez resztę spotkania
0
@Czerwo64 jeśli ten sam typ pisał, że "rasiści na trybunach wyzywają męczennika" to jest po prostu hipokrytą, ale ogólnie zgadzam się z tą wypowiedzią, że Afrykańczycy dalej by mieszkali w lepiankach gdyby nie biały człowiek, nie jest to zbyt odkrywcze, naukowo też jest stwierdzone, że ludzie o ciemnym odcieniu skóry mają niższe IQ od osób "białych" , ci za to ustępują "żółtkom" (chodzi o Japończyków)
0
@karci0 dobra nie jest powołany, dzięki :p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@usztafik nie no psu te lepsze 100% mięsa można dawać w ramach smaczków:) ale żeby jeść to samemu to trzeba mieć biedną wyobraźnię
0
Co chłop pajacuje zwykły faul na żółtko
0
@marcin62 eee lipa, że blondyna ://
0
@Walker to samobój?
1
@AFA dobre rodzinne kino
1
@kubix05 i każdy taki obrazek kosztował 2.44zl
1
@Arden aborcja do 18 roku życia, this is the way
0
@maroon skąd wiesz, że żyją bez narzekania? Prowadziłeś ankiety?
I nie chodzi, że ktoś ma gorzej, tylko pokazuje to, że to normalne i ludzie się na to godzą, nikt z biczem nad głową nie stoi i nie każe chodzić do pracy w niedzielę a jednak to robią bo wiedzą gdzie się zatrudnili, a tak to oczywiście tylko baby na kasie narzekają
0
@macio_944 widział ktoś kiedykolwiek kartkę żałobną?