karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Weźcie zmieńcie te przepisy booo to tak wkurza z tymi metrowymi spalonymi
11
fajnie jakby ktoś na konfie zapytany o te fajerwerki odpowiedział "a nie wiem śpię w stoperach bo wiem, że debili nie brakuje" albo "akurat z Yamalem graliśmy na konsoli myślałem że to jakieś nowe efekty w Fifie po strzelonej bramce"
0
@Szymemdymek i dobrze, będzie można z czystym sumieniem zdjąć go po przerwie
1
Właśnie obejrzałem powtórki bramek xd to ta Atalanta co ma niby kozacką obronę i u siebie nie traci goli? Ja nie wiem czy w LM jest tak, że jak przeciwnicy widzą białe koszulki to od razu dostają wylewu?
0
@michal26 zobaczymy jak będzie po ostatnim meczu, może być różnie
1
3.Brest
4.Barca
5.Borussia
6.Bayern
7.Atalanta
Niezła "grupa" nam się trafiła
5
@sergio5 wszyscy tu chcieli żeby Barca grała jak City no to macie :))
1
@Tomaszekkkkk nie no revolut jest ogólnie zajebisty do wymiany waluty, tylko właśnie ta weekendowa prowizja występuje dlatego piszę żeby ktoś się nie zdziwił jak ja przed chwilą :p
2
@Lanosss a właśnie się mylisz, w weekendy jest 1% i prawie się na to naciąłem, bo chciałem 5k wymienić a tu mi pokazuje ok 13$ prowizji
1
Ale jesteśmy nieporadni w obronie od jakiegoś czasu
1
Jaki rajdzik Raphini z lawki
0
@Faro szkoda, że faulem
0
Trzeba przyznać, że Gavi od powrotu niewidoczny
2
Co oni tam sprawdzają, nie ma opcji że spalony
0
Nie ma spalonego!!!
0
Ferran to taki placek że żal
0
Uuu w takim momencie Lewego zdjąć odważnie
0
Nie no to karny będzie
0
@sergio5 coś tam wypluwał w pierwszej polowie
0
No to Wojtek zagra w 2026
3
@Adran360 niech wprowadzą żółte kartki za dotknięcie piłki po gwizdku i będę szczęśliwy
0
Jakie combaczki w pucharze :o
1
@MesQueUnClub96 alcorcon jeszcze jest?
0
@Katalończyk 99 trochę jak Vini ze złotą kulką
0
@noface niech ktoś da na remis bo ja też na prześcieradła dałem
0
@FcPortoFan1999 przeglądałem rokse i analizowałem sytuacje na rynku, strasznie się cenią :p w strip clubach też ciężko
1
@ranger3120 oby nigdy i tak panie k00rwy są drogie :((
0
Sklepy teraz nie muszą wstawiać notki "najniższa cena w ciągu ostatnich 30dni"? Z 2-3 tygodnie temu ziomkowi wysyłałem link do tv za 3k zł dziś wchodzę w ten sam link i 3.5k a nad nią cena sugerowana 4.5k, krętacze pieprzeni
0
@Korsain ostatnio tak robiłem w LM i już trochę hajsu straciłem :p a przy 2-0 dla Borussi akurat jechałem samochodem i nie zdążyłem :((
0
@kubix05 mogliby to właśnie rozłożyć na 3 poprzednie mecze