kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Yosemite ale tamten villareal fajnie chodził :D
0
Co sądzicie o tym nowym formacie ligi Mistrzów?
0
@LeoMessi1994 zdecydowanie piwo
ciasto nie wchodzi w gre xd
0
@Oskar00 krossa też ponoć bardziej interesowała Barcelona xd
0
@aldewir spoko, dzięki za korektę ;)
0
@Chakalaka podeslesz linka do jego wypowiedzi?
2
@ranger3120 tak
Od półfinału są dwumecze ;)
0
@Szpenser podaj źródło
Jakiś artykuł czy coś
0
@ArterkHD już nim pewnie jest ;) Szkoda ,ze gra akurat w interze conte jego styl gry go ogranicza
0
@Pilka_jest_okragla wydaje mi sie ,że to jeden z tych rekordów których już nikt nie pobije xd
0
@hobart29 taktyczny komentarz
1
@Yosemite wybitny napastnik
1
@Janiama poza tym semedo nie miał żadnych pozytywów xd
0
@KORTIS szybki waleczny i robi liczby.
Minusy to średnia technika no i niezbyt wybitny drybling ale to jest do wypracowania .
Aa i jego największy plus
Myśli na boisku ;)
0
@Encore oglądam dragon balla
0
@NaFazieHitman a fejm nabity xdd
1
Dawaj 3 brameczkę Luis
Czekamy
0
@LeoMessi1994 chyba za mało
Ale z drugiej strony nie byłbym wstanie jeść maka dłużej xd
0
@Damian11 w lidze Mistrzów pewnie też będzie lądował z resztą zobaczymy.
Szykuje się fajna rywalizacja o króla strzelców w lidze hiszpańskiej. Messi ma godnego przeciwnika xdd
0
@mientusek1407 Suárez >lewy
5
@Ojciec5tkidzieci Guardiola to szef . Jeden z najlepszych trenerów w historii a argument, że wydaje dużo pieniędzy w ogóle do mnie nie przemawia. Ma swoją wizję i konsekwentnie się jej trzyma. Liczę, że wygrają premier League no i ligę mistrzów jeśli my odpadniemy ;D
1
@BarcaInfo skrecenia to sku***twa
Może pauzować tydzień bądź nawet kilka miesięcy. Wszystko zależy od tego jak mocne jest to skręcenie.
2
@Yosemite zaliczył ładny progres ;)
Jednak nadal wydaje mi się że brakuje mu chłodnej głowy w polu karnym.
1
@JimMorrisonFCB gratulacje ;)
1
@tbas zagraja 45 minut czyli nie 90
Jakiś odpoczynek to jest :D
0
@Stasiuburza algieria też fajna
0
@stradomek jak to
Nie widziałes jak ładnie ustąpił sterlingowi ;)
1
@Witekk10 w duecie z ziru powinien dać radę. Olivier to kawał piłkarza i skarb dla partnera w ataku :D
1
@matirix20 foden to talent Najwyższego sortu
Uwielbiam jego grę
Ciekawe jak pedri i foden będą dobrzy za 5 lat. Narazie nie widać u nich sufitu ;)
0
@BarcaInfo Suárez też lubił pobronic
Chyba Urugwajczycy tak mają we krwi :D