0

Yamal miał jakieś dobre zagranie?

0

@MOLESTA całkiem możliwe że tak będzie

53

Założę się, że na spokojnie będą w barażach a potem prześlizgaja się do minimum 1/4, jestem za stary żeby się na to wszystko nabrać

0

@Ryoumen my też będziemy mieć Atalante, plus wyjazd Benfica i Borussia więc tu wszędzie może być strata punktów

0

oesu jakby ten farfocel wpadł to kwintesencja gry madryczokow

0

@LeoMessiiBarcaPepa hle hle wchodzimy w to

3

No niech ten Liverpool strzeli bo chce za 100 wjechać w rządowych

0

@Miczek1 czekasz na 1-0 dla Live i wtedy cyk na real

0

No trojeczka już ładnie wygląda, a mogło być lekko 5

0

Kto i na kogo gwiżdże?

0

Trzy maluchy w środku ❤️

0

Dwóch najbardziej krytykowanych z golem i asystą, no i fajnie

2

@Robert_Kubica musisz popracować nad językiem polskim

2

Lewy w obronie lepszy niż Martin

0

Ten dalej piąstkuje każdą piłkę xd

0

Ci sędziowie są ślepi?

0

@Seledynowy na uwolnienie, przynajmniej bez straty

2

Większość pewna łatwego, przyjemnego meczu, więc pewnie wylew w obronie w 7minucie i potem walenie głową w mur przez resztę spotkania

0

@Czerwo64 jeśli ten sam typ pisał, że "rasiści na trybunach wyzywają męczennika" to jest po prostu hipokrytą, ale ogólnie zgadzam się z tą wypowiedzią, że Afrykańczycy dalej by mieszkali w lepiankach gdyby nie biały człowiek, nie jest to zbyt odkrywcze, naukowo też jest stwierdzone, że ludzie o ciemnym odcieniu skóry mają niższe IQ od osób "białych" , ci za to ustępują "żółtkom" (chodzi o Japończyków)

0

@karci0 dobra nie jest powołany, dzięki :p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@usztafik nie no psu te lepsze 100% mięsa można dawać w ramach smaczków:) ale żeby jeść to samemu to trzeba mieć biedną wyobraźnię

0

Co chłop pajacuje zwykły faul na żółtko

0

@marcin62 eee lipa, że blondyna ://

0

@Walker to samobój?

1

@AFA dobre rodzinne kino

1

@kubix05 i każdy taki obrazek kosztował 2.44zl

1

@Arden aborcja do 18 roku życia, this is the way

0

@maroon skąd wiesz, że żyją bez narzekania? Prowadziłeś ankiety?
I nie chodzi, że ktoś ma gorzej, tylko pokazuje to, że to normalne i ludzie się na to godzą, nikt z biczem nad głową nie stoi i nie każe chodzić do pracy w niedzielę a jednak to robią bo wiedzą gdzie się zatrudnili, a tak to oczywiście tylko baby na kasie narzekają

0

@macio_944 widział ktoś kiedykolwiek kartkę żałobną?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?