3

@FC1899Barca ale byłem wtedy niesamowicie szczęśliwy :D
Jeszcze te ziomki które były za Realem i smieszkowali że mnie , że nie ma szans
A wyszło jak wyszło :D

0

@LeoMessi1994 to zależy xD
Uważam , że dla Barcelony jest zdecydowanie najlepszy. Patrząc na nasz styl gry nikt mu nie dorasta do pięt.

1

@LS ogólnie mi zawsze poprawiają humor porażki realu ;)

0

@Cobra303 bardzo dobry, fajnie się na niego patrzy
To samo aspas

0

@LeoMessi1994 chyba dałbym de jonga na so xD ktoś mobilny na tym środku obrony musiałby być ;d

0

@AlexDark00 zostałeś szybko wyjaśniony xD
Następnym razem jak będziesz szedł z psem weź szczękę na ewentualna bójkę xd

1

@Ojciec5tkidzieci taktyczny komentarz

0

@Volk powodzenia ;)

0

@snake99 dobrze wyszło , szacuneczek ;)

0

@CatalanDream a wiesz co że zwycięzca Pucharu Polski?
Wcześniej brał udział w kwalifikacjach do Le jak jest teraz?

1

Czy to prawda że od następnego sezonu ma powstać trzecie rozgrywki europejskie?
Mamy LM i LE i ma powstać coś jeszcze dla tych gorszych drużyn ( w końcu drużyny z ekstra klapy bd mogły się wykazać hehe).
Jeśli coś takiego powstanie uważacie, że to dobra opcja?

1

@Keriox bardzo fajne zachowanie.
Nie ważne ile dał ważne że dał ;)

0

@BarcaInfo jako kibic Barcelony nigdy nie czułem się tak wydymany jak po odejściu neya do PSG. Jeszcze późniejsze konsekwencje jego odejścia ... Szkoda gadać
Brakuje mi tego świra w naszych barwach
Sto lat :D

0

@Bykunn taktktyczny komentarz

0

@tomek8756 na imprezki spoko
Natomiast na jakieś posiadowy , grille i inne tego typu bajery lipa

2

@svensonFCB hit średniej szkoły
Większość osób gra kustoszami we flanki :D

0

@Herato może jeszcze zdobędzie, kto wie.
Jestem pewien, że jeszcze wygra Copa America z brazylia no i może jakaś liga mistrzów wpadnie. Trochę bramek i asyst przy okazji też zrobi

1

@Azi spoko. Zatem mamy kompletnie inne podejście xd
No ale pewnie jesteś ode mnie ,,kilka'' lat starszy zatem kto wie może bd myślał podobnie xd

0

@Mario96w do 6 sezony jest na podstawie książki z tego co pamiętam

0

0

@Azi nie masz jakies depresji? Bądź innych zaburzeń? To nie hejt. Masz synka, żonę, prace jest po co żyć ;)
Jeśli ci nie pasuje praca to ja zmień
Możesz z synem znaleźć jakieś wspólne zainteresowania. Jest wiele możliwości

0

@BarcaInfo wiadomo przecież czarny bramkarz nie może być dobry :v

0

@tobiasson92 ta a u mnie w mieście jest jedną siłownia otwarta na krzyż xd
Była też otwarta podczas tych wszystkich obostrzen. Kupiłem sb karnet i chodzi tam tyle ludzi, że nie da się zrobić treningu dodatkowo ta siłownia jest sku...... ko mała :/
Więc i tak czy siak trzeba ćwiczyć w domu :///

2

@Yosemite pan piłkarz. Bardzo go lubiłem miał to coś :D

0

@paweldunajecfcb ciężko powiedzieć
Ale pewnie jest powód dla którego nie gra i to musi być coś osobistego.
Przecież riki jest młody, że szkółki i kopię piłkę do przodu . Ludwiczek musi być naprawdę wkurzony.

0

@Azi bardzo drastyczna różnica
Chyba ,że to taki żarcik :D

0

@izabella lepiej wyślij jutro ;)
wiecej osob zobaczy

0

@izabella aha

3

@tristan87 pique na grającego prezydenta !!

0

@barcelonaLM dawać to levante :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?