1

@Lionel_Messi10 tak between
Jak ktoś coś to dawać orlik

0

@DaPidejpi yea you sexy Cheap ;DDD

2

Kto łapie ten jara :XDDD

0

Rap grę se wcinam panenka ;D

0

@DonAndrzejos każdego zjemy :D

0

@IronSanHybrid w sam raz na raz xDD

0

Podwójny przypał
Dua lipa
Co to takiego?

0

@Bruttal brawo za trzeźwość umysłu ;D

0

@Bruttal missclick mordo :D

0

@Rewolucja123pewien talon
Odpowiedź sb sam jaki ;)))

0

On trzęsie swoją dupa no i cała jest mokra
Daje jej 10 na 10 ale w skali...
Co to za cytat?

0

@kryhaa bingo!!
Gratulacje dla zwycięzców
Za jakiś czas wleci kolejny cytacik ;))))

1

Nie musi znać języków żeby poznawać języki ;v
Z jakiej nutki to cytat?

0

@13th tak dokładnie jest
Co tu dużo mówić ;p

0

Piękny wynik ;)

3

@Yosemite przez to że czekaliśmy rok dłużej mam jeszcze większą chęć obejrzeć te reprezentacyjne turnieje ;)

0

@Colon w sumie ciezko powiedzieć ;v

0

@TylkoBarca7273 myślisz ,ze belgia wygra z rosją ?

0

De bruyne zagra w pierwszym meczu na euro ?

1

@Edoss bumppppmpmpmpm

3

Jakie waszym zdaniem są największe derby reprezentacyjne?
Ja chyba bym postawił na Argentyna brazylia :D

0

@JohnnyBarca jak już musimy kogoś od nich wziąć to niech dają chiese :D

1

@Kgorecki2500 w sredniej szkole nie czytałem lektur, uwazałem to za stratę czasu
jednak zawsze przed sprawdzianami z treści lektur czytałem sb streszczenia
No i ,,jądro ciemnosci'' to była pierwsza lektura która mega mnie wciągnęła
Może teraz czas ,zeby przeczyać całość zamiast streszczenia ;)

1

@AmigoBlancos euro 2008 od tego turnieju na poważnie zaczęła sie moja przygoda z piłką nożną :D
potem już byłem fanatykiem zbierałem wszystko co sie da z piłkarzami i ogladałem wszystkie programy o piłkarzach :D

0

@kaamil1910 pierwszego znam z karier w fifie i ma dobry potencjał
z jego statystyk wynika ze jest rozgrywajacym z dobrym uderzeniem i nie boi sie pobrudzić
natomiast drugi przypomina kante

0

@clyde mi pasuje
Przynajmniej jest co oglądać ;p

0

@Bykunn lepsze to od polityki ;v

0

@Pawelec7 dania z chorwacja

1

Dziękujemy ;)
Bardzo dobra decyzja ;)
Powodzenia w dalszej karierze :D

1

@Kondziubarca za rok sezon przejściowy po sezonie przejściowym XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?