0

@Encore Benzema

2

@geass rozumiem co czujesz
To nie jest to samo jak kiedyś ale wszystkie drużyny przeżywają przebudowy
U nas trwa to dłużej niż powinno ( w realu podobnie xD)
I przez to można nie czuć tych samych emocji.
Jana przykład jaram się tym meczem pierwszy raz od kilku lat :D
To znaczy wcześniej też się jarałem ale nie tak bardzo jak dzisiaj :D

3

@FCMichalo już jest wiekowy
Może ciężko mu przyswoić
Albo po prostu mu się nie chce ;D

3

Ciekawe jak jutro zagra ten arałojo :D

1

@Janas11224 gratulacje , ja nie mam aż tak silnej psychy:p

0

@Ghazul3293 jak fifka o marial

1

@Yosemite jeden z tych gości których nie da sie nie lubić :D
Mega szacuneczek ;)

0

@Vincitore mozemy pojść na taki układ
Kupicie nam halanda i wymienimi gryzka za niego ;)
Sytuacja win win
Możesz juz walic bajerke do zarządu juve :D

0

@Yosemite moim zdaniem bezkonkurencyjnie piłkarz sezonu w anglii
A nagrode pewnie zgarnie bruno fernandes xd

0

@MRE zawsze coś xd

0

@Mario96w dobre pytanie o tej godzinie :D
poprawna odpowiedz @Encore :DD

0

@barcamember luźny serial
fajnie sie ogląda
Ma klimat :D

0

@Ronaldinho10VB zdajesz sb sprawe że verratti grajac u nas byłby zdecydowanie najlepszym pomocnikiem xd

0

@Encore piekna to byla drużyna
Ciekawe gdzie by teraz byli gdyby utrzymali te kadrę

0

@cat_r37 wizjoner

0

@Encore liczę na remisik :D

0

@Adamski69 wnioski nasuwają się same
Trzeba kupić francuza :p

1

@jeyx77x ney mimo wszystko za dużo traci meczy przez jakieś kontuzje + wybryki
Stawiam na kdb
Moim zdaniem ma większe szanse od Ronaldo i Messiego
Oczywiście na ten moment

0

@Yosemite belgia i hiszpania idania za wysoko

3

@MesQueUnClub96 na neuera zawsze jest hype ;)

2

@AmigoBlancos najpiękniejszy scenariusz w tym sezonie to mistrz dla barcy i przegrana realu w finale ;P
także team psg w takim wypadku :D

6

@BarcaInfo po tym co widać już można stwierdzić że bd lepsze od tych w następnym sezonie xd

0

@damian777 proste że tak
Lepszej nie ma
Nawet nie ma co dyskutować

1

@andres_xavi można pooglądać jak wszystko inne ;)
Ja np oglądałem naruto i dragonballa

0

@ranger3120 Kimmich Verratti kdb

8

Widać że to finaliści poprzednich rozgrywek
Niesamowity poziom pomimo braków kadrowych

1

@TSWKRK Paryż wiadomo;)

1

@wroclawianin89 na pewno obaj są w top 3

2

Naprawdę nie pamiętam kiedy ostatni raz tak mi się podobał komentarz
Tak trzymać TVP czasami coś wam wyjdzie :D

0

@Witekk10 niedługo mu się kontrakt kończy z tego co słyszałem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?