karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal oddaj asystę Gaviemu dziadu
0
I tak mogło być w pierwszej połowie żeby pokończyli co mieli
0
Co ten Dżamal w Quaresme się przeistoczyl
0
Cały mecz słaby ale co ciasteczko dał to masakra
0
@Agrafka chyba nie
0
Niedobrze Pedri i Casado z kartkami
3
@ViscaelBarca2007 zajebiscie silną
0
@Seledynowy ja dopiero tego karnego wyłapałem po powtórce, w akcji wyglądało jak bark w bark
0
@karci0 nie no z tyłu w nogi
0
No czy VAR tego nie cofnie?
0
Dobra nie wygrywamy i rozumiem wkurw ale jak można mówić, że gramy słabo czy wręcz beznadziejnie jak robimy 5 mega dobrych (ze trzy setki) sytuacji do strzelenia bramki w jednej połowie tylko wykończenie mamy jak jakiś Ferran Torres
0
@Roobo ale będzie wina Flicka
1
@fart może i w ataku sraka ale za to w obronie też nie najlepiej
1
Jeszcze Torres zaraził Raphe;/
0
@Ogorinho1974 no czekam na linie
19
Po co wygrywać 0-3 jak można sobie schodzić do szatni z 1-1 ❤️
1
Dobra zawijaj tego pajaca do boksu, kolejna kontra 4na 2 zjebana
4
Jak tu Ferran już mógł mieć hattricka gdyby nie był plackiem
8
Co chłop umie przyjąć mmm
2
@Edoss współczuję, nie wiem jak się dokładnie stopniuje noc ale dla mnie każda pora wcześniejsza niż 8-9 jest nieludzka
2
Jak ludzie mogą wstawać o 6-7 przecież to normalna noc :|
1
Był jakiś news o meczu gwiazd Barca real?
0
@Pedri16Future ten Igor to jakiś dzban? Tekst jest ewidentną zaczepka seksualną
0
Na R-golu wyjazdowka meczowa za 550zl imo dobra cena, wszystkie rozmiary
1
1 punkt w 3 meczach z przeciętniakami trzeba powiedzieć wprost jest bardzo źle
1
20min jeszcze by grali to tu nic nie wpadnie
3
Niesamowite jest, że skurcze ZAWSZE łapią tylko jak masz dobry wynik
5
Możesz walić przeciwnika w polu karnym umożliwiając mu walkę o piłkę bez konsekwencji, La Liga
26
Rozumiem przegrać w LM, rozumiem stracić punkty na wyjeździe w lidze, ale u siebie z takim Las Palmas to trzeba jednak wygrywać :/
1
Rapha Kocik i pokazuje, że trzeba próbować po prostu oddawać strzały