kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 uu tego nie wiedziałem
Dzięki za info ;)
0
@Dertinho wiadomo przecież jest dobry w fmie ;)
0
@Deeespacito ja wole bibao .
trzeba ich ustawic i pokazać im miejsce w szeregu ;)
Poza tym meczyk dopiero w maju także zdążysz o nich zapomnieć ;P
4
@Thomas99PL osoby projuve jeszcze nie było :D
Trzymaj się ;)
0
@Yosemite ciekawe ile rudy będzie miał asyst na koniec kariery?
Co za piłkarz, szkoda, że nigdy u nas nie zagra :/
2
@Yosemite co za gość
Szkoda, że u nas już tak nie chodził :/
Ale pozytywy zawsze jakieś z jego gry były ;)
1
@Khajio no to ten trener to cudotwórca :D
0
@jakub1906 on raczej większych ambicji nie ma. Jest zadowolony ze swojej sytuacji .sianko się zgadza ,pewnie fajna zonke ma , tytuły też, czego chcieć więcej? :D
A to, że ma umiejętności to wie każdy
0
@BarcaInfo piekny jest ten język
Będzie się trzeba kiedyś nauczyć :D
0
@JohnnyBarca z tego co pamiętam mają być co 4 lata i bd w nich brać udział zwycięzcy ligi Mistrzów
1
@Khajio aż tak słabo grają? ;D
Czy jest jakiś inny kontekst?
11
@xBoMBoWiECx sympatyczny gość :D
4
@głardiola zagrał dobrze
Tylko bez konkretów ( bramki, asysty)
Moim zdaniem czasami przed polem karnym rywala mógł znaleźć lepsze rozwiązania
Ostatecznie zrobił swoje, był liderem.
1
@VamosRakieta woooooooooooaaaaaaaaahahahadfcaaaaaaawowowow
Jakoś tak :D
20
Poukładasz sobie wszystko w głowie i będzie dobrze ;)
Liczymy na dobra forme w następnych meczach
VEB !!
1
@Janas11224 chłopak ma papiery na bycie wymienianym jednym tchem z takimi zawodnikami jak xavi czy iniesta .Niesamowity talent .Oby tak dalej ;)
0
@batoosz no co ty w sumie to sami sie zaorali .pokazlai dystans do siebie ,bo jak wiemy seville ciągnie do LE , a akurat to zdjęcie jest modne to je wykorzystali .
Nie widzę tu żadnego podtekstu
0
@Gregsky10 to neymar jednak wróci ? xd
0
@batoosz moim zdaniem obrazek idelanie opisuje sytuację .
dla mnie to zaden brak szacunku xd
1
@Encore jest wybitny co tu dużo mówić
Mam nadzieję że nie stało mu się nic powaznegovi szybko wróci do gry ;)
1
@Rewolucja123 w sumie sytuacja alba była ciężka
Moim zdaniem zrobił co mogl
A jakby wyszło... Po prostu stadiony świata :D
1
@Yosemite w tym sezonie naprawde cos mu przeskoczyło ;)
1
@cat_r37 po prostu nie nadaje sie do gry w pierwszym składzie formacją jaką gramy
plus czasami też musi odpocząć :D
0
@Szpenser do kogo można go porównać i jak dobry był ?
0
@4drian0 o kurde co to miało być xD
0
@katanarownik z peseże oczywiście :P
0
@ricardo0705 ja na przykład boje się pomyśleć co mi wypadnie xD
0
@Rourke jakby nie patrzeć to każdy z zawodników których odkrył Koeman po jakimś czasie wszedł na światowy poziom i po odejściu z drużyny tego trenera. Jestem zdania, że pomaga w postawieniu tych pierwszych kroków ale za sprawą ręki innych trenerów ci zawodnicy wchodzą na poziom klasy światowej.
24
@LeoMessiah myślę, że mają największe szanse że wszystkich drużyn w Europie
0
@MarcelNJ11 za 100 mln bym go puścił ;)