0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@foczkyyyhg może coś w tym być co nie zmienia faktu, że ostatnim piłkarzem klasy światowej kupionym na swoją pozycję w naszym klubie jest Suárez. Trochę lat już minęło od tego xD to świadczy o naszej beznadziejnej polityce transferowej. Moim zdaniem wszystko co robimy w okienkach transferowych od kilku lat to półśrodki
Jak kupimy piłkarza klasy światowej (gryzek, cou) to nie mamy dla niego pozycji, bądź nie pasuje do naszego stylu gry . Jak kupimy młoda wschodząca gwiazdę, potencjalnie najlepszych gości na świecie za kilka lat ( de jong, Dembele) to drastycznie za nich przeplacamy i również nie mamy pomysłu jak ich wkomponowac w drużynę ( choć u Demba powodem mogą być kontuzje które zahamowały mu rozwój). Podejmujemy też gwałtowne decyzję transferowe bez większego pomyślunku (brejt, Gomes, Alcacer, itd. ) dla mnie to wszystko jest po prostu pomyłka. Można by było się jeszcze bardziej rozpisac ale nie chce ci zawracać głowy
W każdym razie jesli to przeczytasz to szacuneczek :D

0

@ranger3120 no właśnie nie xD

0

@bialagora ile razy mu w tym sezonie już się, zdarzyło?
Jest bez formy , popełnia rażące błędy to i jest krytykowany. Normalna sprawa.
Mam nadzieję że jak najszybciej wróci do formy sprzed lat

0

@Zoker taktyczny komentarz

0

@foczkyyyhg po prostu nie ściągamy charakternych gości nakręconych na sukces.

5

@paweldunajecfcb mam nadzieję że się odbuduje. taki lenglet z poprzednich sezonów byłby teraz złotem

1

@BarcaInfo taki powinien być trener ;)

0

@Przemek2323 uu ciekawe trzeba będzie znaleźć jakiś artykuł na ten temat ;)

0

@Beztroskii taktyczny komentarz

0

@VenoM i jak przyjdzie Wijnaldum to on będzie tym wchodzącym w pole karne xd

0

@Encore jest w gazie
Moim zdaniem jak menczester nic nie wygra w ciągu 2 sezonów to zobaczymy chłopaka w madrycie ;)

0

@MaziFCB w sumie jakby nie patrzeć to dla bezstronnego widzą większą frajdą jest okazja na strzelenie bramki dla cadiz .
Co nie zmienia faktu ,ze komentatorzy w naszym meczu gadali o czymś innym i nawet nie zauważyli faulu na pedrim . Ogarnęli sytuacje jak messi miał już ustawioną piłke na 11 metrze .Moim zdaniem takie rozkojarzenie nie powinno mieć miejsca .

0

@MaziFCB tez prawda :D

0

@Pawel13sz obejrzyj meczyk
akurat temu francuzowi bym zaufał
chyba ,że żarcik to dobry :D

3

@Yosemite wspaniała była to drużyna
szkoda ,ze nie mogli utrzymać swojej drużyny ;/

3

@Vebrol w sumie to sb zasłużyliśmy jakby nie patrzeć :D

1

@Yosemite kto wie może kiedyś u nas zagra :p

1

@Yosemite w sumie to bym go brał do barcy :D

0

@BarcaInfo tego camvannige można by było wyhaczyc xd

6

@FDJ i te komentarze że premier League go zweryfikowalo xD

0

@xparix i to się szanuje ;)

0

@Yosemite nie prezentuje się to najlepiej xd

0

@AlicjaFCB przecież widać, że mu zeszła ;p

0

Ajaj bramka Salzburga dzieliła mnie od 200 zł postawiłem 2 zł ;d

1

@Bartolomeoxx dobrze cb widzieć ;)

0

@FC1899Barca bohater którego potrzebujemy :3

0

@Yosemite dwóch geniuszy ;)

0

Jakie macie typy na lige Europy?

0

@clyde ja tam do PSG nic nie mam
A Verrattiego i Neymara uwielbiam :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?