0

@barteggg08 fejmu się zachciało co ? :D

1

@Stoiczkow no i klasa
:D

0

@LeoMessi1994 bardzo ciekawa robota ;)

1

@FDJ akurat ivanek to był dobry transfer
a fabsa mogli zostawić, nadal się nadawał .

0

@xBoMBoWiECx jak już to lewy :D
Chyba tam gra cześciej w tym sezonie :D

1

@FC1899Barca I niech cisną dalej
niesamowici są :D

0

@Omoziu taki gośc jest nam niezbędny :D

0

@Ratamahatta w drugiej połowie zjadł biedne elche :D

0

@ProMILs fati to napastnik dlatego się nie cacka :D

0

@Ghazul3293 nie no lewy aktualnie jest lepszy bez dwóch zdań
Jednak Suárez w primie był lepszy ;)

0

@Kettger zbawiciel :v

1

@Zoker dobra decyzja
Zobaczymy jak się pokaże ;)

0

@Coutinho007 to byl sarkazm :D wiadomo ciężko wyczuc na chacie :D
No a ogólnie zgadzam się z tobą ;)

0

@AmigoBlancos powodzenia ;)

0

@jeyx77x Guardiola nie specjalnie miał okazję xd

1

@Yosemite wygląda to nieziemsko
Szacun
z tego co słyszałem trochę podbijał sobie bilans walcząc z przecietniakami
Co nie zmienia faktu, że jest kozakiem
Seta ;)

0

@Joe_Pesci wybitny piłkarz z naszego Oliviera

0

Kurde słabe zachowanie sędziego
Suárez już miał ustawić delikwenta :/

0

@Coutinho007 wyluzuj :D
Nie ma co porównywać światowej elity do wonderkida

0

@Rewolucja123uwazaj na czerwone kartki
Kiedy mój przeciwnik dostaje czerwo to jego zawodnicy dostają boosta to umiejętności;)

3

Ziru to mocarz największy
Ale bym go w Barcelonie zobaczył :/

0

@sintesox oczywiście że jest xD

0

@Olkovsky9 ciezko powiedzieć :D
ale chicałbym ,żeby atleti wygrało i lazio tanio skóry nie sprzedało

0

@BarcaInfo za dobry technicznie szkoda ,zeby chłopak się marnował xd

0

@Yosemite licze na atleti ;)

0

@Rewolucja123 normalna sprawa ;)

0

@AmigoBlancos busi
wszystko co złe z ta druzyną idzie na niego a prawda jest taka ,że nie jest taki tragiczny jak ludzi tutaj piszą

1

@Gwyn ciezko znaleźć jakis uniwersalny ciezar
zalezy jaka partia jest twoim priorytetem no i zalezy jaki cięzar plus minus jestescie wstanie targać

0

@ranger3120 witamina d , ashwagandha

1

@Sulimo z braciakiem obejrzałem wszystko i moim zdaniem najlepsze są serię w regionie sinno i kalos. Czuć było , że ash idzie do przodu. Fajne walki, taktyki .
Szkoda, że później musieli go cofnąć w rozwoju xD
O wiele lepiej by się oglądało oczywiście moim zdaniem jeśli np co region ash byłby rok starszy. Wtedy w nowej serii byśmy mieli pelnoletniego bohatera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?