0

@Tomek54321 uu tego nie wiedziałem
Dzięki za info ;)

0

@Dertinho wiadomo przecież jest dobry w fmie ;)

0

@Deeespacito ja wole bibao .
trzeba ich ustawic i pokazać im miejsce w szeregu ;)
Poza tym meczyk dopiero w maju także zdążysz o nich zapomnieć ;P

4

@Thomas99PL osoby projuve jeszcze nie było :D
Trzymaj się ;)

0

@Yosemite ciekawe ile rudy będzie miał asyst na koniec kariery?
Co za piłkarz, szkoda, że nigdy u nas nie zagra :/

2

@Yosemite co za gość
Szkoda, że u nas już tak nie chodził :/
Ale pozytywy zawsze jakieś z jego gry były ;)

1

@Khajio no to ten trener to cudotwórca :D

0

@jakub1906 on raczej większych ambicji nie ma. Jest zadowolony ze swojej sytuacji .sianko się zgadza ,pewnie fajna zonke ma , tytuły też, czego chcieć więcej? :D
A to, że ma umiejętności to wie każdy

0

@BarcaInfo piekny jest ten język
Będzie się trzeba kiedyś nauczyć :D

0

@JohnnyBarca z tego co pamiętam mają być co 4 lata i bd w nich brać udział zwycięzcy ligi Mistrzów

1

@Khajio aż tak słabo grają? ;D
Czy jest jakiś inny kontekst?

11

@xBoMBoWiECx sympatyczny gość :D

4

@głardiola zagrał dobrze
Tylko bez konkretów ( bramki, asysty)
Moim zdaniem czasami przed polem karnym rywala mógł znaleźć lepsze rozwiązania
Ostatecznie zrobił swoje, był liderem.

1

@VamosRakieta woooooooooooaaaaaaaaahahahadfcaaaaaaawowowow
Jakoś tak :D

20

Poukładasz sobie wszystko w głowie i będzie dobrze ;)
Liczymy na dobra forme w następnych meczach
VEB !!

1

@Janas11224 chłopak ma papiery na bycie wymienianym jednym tchem z takimi zawodnikami jak xavi czy iniesta .Niesamowity talent .Oby tak dalej ;)

0

@batoosz no co ty w sumie to sami sie zaorali .pokazlai dystans do siebie ,bo jak wiemy seville ciągnie do LE , a akurat to zdjęcie jest modne to je wykorzystali .
Nie widzę tu żadnego podtekstu

0

@Gregsky10 to neymar jednak wróci ? xd

0

@batoosz moim zdaniem obrazek idelanie opisuje sytuację .
dla mnie to zaden brak szacunku xd

1

@Encore jest wybitny co tu dużo mówić
Mam nadzieję że nie stało mu się nic powaznegovi szybko wróci do gry ;)

1

@Rewolucja123 w sumie sytuacja alba była ciężka
Moim zdaniem zrobił co mogl
A jakby wyszło... Po prostu stadiony świata :D

1

@Yosemite w tym sezonie naprawde cos mu przeskoczyło ;)

1

@cat_r37 po prostu nie nadaje sie do gry w pierwszym składzie formacją jaką gramy
plus czasami też musi odpocząć :D

0

@Szpenser do kogo można go porównać i jak dobry był ?

0

@4drian0 o kurde co to miało być xD

0

@katanarownik z peseże oczywiście :P

0

@ricardo0705 ja na przykład boje się pomyśleć co mi wypadnie xD

0

@Rourke jakby nie patrzeć to każdy z zawodników których odkrył Koeman po jakimś czasie wszedł na światowy poziom i po odejściu z drużyny tego trenera. Jestem zdania, że pomaga w postawieniu tych pierwszych kroków ale za sprawą ręki innych trenerów ci zawodnicy wchodzą na poziom klasy światowej.

24

@LeoMessiah myślę, że mają największe szanse że wszystkich drużyn w Europie

0

@MarcelNJ11 za 100 mln bym go puścił ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?