kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Informacja która jutro mnie ucieszy to napewno zwolnienie trenera bo w sumie to obowiązek i ogłoszenie wcześniejszych wyborów w styczniu. Realnie to pewnie Garcia Pimienta obejmie drużynę, żaden inny ceniacy się trener nie przyjdzie na pół roku czy rok bo z nowym prezydentem wszystko może się zmienić.
1
@Batys dokładnie to długi proces.
18
Nas nie stać teraz na kupienie Aouara , druga sprawa takich talentów skauci powinno szukać jak jeszcze nie kosztują grube miliony. Wniosek taki że nasi skauci są na poziomie zerowym. Widzą talent wtedy kiedy już widzi cały świat :)
0
@tadzik447 No pewnie że tak , jeszcze by mi dyscyplinarke dali to już wogole by było.
0
Setien to też jakieś charakterne stworzenie zamiast samemu podać się do dymisji to czeka na wuj wie co.
0
Też wam tak przycina stronę przy przewijaniu w dół?:)
0
@Kuracjusz co ci da jeden gracz?
2
Realnie to pewnie Garcia Pimienta, Pochettino raczej odpada , Xavi to samo. Ja tam osobiście chciałbym Allegriego wiem że jest tu pełno jego przeciwników natomiast uważam że jest to trener kompletny.
0
Do końca tej tragikomedii brakuje tylko wyjścia Bartomeu w białej koszulce krzyczącego Hala Madrid!
3
@MrShakira moje gratulacje !!!
11
Tak nie lubię tego Thomasa Mullera że jakby mi było dane spotkać tego typa na ulicy to zasadzil bym mu dźwignie na noge , rękę po czym przeszedłbym do skrętowki , na koniec latająca balacha xd
0
Za te kilometry które przebiegla cała drużyna w tym meczu powinni im nagany dac , to brak szacunku do kibiców bo nawet nie walczyli.
0
Guardiola tutaj też by nie wyciągnął z tych dziadków drugiej młodości, trener nie pomoże.
8
Bartomeu: "Dzisiaj nie mogę powiedzieć, jakie to będą zmiany, teraz nadszedł czas na refleksję, to dzień pełen smutku. Od jutra postaramy się podnieść na duchu wszystkich Cules na całym świecie, którzy są smutni i przeżywają tę porażkę".
Jest 12.53 I ten łgarz jeszcze nas nie pocieszyl.
3
Tak się kończy Barcelonskie lizanie po jajkach starej gwardii. Dawno trzeba było mieszać skład z młodymi graczami.
0
Jakie my przestrzenie w środku zostawiamy to normalnie boingiem 737 by wylądował.
1
Może to i dobrze, może w końcu coś ulegnie zmianie o 180 stopni.
5
Ależ mi załatwili weekend Ci biedni piłkarze co grają za psie grosze.. co najgorzej boli ?? Brak walki , brak zupełnie jakiejkolwiek walki.. odwrócili się pupą do Bayernu i za przeproszeniem bzykajcie nas ile chcecie.
1
Już wiem co czuli kibice Realu w 2009 roku dostajac wpiernicz 2.6 od Barcelony na Bernabeu.
4
Arturo Vidal: Bayern nie gra z zespołem z Bundesligi, tylko z najlepszą drużyną na świecie.
Nie wiem co ćpiesz ale bierz po pół.
0
I to nie ma Pana na takiego Bartomeu naprawdę nie idzie gościa wywalić w trybie natychmiastowym na zbity pysk?
3
8arcelona 8arcekona 8arcelona :(
0
Już nawet mi się piwa odechcialo.
4
Lewandowski niby rodak nasz kochany Polak ale miłość do Barcelony sprawia że jest dla mnie wrogiem i życzę mu porażki.
0
Kto mieczem wojuje od miecza ginie.. dajmy tych rajdowcow w postaci Dembele I Fatiego na druga polowe:)
4
3.0 dla Barcelony dziś.
1
Godzina do meczu a tu już pojazd po Setienie ogarnijcie się mordeczki.
4
A co wy kuzwa 433 chcieli grać jak my nie mamy skrzydel? Jedyny to młody Fati , samobójstwo.
0
@BarcaInfo jedź nad morze zobacz co się dzieje w każdym polskim kurorcie nad morzem.
36
Oczywiście że przyjscie Ronaldo do Barcelony jest nie realne , natomiast całe środowisko piłkarskie i nie tylko powinno dążyć do tego aby po zakończeniu swoich karier zawodowych , Panowie Messi i Ronaldo zagrali w jednej drużynie razem ze sobą nawet w celach charytatywnych, bez różnicy. Oni są nam winni takiego meczu.