2

@Yosemite ale tamten villareal fajnie chodził :D

0

Co sądzicie o tym nowym formacie ligi Mistrzów?

0

@LeoMessi1994 zdecydowanie piwo
ciasto nie wchodzi w gre xd

0

@Oskar00 krossa też ponoć bardziej interesowała Barcelona xd

0

@aldewir spoko, dzięki za korektę ;)

0

@Chakalaka podeslesz linka do jego wypowiedzi?

2

@ranger3120 tak
Od półfinału są dwumecze ;)

0

@Szpenser podaj źródło
Jakiś artykuł czy coś

0

@ArterkHD już nim pewnie jest ;) Szkoda ,ze gra akurat w interze conte jego styl gry go ogranicza

0

@Pilka_jest_okragla wydaje mi sie ,że to jeden z tych rekordów których już nikt nie pobije xd

0

@hobart29 taktyczny komentarz

1

@Yosemite wybitny napastnik

1

@Janiama poza tym semedo nie miał żadnych pozytywów xd

0

@KORTIS szybki waleczny i robi liczby.
Minusy to średnia technika no i niezbyt wybitny drybling ale to jest do wypracowania .
Aa i jego największy plus
Myśli na boisku ;)

0

@Encore oglądam dragon balla

0

@NaFazieHitman a fejm nabity xdd

1

Dawaj 3 brameczkę Luis
Czekamy

0

@LeoMessi1994 chyba za mało
Ale z drugiej strony nie byłbym wstanie jeść maka dłużej xd

0

@Damian11 w lidze Mistrzów pewnie też będzie lądował z resztą zobaczymy.
Szykuje się fajna rywalizacja o króla strzelców w lidze hiszpańskiej. Messi ma godnego przeciwnika xdd

0

@mientusek1407 Suárez >lewy

5

@Ojciec5tkidzieci Guardiola to szef . Jeden z najlepszych trenerów w historii a argument, że wydaje dużo pieniędzy w ogóle do mnie nie przemawia. Ma swoją wizję i konsekwentnie się jej trzyma. Liczę, że wygrają premier League no i ligę mistrzów jeśli my odpadniemy ;D

1

@BarcaInfo skrecenia to sku***twa
Może pauzować tydzień bądź nawet kilka miesięcy. Wszystko zależy od tego jak mocne jest to skręcenie.

2

@Yosemite zaliczył ładny progres ;)
Jednak nadal wydaje mi się że brakuje mu chłodnej głowy w polu karnym.

1

@JimMorrisonFCB gratulacje ;)

1

@tbas zagraja 45 minut czyli nie 90
Jakiś odpoczynek to jest :D

0

@Stasiuburza algieria też fajna

0

@stradomek jak to
Nie widziałes jak ładnie ustąpił sterlingowi ;)

1

@Witekk10 w duecie z ziru powinien dać radę. Olivier to kawał piłkarza i skarb dla partnera w ataku :D

1

@matirix20 foden to talent Najwyższego sortu
Uwielbiam jego grę
Ciekawe jak pedri i foden będą dobrzy za 5 lat. Narazie nie widać u nich sufitu ;)

0

@BarcaInfo Suárez też lubił pobronic
Chyba Urugwajczycy tak mają we krwi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?