1

@mientusek1407
Bruno ma talent do robienia liczb. jest bardzo bezpośrednim piłkarzem . Szuka jak najszybszego sposobu na transport piły pod pole karne rywala. Idealnie pasuje pod profil menczesteru Utd .

0

@Pitinho trzeba przyznać że United szczelnie się broni
Dodatkowo City często podejmuje złe decyzje
I mamy tego wynik xd

2

@Nieznajomy otóż to
Chciałem żeby lewy strzelił hat tricka ale żeby Bayern przegrał
Normalna sprawa :D

0

@BARCA171 de Bruyne ma sporo
Pewnie w dyszce jest

2

@Stasiuburza skończyły się wraz z Sevilla :d

2

@masq ja ostatnio obejrzałem sb dragon balla pierwszy raz no i mogę powiedzieć że te stare bajki miały klimat po prostu chcę się do nich wracać w przeciwieństwie do aktualnego gówna xd

1

@fcbarcafan19 normalna reakcja ;)

2

@Encore chlopak dalej by wymiatał w europie
szkoda ,ze obrał taką drogę :/

0

@Rust_Cohle jest normalnie przecena
i jeszcze z kodem MARCH21 jest dodatkowa
ale możliwe ,że ten kod jest za członkostwo bo dostałem go w apce ;D

2

Jakby kogoś interesowało są promocję w sklepie nike
Także można wyhaczyć jakas koszuleczke
Czy inny bajer :D

0

@Stoiczkow taktyczny komentarz

0

@DaPi podoba mi się jak to podsumował xD

0

@Reiv111 stawiam wyżej Belgię od anglii

1

@Ghostface Jakos mocno sie przywiązuje i zwykle oglądam ,czytam,gram po kilka razy :D
Bardzo ciezko zabrać sie za coś nowego bo boje się ,ze zmarnuje czas a potem przykladowo grajac w te samą gre pomimo ,zę sprawia mi frajde to i tak mam dziwne wrażenie ,zę trace czas kiedy mogłbym spróbowac czegoś innego xd.
Masło maślane z tej wypowiedzi wyszło xD ale takie mam odczucia :D

1

@ricardo0705 dla mnie barella
Genialny jest, chciałbym go w Barcy
Lukaku też z resztą :D

0

@Thomas99PL
Bez hejtu stary ale Juve jest na poziomie Barcy
Nie ma szans żeby taka drużyna wygrała LM xd

0

@xBoMBoWiECx
City
Chelsi
Totki
Arsenal
Liv i utd tak samo

0

@Bocheno1 jest średnim piłkarzem
Nie widzę sensu sprowadzania go do nas

0

@Ghazul3293 ciekawy człowiek
Ciekawi mnie też jakie prochy bierze :D

3

@FDJ jeszcze lukaku xD
gdyby kariery tych wszystkich panów rozwinęły się tak samo jak po odejściu z chelsea to jestem pewien ,ze klub wielkiego ruska bylby najmocniejszy w europie :D

3

@michaleu strimki będą odpalane ;P

0

@Tomek54321 uu tego nie wiedziałem
Dzięki za info ;)

0

@Dertinho wiadomo przecież jest dobry w fmie ;)

0

@Deeespacito ja wole bibao .
trzeba ich ustawic i pokazać im miejsce w szeregu ;)
Poza tym meczyk dopiero w maju także zdążysz o nich zapomnieć ;P

4

@Thomas99PL osoby projuve jeszcze nie było :D
Trzymaj się ;)

0

@Yosemite ciekawe ile rudy będzie miał asyst na koniec kariery?
Co za piłkarz, szkoda, że nigdy u nas nie zagra :/

2

@Yosemite co za gość
Szkoda, że u nas już tak nie chodził :/
Ale pozytywy zawsze jakieś z jego gry były ;)

1

@Khajio no to ten trener to cudotwórca :D

0

@jakub1906 on raczej większych ambicji nie ma. Jest zadowolony ze swojej sytuacji .sianko się zgadza ,pewnie fajna zonke ma , tytuły też, czego chcieć więcej? :D
A to, że ma umiejętności to wie każdy

0

@BarcaInfo piekny jest ten język
Będzie się trzeba kiedyś nauczyć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?