kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mientusek1407
Bruno ma talent do robienia liczb. jest bardzo bezpośrednim piłkarzem . Szuka jak najszybszego sposobu na transport piły pod pole karne rywala. Idealnie pasuje pod profil menczesteru Utd .
0
@Pitinho trzeba przyznać że United szczelnie się broni
Dodatkowo City często podejmuje złe decyzje
I mamy tego wynik xd
2
@Nieznajomy otóż to
Chciałem żeby lewy strzelił hat tricka ale żeby Bayern przegrał
Normalna sprawa :D
0
@BARCA171 de Bruyne ma sporo
Pewnie w dyszce jest
2
@Stasiuburza skończyły się wraz z Sevilla :d
2
@masq ja ostatnio obejrzałem sb dragon balla pierwszy raz no i mogę powiedzieć że te stare bajki miały klimat po prostu chcę się do nich wracać w przeciwieństwie do aktualnego gówna xd
1
@fcbarcafan19 normalna reakcja ;)
2
@Encore chlopak dalej by wymiatał w europie
szkoda ,ze obrał taką drogę :/
0
@Rust_Cohle jest normalnie przecena
i jeszcze z kodem MARCH21 jest dodatkowa
ale możliwe ,że ten kod jest za członkostwo bo dostałem go w apce ;D
2
Jakby kogoś interesowało są promocję w sklepie nike
Także można wyhaczyć jakas koszuleczke
Czy inny bajer :D
0
@Stoiczkow taktyczny komentarz
0
@DaPi podoba mi się jak to podsumował xD
0
@Reiv111 stawiam wyżej Belgię od anglii
1
@Ghostface Jakos mocno sie przywiązuje i zwykle oglądam ,czytam,gram po kilka razy :D
Bardzo ciezko zabrać sie za coś nowego bo boje się ,ze zmarnuje czas a potem przykladowo grajac w te samą gre pomimo ,zę sprawia mi frajde to i tak mam dziwne wrażenie ,zę trace czas kiedy mogłbym spróbowac czegoś innego xd.
Masło maślane z tej wypowiedzi wyszło xD ale takie mam odczucia :D
1
@ricardo0705 dla mnie barella
Genialny jest, chciałbym go w Barcy
Lukaku też z resztą :D
0
@Thomas99PL
Bez hejtu stary ale Juve jest na poziomie Barcy
Nie ma szans żeby taka drużyna wygrała LM xd
0
@xBoMBoWiECx
City
Chelsi
Totki
Arsenal
Liv i utd tak samo
0
@Bocheno1 jest średnim piłkarzem
Nie widzę sensu sprowadzania go do nas
0
@Ghazul3293 ciekawy człowiek
Ciekawi mnie też jakie prochy bierze :D
3
@FDJ jeszcze lukaku xD
gdyby kariery tych wszystkich panów rozwinęły się tak samo jak po odejściu z chelsea to jestem pewien ,ze klub wielkiego ruska bylby najmocniejszy w europie :D
3
@michaleu strimki będą odpalane ;P
0
@Tomek54321 uu tego nie wiedziałem
Dzięki za info ;)
0
@Dertinho wiadomo przecież jest dobry w fmie ;)
0
@Deeespacito ja wole bibao .
trzeba ich ustawic i pokazać im miejsce w szeregu ;)
Poza tym meczyk dopiero w maju także zdążysz o nich zapomnieć ;P
4
@Thomas99PL osoby projuve jeszcze nie było :D
Trzymaj się ;)
0
@Yosemite ciekawe ile rudy będzie miał asyst na koniec kariery?
Co za piłkarz, szkoda, że nigdy u nas nie zagra :/
2
@Yosemite co za gość
Szkoda, że u nas już tak nie chodził :/
Ale pozytywy zawsze jakieś z jego gry były ;)
1
@Khajio no to ten trener to cudotwórca :D
0
@jakub1906 on raczej większych ambicji nie ma. Jest zadowolony ze swojej sytuacji .sianko się zgadza ,pewnie fajna zonke ma , tytuły też, czego chcieć więcej? :D
A to, że ma umiejętności to wie każdy
0
@BarcaInfo piekny jest ten język
Będzie się trzeba kiedyś nauczyć :D