kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz możliwe ;D
Możliwe też że obie te rzeczy zrobił de jong
Pamiętam, że sędzia pozwalał na ostra grę.
0
@Pawel13sz nigel de jong z tego co pamiętam
A chodzi mi o finał mistrzostw świata 2010
3
@AlicjaFCB Torres
Gdyby nie ta k***a z Holandii co mu zerwała więzadła pewnie byłby jednym z najlepszych napastnikow w historii ;/
0
@GeFcIo akie rzeczy się zdarzają, jeśli w regulaminie za cos akiego daja bana dłuższego niż 24 h to trzeba to zmienic .
Przynajmniej takie jest moje zdanie ;D
0
@GeFcIo co się stało
1
@kamilop Verratti Kimmich kdb barella
Tielemans rodri Pogba ( taki w formie)
Thiago
Wszyscy to sfera marzeń xdd
0
@PawkoFCB po prostu mendy chciał dotknąć najlepszego piłkarza na świecie
Nie dziwie mu się ;p
1
@adamslowiczyVEB jest piękny. przez pewien czas myślałem że jego talent przystopowal (transfer z Monaco do Lester) jednak udało mu się zrobić parę kroków do przodu.
Chciałbym go u nas
4
@socha ich najlepszym ofensywnym piłkarzem jest benzema ;)
4
@LeoMessi1994 Dembele przyszedł do nas o jakieś 60 mln za dużo
Natomiast gryzek nie powinien przychodzić
4
@Pilka_jest_okragla jest wybitny co tu dużo mówić
0
@nicola1341 w 4k ciężko xd
0
@lukaszbarca15 nie no ben yedder to dobry napastnik
A to że gra w sredniakach to już jego problem ;D
1
@daro22 skądś to znam :D
1
@Yosemite rebic też zrobił swoje :D
Ładna brameczka
1
@Pawel13sz przynajmniej do sytuacji dochodzi :D
1
Wam też nie działa flashscore?
1
@Pawel13sz na pewno dla mnie jest jednym z najlepszych w historii
Takie rzeczy jak on to chyba tylko nazario potrafił robić :D
1
@pafcioxxx otóż to
W tym sezonie pozbawili mnie tyle zarobku ze powinni za to cierpieć ;D
0
@luki123 następnym razem tydzień wcześniej powiesz narzeczonej, że jesteś zajęty i będzie git :D
0
@BarcaInfo 4:2 dla Barcy ;p
0
@LeoMessi1994 moim zdaniem busi jest lepszy
Ale ogólnie poziom porównywalny
Jeszcze bym dodał Xabiego Alonso
Casemiro i Kante jednak trochę niżej stawiam
0
Odpalcie sb Wolfsburg -Eintracht
Kox mecz
0
@lukasz9197 moim zdaniem Neymar był wart tych pieniędzy
Młody , topka zawodników , wielka wartość marketingowa, efektowny styl gry.
Jak ktoś miał kosztować ponad te 200mln to musiał być to neymar
0
@Pawel13sz chyba że mu nie dadzą że względu na wybryki xd
0
@Encore Benzema
2
@geass rozumiem co czujesz
To nie jest to samo jak kiedyś ale wszystkie drużyny przeżywają przebudowy
U nas trwa to dłużej niż powinno ( w realu podobnie xD)
I przez to można nie czuć tych samych emocji.
Jana przykład jaram się tym meczem pierwszy raz od kilku lat :D
To znaczy wcześniej też się jarałem ale nie tak bardzo jak dzisiaj :D
3
@FCMichalo już jest wiekowy
Może ciężko mu przyswoić
Albo po prostu mu się nie chce ;D
3
Ciekawe jak jutro zagra ten arałojo :D
1
@Janas11224 gratulacje , ja nie mam aż tak silnej psychy:p