1

@sendesara taktyczny komentarz

1

@MontelQ pewnie
Jedyne co zostało to wiara ;)

0

ogladał ktos seville ? Jak zagrał gomez ?

0

@BarcaInfo ciekawe czy mbappe pasuje rola supporta neya :D

0

@Transu96 spoko . No właśnie czytałem ,ze lucas jest lepszy od niego ale jakos nie mogłem uwierzyć xd

0

@Transu96 kozak skład i brawo za trafa :D
Z tego co słyszałem ten flashback ronaldo jest słaby to prawda ?

0

@barcowy1899 oo to dziwne ze teraz każdy obrońca przede wszystkim mu się umieć grać piłka. Typowych dobrych napastników można policzyć na palcach jednej ręki.

0

@kuz pedri jest bezcenny ;)

0

@Rewolucja123 chodzi o ansu czy Pique?

1

@BarcaInfo pierwszym meczu? Czy ogólnie w dwumeczu?

0

@cat_r37 ja właśnie uważam odwrotnie suarez jest błogosławieństwiem dla takich zawodników jak messi czy dembele. Poklepie ,weżmie na sb obrońcę i zrobi miejsce .Poza tym samą swoją obecnością powoduje ,że dodatkowy zawodnik będzie go krył w koncu ma renome i umiejętności w przeciwieństwie o naszego dunskiego snajpera ,co znowu daje wiecej miejsca naszym ofensywnym zawodnikom. Poza tym suarez jest właśnie napastnikiem który z pół okazji robi niezwykłe rzeczy . Mogłbym długo wymieniać jego atuty. Nie ukrywam piecze mnie dupa ,że mieliśmy takiego kozaka a zostalismy na lodzie z duńskim nazario :/

0

@cat_r37 z drugiej strony suarez miałby o wiele wiecej sytuacji bramkowych w barcelonie .Przynajmniej tak mi sie wydaje ze względu na nasz styl gry .W tym roku wypracowujemy sb bardzo dużo sytuacji .Myśle ,ze suarez w barcy miałby kilka bramek i asyst wiecej i możliwe ,że dzięki niemu messi też by miał lepsze liczby ;)
Choc można sb tylko gdybać i zakladać różne scenariusze :D

0

@Coutinho007 z drugiej strony w tamtym sezonie grał jak totalny szef . Ma 20 lat i ogromny potencjał , nie ma co skreślać chłopaka po słabym sezonie w beznadziejnym schalke .Zycze mu powodzenia :D

3

O proszę Betis na początku był mocno krytykowany za wyniki w lidze a teraz zajmują 7 miejsce i liczą się w walce o europejskie puchary. No i fajnie im większą konkurencja tym lepiej ;) liga na tym zyska :D

4

@DLFCB Suárez ma,, dopiero'' 34 lata myślę że z 2 sezony pogra w Atleti a potem może liga holenderska i ajax albo MLS lub coś w Ameryce Południowej. Wydaje mi się, że ma potencjał na około 600 bramek czego mu życzę :D

2

@Maniek9444 ładnie się rozwinęła kariera chłopaczka z Radomia :D

0

@arasz1819 to co było w szatni zostaje w szatni ;)

2

@KORTIS Możliwe ,że real xD
Drużyną dzięki której zacząłem ogladać piłkę była reprezentacja hiszpanii :D a pewnie mieli w tej reprze drugą największą liczbę piłkarzy po barcelonie . Z drugiej strony gdyby nie zawodnicy barcelony hiszpania pewnie by nie wygrała euro i nie grałaby w takim stylu . Także myśle ,że nie miałbym przez jakis czas ulubionej drużyny i po kilku miesiącach odkryłbym talent leo i by wypadło na barce . Jakbym miał wybierać teraz ulubioną druzynę po barcy pewnie by to było city ,może lipsk , bayer albo atalanta .
Cięzko powiedzieć :D

0

@xVENUMx szacuneczek .Nie każdy ma możliwośc grać w serie A :D

1

@Yosemite ponoć miał być następcą El fenomeno
Szkoda że nie wypaliło

0

@jeyx77x dobry cytacik szanuje ;)

9

@KSSniper moim zdaniem jest największą ikona. Te liczby, ta ilość trofeum. Po prostu inną liga

0

@tristan87 superancko wyszło ;)

1

@Pilka_jest_okragla niesamowite ,ze trafił nam sie taki gośc :D

0

@BarcaInfo niech kounde siedzi w sevilli i czeka na barce :D

0

@tmQbassive który napastnik nie marnuje ?

0

@KochamInieste jeszcze fajny jest gvardiol z dynama Zagrzeb

0

@Janiama genialne
Dojcze to jednak mają leb na karku :D

0

@MysticCat jakie święto?

0

Uważacie, że jak oblak zostanie jeszcze parę lat w Atleti ( bądź do końca kariery) to będzie uważany za legendę pokroju Buffona Neuera czy Casillasa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?