1

@itmustbejoke to było podczas meczu
Gdyby byli kibice nawet byś nie usłyszał
Moim zdaniem nie powinni zawieszać Mbappe co było na boisku zostaje na boisku .
Oczywiście Cavani też został niesłusznie zawieszony. Ogólnie zawieszenie Cavaniego to skandal.organizacja która to zrobiła powinna dostać potężna karę finansową i przeprosić zawodnika

0

Ogląda ktoś w akcji depaya?
Jak on gra jest 9/10 czy skrzydłowym?
Do kogo można go porównać ?
I czy uważacie że to najlepsza opcja Barcy na dana pozycję?

0

@Gomess zawsze jak ktoś wrzuca takie składy to zastanawiam się czy np taki Iniesta dałby jeszcze radę grać w Barcelonie na odpowiednim poziomie

0

@tmQbassive ja na przykład zdarzało sie, że chodziłem przed szkołą i byłem trochę zamulony ale dobra rozgrzewka i jazda. Poza tym z rana mężczyźni mają największy poziom testosteronu także na treningu można w pełni się sprawdzić ;)
Oczywiście mówię że swoich doświadczeń :D

1

@tmQbassive nw moim zdaniem najlepiej jest z rana ;) lekkie śniadanie i jazda ;)

0

Sevilla i Porto dalej mają szanse tylko muszą się ostro spiąć.
Przyjemne wyniki dla kibica nie mg się doczekać rewanzow ;)

0

Dobrze ze przynajmniej haaland strzela xd

0

@FafitFCB otóż to, w punkt

2

Szkoda ale2-1 jest do odrobienia

0

Dobrze jest jedną możecie stracić ;)

0

@MontelQ dobry bejcik ;)
Jakieś City albo Sevillę xD

0

Dawać dalej Sevilla
Liczę, że bd jak ajax i Monaco ;)

0

@SiSenior dobry piłkarz. mam nadzieje ,ze zmieni ligę i pokaże pełnie swego potencjału ;)

0

Oo dzisiaj rywalizacja naszych potencjalnych wzmocnień gdyby nie figle Bartomeu, czyli haaland vs kounde.
Osobiście chciałbym że awansowała drużyna francuskiego obrońcy ;)
Liczę na dobry meczyk

1

@Encore wtedy co Navas kopnął w grizmana xD

2

@domin1515suarez też miał się nie nadawać, czy eto w końcu nie nadają się do gry kombinacyjnej :p
Uważam że odpalilby u nas.
Dobry piłkarz odnajdzie sie wszędzie ;)

0

@Janiama do tego odejścia Messiego mam mieszane uczucia. Nie mam takich danych ale jestem pewien, że na Messim w Barcelonie więcej zarabiamy niz na jego pensje wydajemy.

4

@domin1515 czego nie dotknie zamienia w bramkę
Dodatkowo jest bardzo mlody
Chłopak ma potencjał na bycie jednym z najlepszych napastników w historii.
Wiadomo, że się nadaje

2

@itmustbejoke w pełni się zgadzam

0

@Encore pewnie tak to wygląda xd

0

@szymonbarca10 no jakbyś miał rozgrywać piłkę, strzelać bramki to trochę ciężko co :p
Jeszcze przy okazji będąc cały czas pod pressem 3 zawodników.
Przypominam wam spójrzcie sb na metrykę Messiego gość już nie jest wstanie nas wieść z najlepszymi ,po prostu wieku nie oszukasz.
Moim zdaniem Koeman nie znalazł odpowiedniego pomysłu na Barcelonę bądź po prostu nie ma odpowiedniej kadry, żeby zrobić coś użytecznego . Choć z drugiej strony jak u nas jest wyprowadzana piłka to za akcja idzie 3/4zawodnikow xD . Tego w kinie nie grali XD i zakładam, że to wina trenera , a z takim wychodzeniem z akcja to możemy sb pooglądać jak robią nam przekop co rok.

0

@Avatarr takiego zjazdu formy żaden prorok by nie przewidział a co dopiero Bartomeu xD

0

@amanter i kogo oni by tam że składu wygryzli? xD
Zostaną w Barcelonie bo są młodymi zawodnikami a tacy potrzebują gry.

1

@koziar Verratti jest topka w pomocy od wielu lat
Gość jest na poziomie modrica tylko, że prowadzi się jak się prowadzi, plus gra w lidze francuskiej wiec nie docenia się jego umiejętności. Jeśli pedri, de jong będą kiedyś na poziomie włocha to będziemy mieć ogrona pociechę. No i najlepsza pomoc na świecie ;)

0

@Salchent mam nadzieję że de jong kiedyś będzie na jego poziomie

1

@sporting3 nie ma sensu umniejszać . mbappe zagrał genialnie

0

Przynajmniej neymar może na spokojnie polecieć na urodziny siostry :p

1

@jaras121 jesli w pakiecie to też mogę wziąć ;P

1

Gdzie mg wykupić transmisję po polsku jakaś tania ?

1

Lipsk Liverpool jak ocwniacie cały dwumecz uważacie że Lipsk jest na straconej pozycji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?