kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@itmustbejoke to było podczas meczu
Gdyby byli kibice nawet byś nie usłyszał
Moim zdaniem nie powinni zawieszać Mbappe co było na boisku zostaje na boisku .
Oczywiście Cavani też został niesłusznie zawieszony. Ogólnie zawieszenie Cavaniego to skandal.organizacja która to zrobiła powinna dostać potężna karę finansową i przeprosić zawodnika
0
Ogląda ktoś w akcji depaya?
Jak on gra jest 9/10 czy skrzydłowym?
Do kogo można go porównać ?
I czy uważacie że to najlepsza opcja Barcy na dana pozycję?
0
@Gomess zawsze jak ktoś wrzuca takie składy to zastanawiam się czy np taki Iniesta dałby jeszcze radę grać w Barcelonie na odpowiednim poziomie
0
@tmQbassive ja na przykład zdarzało sie, że chodziłem przed szkołą i byłem trochę zamulony ale dobra rozgrzewka i jazda. Poza tym z rana mężczyźni mają największy poziom testosteronu także na treningu można w pełni się sprawdzić ;)
Oczywiście mówię że swoich doświadczeń :D
1
@tmQbassive nw moim zdaniem najlepiej jest z rana ;) lekkie śniadanie i jazda ;)
0
Sevilla i Porto dalej mają szanse tylko muszą się ostro spiąć.
Przyjemne wyniki dla kibica nie mg się doczekać rewanzow ;)
0
Dobrze ze przynajmniej haaland strzela xd
0
@FafitFCB otóż to, w punkt
2
Szkoda ale2-1 jest do odrobienia
0
Dobrze jest jedną możecie stracić ;)
0
@MontelQ dobry bejcik ;)
Jakieś City albo Sevillę xD
0
Dawać dalej Sevilla
Liczę, że bd jak ajax i Monaco ;)
0
@SiSenior dobry piłkarz. mam nadzieje ,ze zmieni ligę i pokaże pełnie swego potencjału ;)
0
Oo dzisiaj rywalizacja naszych potencjalnych wzmocnień gdyby nie figle Bartomeu, czyli haaland vs kounde.
Osobiście chciałbym że awansowała drużyna francuskiego obrońcy ;)
Liczę na dobry meczyk
1
@Encore wtedy co Navas kopnął w grizmana xD
2
@domin1515suarez też miał się nie nadawać, czy eto w końcu nie nadają się do gry kombinacyjnej :p
Uważam że odpalilby u nas.
Dobry piłkarz odnajdzie sie wszędzie ;)
0
@Janiama do tego odejścia Messiego mam mieszane uczucia. Nie mam takich danych ale jestem pewien, że na Messim w Barcelonie więcej zarabiamy niz na jego pensje wydajemy.
4
@domin1515 czego nie dotknie zamienia w bramkę
Dodatkowo jest bardzo mlody
Chłopak ma potencjał na bycie jednym z najlepszych napastników w historii.
Wiadomo, że się nadaje
2
@itmustbejoke w pełni się zgadzam
0
@Encore pewnie tak to wygląda xd
0
@szymonbarca10 no jakbyś miał rozgrywać piłkę, strzelać bramki to trochę ciężko co :p
Jeszcze przy okazji będąc cały czas pod pressem 3 zawodników.
Przypominam wam spójrzcie sb na metrykę Messiego gość już nie jest wstanie nas wieść z najlepszymi ,po prostu wieku nie oszukasz.
Moim zdaniem Koeman nie znalazł odpowiedniego pomysłu na Barcelonę bądź po prostu nie ma odpowiedniej kadry, żeby zrobić coś użytecznego . Choć z drugiej strony jak u nas jest wyprowadzana piłka to za akcja idzie 3/4zawodnikow xD . Tego w kinie nie grali XD i zakładam, że to wina trenera , a z takim wychodzeniem z akcja to możemy sb pooglądać jak robią nam przekop co rok.
0
@Avatarr takiego zjazdu formy żaden prorok by nie przewidział a co dopiero Bartomeu xD
0
@amanter i kogo oni by tam że składu wygryzli? xD
Zostaną w Barcelonie bo są młodymi zawodnikami a tacy potrzebują gry.
1
@koziar Verratti jest topka w pomocy od wielu lat
Gość jest na poziomie modrica tylko, że prowadzi się jak się prowadzi, plus gra w lidze francuskiej wiec nie docenia się jego umiejętności. Jeśli pedri, de jong będą kiedyś na poziomie włocha to będziemy mieć ogrona pociechę. No i najlepsza pomoc na świecie ;)
0
@Salchent mam nadzieję że de jong kiedyś będzie na jego poziomie
1
@sporting3 nie ma sensu umniejszać . mbappe zagrał genialnie
0
Przynajmniej neymar może na spokojnie polecieć na urodziny siostry :p
1
@jaras121 jesli w pakiecie to też mogę wziąć ;P
1
Gdzie mg wykupić transmisję po polsku jakaś tania ?
1
Lipsk Liverpool jak ocwniacie cały dwumecz uważacie że Lipsk jest na straconej pozycji?