0

@Kidd ponoć nie jest taki zły .
Kartomania powiedział ,ze ma szansę na upgrade w fifce także jest to jakis wyznacznik formy :D

1

@KSSniper jeszcze w finale pobił ten rekord ;) dodatkowy smaczek :D

2

@Barca_Big_Moment kozak analiza
Liczę że de Bruyne pobije w tym roku rekord Henrego :D

0

@itmustbejoke ja z chęcią bym zobaczył te Trio w akcji ;)

1

@Oskar00 wydawalo mi sie że w tym sezonie mu nie idzie a patrzę na statystki i tu 10 asyst już ma ;) jest niesamowity

0

@robsesh w jakim sensie przepaśc ? Jeśli aż tak to jakie są różnice pomiędzy 21 a 20 ?

0

@Michal03 nie przegrali byśmy z Roma i live natomiast z Bayernem tak

0

@DaPi Tu się zgodzę xd

0

@wsrh27 jasne ,że nie. daje nam bardzo duzo , asystuje nie tylko do leo, robi wiatr na lewym skrzydle , jest doswiadczony i w obronie mimo wszystko nie najgorszy .Nie mozęmy się pozbywać takich zawodników, w sytuacji finansowej jaką mamy i tak nie kupimy nikogo lepszego za pieniądze które byśmy dostali za albę .
Plus nie wiadomo czy boczny obrońca którego byśmy kupili wpasowałby sie w system gry .
Ogólnie mówiąc nie warto ryzykować .

1

@DaPi 4 liga to juz nie jest źle ;)

0

@AnnaMarianna nie. Chociaż milfy nie są złe xd

0

@PatrykBarca kto wie może zacznie :p

0

@lukaszbarca15 może i tak xD
Ale chciałbym żeby było inaczej xd

0

@DaPi chętnie bym pograł :D
Ogólnie orientujesz się czy na tej stronie są jacyś piłkarze?
Słyszałem tylko o @Janiama .

0

Jakby nie patrzeć Bayer może namieszac w tej Bundeslidze jeszcze jest Lipsk i Borussia. Wierzę, że któraś z tych drużyn będzie w stanie zabrać mistrzostwo Bayernowi.

0

@tomek8756 ragnar , thomas shelby, tyrion lanister, peter baelish , cercei lanister , rust cohle, walter white , jessy pinkman , michael scofield
Troche tego jest :D

1

@michal26 no isuper będzie trzeba sie zabrać za niego ;)

4

@deyna2018 co sądzisz o ostatnim sezonie?
Ja chyba nigdy nie byłem tak zawiedziony jak po obejrzeniu go xd

0

@BorzyKrzys beznadziejne xdd

1

@clyde jakoś nie przestaje mnie to śmieszyć xD

0

0

@ShinobiQWE chyba nie mówisz o tym ekspercie telewizyjnym? :p

0

@Comentateiro a fajna ta pani sylwia?

0

@DaPi możliwe. Moim zdaniem mają największe szansę

0

@itmustbejoke dobrze :D może więcej na nim zarobimy a jak nie to przynajmniej nie dostanie podwyżki na nowym kontakcie xd

0

@ObiektywnyKibic121 szczerze tylko dla kasy by przyszedł xd jest wiele ciekawszych reprezentacji z większymi możliwościami

0

@robsesh przecież busi zagrał bardzo dobrze

0

@BarcaInfo aouara to może nie ale tego o trudnym nazwisku caqueret ? Chyba tak
To jest pan piłkarz . Nakrywał czapą aouara w każdym meczu ligi Mistrzów .
Taki gość mógłby się przydać

0

@Coutinho007 co zrobił gorzów ?

5

w sumie meczyk z psg będzie całkiem ciekawy xd Nie ma co sie oszukiwać nie umiemy w obronę wiec będzie trzeba po prostu spróbować strzelic więcej od psg . Neymar zrobi nam z dupy jesień średniowiecza także trzeba wyjsc z ofensywnym nastawieniem i liczyć na to ,że skutecznosc nas nie zawiedzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?