1

Lipsk Liverpool jak ocwniacie cały dwumecz uważacie że Lipsk jest na straconej pozycji?

10

Leo ufam tobie

1

@Rust_Cohle aa chodzi ci o tego z Fame MMA? :D
Jestem gotowy :)

0

@Katalonbar niezle transfery ;)

2

@Trepyveb i tak wolę go od Connora
Poza tym jie dziwie sie że kibicuje Realowi . Trochę już po głowie dostał ;d

0

@icon3520 samuraj jack
Shaolin pojedynek mistrzów
Ben 10
Scooby doo
Klan na, drzewie

2

@KacperVEB torres

1

@Batys chciałbym to przeżyć jeszcze raz ;)

0

@Yosemite szkoda, że nie spróbował swoich sił w jakimś klubie z topu :v

6

Nie mg się doczekać dzisiejszego widowiska!! Jaram się, że hej .
W tym sezonie miałem, a właściwie chciałem miec nastawienie w którym nie bd za bardzo się napalal na spotkania i z chłodna głowa bd oceniał nasze szanse.
Jednak wyszło jak wyszło nw czy w dwu meczu z PSG jesteśmy waworytami, nw czy mamy nawet jakieś szanse ale zamierzam wierzyć w nas sukces do końca. Kibicem się jest a nie bywa. Liczę na wspaniały spektakl.
Do Boju Barca
VEB!!!

0

@asdfdsg wow
Taktyczny komentarz
Jak będzie chwila to przeczytam :D

3

@Comentateiro zamieniłbym miejscami psg z juve
Jeśli nas przejdą i wróca kontuzjowani zawodnicy to bd naprawde mocni

0

@nitey bo polak rodak

0

@AmigoBlancos powodzenia mam awans realu na kuponie ;)

0

@takisobiektos nie byli na niewiadomo jak straconej pozycji
Bayern jakoś PSG nie zgniotl a City drużyna gorsza od nich nie jest

1

@BarcaInfo 120 mln plus Suárez i oddajemy gryzka :D

0

@Kz1234 ja bym powiedział że w defensywie niekoniecznie
4 bramki stracone z Francją
3 z Chorwacja
Nawet z Nigeria stracili gola ;d

1

@YoNoEntiendoNada bardzo dobry piłkarz . Jestem pewien że będziemy mieć z nim problemy.
Jednak jest też trochę przehajpowany, niektórzy uważaj, że jest na poziomie Neymara xd a fakt jest taki, że znajduje się półke niżej

1

@Kz1234 obrona Argentyny xD
Istnieje coś takiego :D

0

@jeyx77x nie no niech po prostu odejdzie i w jego miejsce jeśli będzie jakąś okazja wzmocni się drużynę.
Wini jest słabym pilkarzwm nie widzę w nim wzmocnienia .

8

@jeyx77x Francja nie wygrała mistrzostw Europy

1

@Jakchcesz jesli chozi o kariere zmienił się system treningów
możesz też na początku wziąć sb bogatego inwestora czyli jednorazowy zastrzyk gotowki od 5 do kilkuset mln

0

Znacie jakaś stronie na której obejrzę sb cały mecz Barcy?
Z góry dzięki :D

1

@Yosemite jaki on jest dobry
Taki napastnik to marzenie
Chciałbym go zobaczyć w naszych barwach

2

@arasz1819 ja tam w sumie go lubię
Charaktsrny gość dodajacy pikanterii do rozgrywek. Dodatkowo mega mi zaimponował jak był ekspertem telewizyjnym. Ogólnie od kiedy nie trenuje realu i Interu jakoś naprawdę zacząłem go doceniać :D

9

Emerson z bramka ;)

1

@Encore ponoć za dużo kombinuje z taktyka przed ważnymi meczami i zawodnicy się gubią w założeniach taktycznych

8

@Dawid66 ja bym go sprzedał przy odpowiedniej ofercie. Nie jest na niezbędny a możemy na nim zarobić fajne pieniądze i skupić się na wzmocnieniach.

0

@KacperVEB wtedy mogliby być nietykalni w pl. On albo haaland na atak i wtedy bd drużyna o klasę lepsze od reszty

1

@Piernik fajnym sposobem jest kupowanie wysoko overallowych kart w dniu odebrania nagród i sprzedawanie ich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?