kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sendesara taktyczny komentarz
1
@MontelQ pewnie
Jedyne co zostało to wiara ;)
0
ogladał ktos seville ? Jak zagrał gomez ?
0
@BarcaInfo ciekawe czy mbappe pasuje rola supporta neya :D
0
@Transu96 spoko . No właśnie czytałem ,ze lucas jest lepszy od niego ale jakos nie mogłem uwierzyć xd
0
@Transu96 kozak skład i brawo za trafa :D
Z tego co słyszałem ten flashback ronaldo jest słaby to prawda ?
0
@barcowy1899 oo to dziwne ze teraz każdy obrońca przede wszystkim mu się umieć grać piłka. Typowych dobrych napastników można policzyć na palcach jednej ręki.
0
@kuz pedri jest bezcenny ;)
0
@Rewolucja123 chodzi o ansu czy Pique?
1
@BarcaInfo pierwszym meczu? Czy ogólnie w dwumeczu?
0
@cat_r37 ja właśnie uważam odwrotnie suarez jest błogosławieństwiem dla takich zawodników jak messi czy dembele. Poklepie ,weżmie na sb obrońcę i zrobi miejsce .Poza tym samą swoją obecnością powoduje ,że dodatkowy zawodnik będzie go krył w koncu ma renome i umiejętności w przeciwieństwie o naszego dunskiego snajpera ,co znowu daje wiecej miejsca naszym ofensywnym zawodnikom. Poza tym suarez jest właśnie napastnikiem który z pół okazji robi niezwykłe rzeczy . Mogłbym długo wymieniać jego atuty. Nie ukrywam piecze mnie dupa ,że mieliśmy takiego kozaka a zostalismy na lodzie z duńskim nazario :/
0
@cat_r37 z drugiej strony suarez miałby o wiele wiecej sytuacji bramkowych w barcelonie .Przynajmniej tak mi sie wydaje ze względu na nasz styl gry .W tym roku wypracowujemy sb bardzo dużo sytuacji .Myśle ,ze suarez w barcy miałby kilka bramek i asyst wiecej i możliwe ,że dzięki niemu messi też by miał lepsze liczby ;)
Choc można sb tylko gdybać i zakladać różne scenariusze :D
0
@Coutinho007 z drugiej strony w tamtym sezonie grał jak totalny szef . Ma 20 lat i ogromny potencjał , nie ma co skreślać chłopaka po słabym sezonie w beznadziejnym schalke .Zycze mu powodzenia :D
3
O proszę Betis na początku był mocno krytykowany za wyniki w lidze a teraz zajmują 7 miejsce i liczą się w walce o europejskie puchary. No i fajnie im większą konkurencja tym lepiej ;) liga na tym zyska :D
4
@DLFCB Suárez ma,, dopiero'' 34 lata myślę że z 2 sezony pogra w Atleti a potem może liga holenderska i ajax albo MLS lub coś w Ameryce Południowej. Wydaje mi się, że ma potencjał na około 600 bramek czego mu życzę :D
2
@Maniek9444 ładnie się rozwinęła kariera chłopaczka z Radomia :D
0
@arasz1819 to co było w szatni zostaje w szatni ;)
2
@KORTIS Możliwe ,że real xD
Drużyną dzięki której zacząłem ogladać piłkę była reprezentacja hiszpanii :D a pewnie mieli w tej reprze drugą największą liczbę piłkarzy po barcelonie . Z drugiej strony gdyby nie zawodnicy barcelony hiszpania pewnie by nie wygrała euro i nie grałaby w takim stylu . Także myśle ,że nie miałbym przez jakis czas ulubionej drużyny i po kilku miesiącach odkryłbym talent leo i by wypadło na barce . Jakbym miał wybierać teraz ulubioną druzynę po barcy pewnie by to było city ,może lipsk , bayer albo atalanta .
Cięzko powiedzieć :D
0
@xVENUMx szacuneczek .Nie każdy ma możliwośc grać w serie A :D
1
@Yosemite ponoć miał być następcą El fenomeno
Szkoda że nie wypaliło
0
@jeyx77x dobry cytacik szanuje ;)
9
@KSSniper moim zdaniem jest największą ikona. Te liczby, ta ilość trofeum. Po prostu inną liga
0
@tristan87 superancko wyszło ;)
1
@Pilka_jest_okragla niesamowite ,ze trafił nam sie taki gośc :D
0
@BarcaInfo niech kounde siedzi w sevilli i czeka na barce :D
0
@tmQbassive który napastnik nie marnuje ?
0
@KochamInieste jeszcze fajny jest gvardiol z dynama Zagrzeb
0
@Janiama genialne
Dojcze to jednak mają leb na karku :D
0
@MysticCat jakie święto?
0
Uważacie, że jak oblak zostanie jeszcze parę lat w Atleti ( bądź do końca kariery) to będzie uważany za legendę pokroju Buffona Neuera czy Casillasa?