kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteggg08 fejmu się zachciało co ? :D
1
@Stoiczkow no i klasa
:D
0
@LeoMessi1994 bardzo ciekawa robota ;)
1
@FDJ akurat ivanek to był dobry transfer
a fabsa mogli zostawić, nadal się nadawał .
0
@xBoMBoWiECx jak już to lewy :D
Chyba tam gra cześciej w tym sezonie :D
1
@FC1899Barca I niech cisną dalej
niesamowici są :D
0
@Omoziu taki gośc jest nam niezbędny :D
0
@Ratamahatta w drugiej połowie zjadł biedne elche :D
0
@ProMILs fati to napastnik dlatego się nie cacka :D
0
@Ghazul3293 nie no lewy aktualnie jest lepszy bez dwóch zdań
Jednak Suárez w primie był lepszy ;)
0
@Kettger zbawiciel :v
1
@Zoker dobra decyzja
Zobaczymy jak się pokaże ;)
0
@Coutinho007 to byl sarkazm :D wiadomo ciężko wyczuc na chacie :D
No a ogólnie zgadzam się z tobą ;)
0
@AmigoBlancos powodzenia ;)
0
@jeyx77x Guardiola nie specjalnie miał okazję xd
1
@Yosemite wygląda to nieziemsko
Szacun
z tego co słyszałem trochę podbijał sobie bilans walcząc z przecietniakami
Co nie zmienia faktu, że jest kozakiem
Seta ;)
0
@Joe_Pesci wybitny piłkarz z naszego Oliviera
0
Kurde słabe zachowanie sędziego
Suárez już miał ustawić delikwenta :/
0
@Coutinho007 wyluzuj :D
Nie ma co porównywać światowej elity do wonderkida
0
@Rewolucja123uwazaj na czerwone kartki
Kiedy mój przeciwnik dostaje czerwo to jego zawodnicy dostają boosta to umiejętności;)
3
Ziru to mocarz największy
Ale bym go w Barcelonie zobaczył :/
0
@sintesox oczywiście że jest xD
0
@Olkovsky9 ciezko powiedzieć :D
ale chicałbym ,żeby atleti wygrało i lazio tanio skóry nie sprzedało
0
@BarcaInfo za dobry technicznie szkoda ,zeby chłopak się marnował xd
0
@Yosemite licze na atleti ;)
0
@Rewolucja123 normalna sprawa ;)
0
@AmigoBlancos busi
wszystko co złe z ta druzyną idzie na niego a prawda jest taka ,że nie jest taki tragiczny jak ludzi tutaj piszą
1
@Gwyn ciezko znaleźć jakis uniwersalny ciezar
zalezy jaka partia jest twoim priorytetem no i zalezy jaki cięzar plus minus jestescie wstanie targać
0
@ranger3120 witamina d , ashwagandha
1
@Sulimo z braciakiem obejrzałem wszystko i moim zdaniem najlepsze są serię w regionie sinno i kalos. Czuć było , że ash idzie do przodu. Fajne walki, taktyki .
Szkoda, że później musieli go cofnąć w rozwoju xD
O wiele lepiej by się oglądało oczywiście moim zdaniem jeśli np co region ash byłby rok starszy. Wtedy w nowej serii byśmy mieli pelnoletniego bohatera