1

Weźcie zmieńcie te przepisy booo to tak wkurza z tymi metrowymi spalonymi

11

fajnie jakby ktoś na konfie zapytany o te fajerwerki odpowiedział "a nie wiem śpię w stoperach bo wiem, że debili nie brakuje" albo "akurat z Yamalem graliśmy na konsoli myślałem że to jakieś nowe efekty w Fifie po strzelonej bramce"

0

@Szymemdymek i dobrze, będzie można z czystym sumieniem zdjąć go po przerwie

1

Właśnie obejrzałem powtórki bramek xd to ta Atalanta co ma niby kozacką obronę i u siebie nie traci goli? Ja nie wiem czy w LM jest tak, że jak przeciwnicy widzą białe koszulki to od razu dostają wylewu?

0

@michal26 zobaczymy jak będzie po ostatnim meczu, może być różnie

1

3.Brest
4.Barca
5.Borussia
6.Bayern
7.Atalanta
Niezła "grupa" nam się trafiła

5

@sergio5 wszyscy tu chcieli żeby Barca grała jak City no to macie :))

1

@Tomaszekkkkk nie no revolut jest ogólnie zajebisty do wymiany waluty, tylko właśnie ta weekendowa prowizja występuje dlatego piszę żeby ktoś się nie zdziwił jak ja przed chwilą :p

2

@Lanosss a właśnie się mylisz, w weekendy jest 1% i prawie się na to naciąłem, bo chciałem 5k wymienić a tu mi pokazuje ok 13$ prowizji

1

Ale jesteśmy nieporadni w obronie od jakiegoś czasu

1

Jaki rajdzik Raphini z lawki

0

@Faro szkoda, że faulem

0

Trzeba przyznać, że Gavi od powrotu niewidoczny

2

Co oni tam sprawdzają, nie ma opcji że spalony

0

Nie ma spalonego!!!

0

Ferran to taki placek że żal

0

Uuu w takim momencie Lewego zdjąć odważnie

0

Nie no to karny będzie

0

@sergio5 coś tam wypluwał w pierwszej polowie

0

No to Wojtek zagra w 2026

3

@Adran360 niech wprowadzą żółte kartki za dotknięcie piłki po gwizdku i będę szczęśliwy

0

Jakie combaczki w pucharze :o

1

@MesQueUnClub96 alcorcon jeszcze jest?

0

@Katalończyk 99 trochę jak Vini ze złotą kulką

0

@noface niech ktoś da na remis bo ja też na prześcieradła dałem

0

@FcPortoFan1999 przeglądałem rokse i analizowałem sytuacje na rynku, strasznie się cenią :p w strip clubach też ciężko

1

@ranger3120 oby nigdy i tak panie k00rwy są drogie :((

0

Sklepy teraz nie muszą wstawiać notki "najniższa cena w ciągu ostatnich 30dni"? Z 2-3 tygodnie temu ziomkowi wysyłałem link do tv za 3k zł dziś wchodzę w ten sam link i 3.5k a nad nią cena sugerowana 4.5k, krętacze pieprzeni

0

@Korsain ostatnio tak robiłem w LM i już trochę hajsu straciłem :p a przy 2-0 dla Borussi akurat jechałem samochodem i nie zdążyłem :((

0

@kubix05 mogliby to właśnie rozłożyć na 3 poprzednie mecze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?