kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@foczkyyyhg może coś w tym być co nie zmienia faktu, że ostatnim piłkarzem klasy światowej kupionym na swoją pozycję w naszym klubie jest Suárez. Trochę lat już minęło od tego xD to świadczy o naszej beznadziejnej polityce transferowej. Moim zdaniem wszystko co robimy w okienkach transferowych od kilku lat to półśrodki
Jak kupimy piłkarza klasy światowej (gryzek, cou) to nie mamy dla niego pozycji, bądź nie pasuje do naszego stylu gry . Jak kupimy młoda wschodząca gwiazdę, potencjalnie najlepszych gości na świecie za kilka lat ( de jong, Dembele) to drastycznie za nich przeplacamy i również nie mamy pomysłu jak ich wkomponowac w drużynę ( choć u Demba powodem mogą być kontuzje które zahamowały mu rozwój). Podejmujemy też gwałtowne decyzję transferowe bez większego pomyślunku (brejt, Gomes, Alcacer, itd. ) dla mnie to wszystko jest po prostu pomyłka. Można by było się jeszcze bardziej rozpisac ale nie chce ci zawracać głowy
W każdym razie jesli to przeczytasz to szacuneczek :D
0
@ranger3120 no właśnie nie xD
0
@bialagora ile razy mu w tym sezonie już się, zdarzyło?
Jest bez formy , popełnia rażące błędy to i jest krytykowany. Normalna sprawa.
Mam nadzieję że jak najszybciej wróci do formy sprzed lat
0
@Zoker taktyczny komentarz
0
@foczkyyyhg po prostu nie ściągamy charakternych gości nakręconych na sukces.
5
@paweldunajecfcb mam nadzieję że się odbuduje. taki lenglet z poprzednich sezonów byłby teraz złotem
1
@BarcaInfo taki powinien być trener ;)
0
@Przemek2323 uu ciekawe trzeba będzie znaleźć jakiś artykuł na ten temat ;)
0
@Beztroskii taktyczny komentarz
0
@VenoM i jak przyjdzie Wijnaldum to on będzie tym wchodzącym w pole karne xd
0
@Encore jest w gazie
Moim zdaniem jak menczester nic nie wygra w ciągu 2 sezonów to zobaczymy chłopaka w madrycie ;)
0
@MaziFCB w sumie jakby nie patrzeć to dla bezstronnego widzą większą frajdą jest okazja na strzelenie bramki dla cadiz .
Co nie zmienia faktu ,ze komentatorzy w naszym meczu gadali o czymś innym i nawet nie zauważyli faulu na pedrim . Ogarnęli sytuacje jak messi miał już ustawioną piłke na 11 metrze .Moim zdaniem takie rozkojarzenie nie powinno mieć miejsca .
0
@MaziFCB tez prawda :D
0
@Pawel13sz obejrzyj meczyk
akurat temu francuzowi bym zaufał
chyba ,że żarcik to dobry :D
3
@Yosemite wspaniała była to drużyna
szkoda ,ze nie mogli utrzymać swojej drużyny ;/
3
@Vebrol w sumie to sb zasłużyliśmy jakby nie patrzeć :D
1
@Yosemite kto wie może kiedyś u nas zagra :p
1
@Yosemite w sumie to bym go brał do barcy :D
0
@BarcaInfo tego camvannige można by było wyhaczyc xd
6
@FDJ i te komentarze że premier League go zweryfikowalo xD
0
@xparix i to się szanuje ;)
0
@Yosemite nie prezentuje się to najlepiej xd
0
@AlicjaFCB przecież widać, że mu zeszła ;p
0
Ajaj bramka Salzburga dzieliła mnie od 200 zł postawiłem 2 zł ;d
1
@Bartolomeoxx dobrze cb widzieć ;)
0
@FC1899Barca bohater którego potrzebujemy :3
0
@Yosemite dwóch geniuszy ;)
0
Jakie macie typy na lige Europy?
0
@clyde ja tam do PSG nic nie mam
A Verrattiego i Neymara uwielbiam :p