0

@ArcziArtt to niech żona weźmie dzień wolny, nie ma za co :))

0

@tomek8756 dla mnie Wigilia powinna być dniem pracującym

1

@Baros1990 ta świetnie to rozegrali, gdyby nie majestatyczna zmyłka gola by nie było

1

@esem91 u mnie w sumie wszystko na zero wyszło, parę lat temu za kilka k kupiłem eth i jakieś alty, później dokupiłem za 2k btc i doga, na btc i eth parę k do przodu ale na altach w plecy więc mówię wyszło, że te pieniądze sobie "przezimowały", włożyłem jakieś 6k zł teraz mam może z 7, pewnie i tak nigdy tego nie wypłacę, ostatnio musiałem sobie hasła odświeżać tak dawno nie wchodziłem na portfele

0

@Katalończyk 99 nie no do roboty musiałem wracać

0

@Bocheno1 mnie tylko wkurzyło że pościel o 6 czy 7 zabierają:( no i nudno mega, słabo tam z atrakcjami

0

@tomek8756 raz udało mi się trafić do aresztu na 48h (finalnie wyszlo mniej bo oczywiście zaszło nieporozumienie) i muszę powiedzieć, że żarcie było naprawdę niezłe bez porównania do szpitalnego (tam też tylko raz byłem), na kolację risotto z kurczakiem, na obiad smażone udko z kurczaka z ziemniaczkami i marchewką, "polecam" xd i wszystko za darmo

1

@AmigoBlancos w sumie teraz jakoś lżej mi przyjąć te porażkę, dzięki

0

@Kuchar szkoda, że jak bezmózgi

4

Ale gówno, idzie oczy wydłubać

5

Pedri jest nienormalny?

0

Hansi kartek do zmian zapomniał?

0

Ale Pedri dziś irytuje tym markowaniem

0

Ale stojanow dziś

1

To żart? Inigo godzinę stoi w miejscu i nikt nawet nie drgnął

0

Dlaczego takie drużyny nagle na nas odżywają

0

@KrwawiaceoczyVEB można, właśnie się połamał

0

Słabe te piłki od Pedriego dzis

2

Jaki on ma rozmiar 52?

2

No jaki przekręt

0

Gdzie tu spalony?

0

@Kapitan hawk wygrywasz 6 w totka co było całe życie definiowane jako zostanie milionerem a tu marne 200k, ajj:/

0

@Kgorecki2500 a co ta kurtka goła?

0

@Czarny_ck niby skąd taka wiedza?

0

Szkoda mi Szczęsnego, że nie może pograć z tą obroną

1

Jak tu już z 6 moglo być no ale cóż cieszmy się z tego co mamy ;p

0

Myślicie, że Wojti w końcu zagra? I nie będzie to mecz w PK

1

Wielkimi polskimi Cohones to strzelił

1

Lewy mógł mieć już hattriczka a Rapha hattricka asyst

0

6 stopni jest tam teraz, niech łykną herbatki z wkładką w szatni i lecimy z tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?