kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd ponoć nie jest taki zły .
Kartomania powiedział ,ze ma szansę na upgrade w fifce także jest to jakis wyznacznik formy :D
1
@KSSniper jeszcze w finale pobił ten rekord ;) dodatkowy smaczek :D
2
@Barca_Big_Moment kozak analiza
Liczę że de Bruyne pobije w tym roku rekord Henrego :D
0
@itmustbejoke ja z chęcią bym zobaczył te Trio w akcji ;)
1
@Oskar00 wydawalo mi sie że w tym sezonie mu nie idzie a patrzę na statystki i tu 10 asyst już ma ;) jest niesamowity
0
@robsesh w jakim sensie przepaśc ? Jeśli aż tak to jakie są różnice pomiędzy 21 a 20 ?
0
@Michal03 nie przegrali byśmy z Roma i live natomiast z Bayernem tak
0
@DaPi Tu się zgodzę xd
0
@wsrh27 jasne ,że nie. daje nam bardzo duzo , asystuje nie tylko do leo, robi wiatr na lewym skrzydle , jest doswiadczony i w obronie mimo wszystko nie najgorszy .Nie mozęmy się pozbywać takich zawodników, w sytuacji finansowej jaką mamy i tak nie kupimy nikogo lepszego za pieniądze które byśmy dostali za albę .
Plus nie wiadomo czy boczny obrońca którego byśmy kupili wpasowałby sie w system gry .
Ogólnie mówiąc nie warto ryzykować .
1
@DaPi 4 liga to juz nie jest źle ;)
0
@AnnaMarianna nie. Chociaż milfy nie są złe xd
0
@PatrykBarca kto wie może zacznie :p
0
@lukaszbarca15 może i tak xD
Ale chciałbym żeby było inaczej xd
0
@DaPi chętnie bym pograł :D
Ogólnie orientujesz się czy na tej stronie są jacyś piłkarze?
Słyszałem tylko o @Janiama .
0
Jakby nie patrzeć Bayer może namieszac w tej Bundeslidze jeszcze jest Lipsk i Borussia. Wierzę, że któraś z tych drużyn będzie w stanie zabrać mistrzostwo Bayernowi.
0
@tomek8756 ragnar , thomas shelby, tyrion lanister, peter baelish , cercei lanister , rust cohle, walter white , jessy pinkman , michael scofield
Troche tego jest :D
1
@michal26 no isuper będzie trzeba sie zabrać za niego ;)
4
@deyna2018 co sądzisz o ostatnim sezonie?
Ja chyba nigdy nie byłem tak zawiedziony jak po obejrzeniu go xd
0
@BorzyKrzys beznadziejne xdd
1
@clyde jakoś nie przestaje mnie to śmieszyć xD
0
@YoNoEntiendoNada taktyk
0
@ShinobiQWE chyba nie mówisz o tym ekspercie telewizyjnym? :p
0
@Comentateiro a fajna ta pani sylwia?
0
@DaPi możliwe. Moim zdaniem mają największe szansę
0
@itmustbejoke dobrze :D może więcej na nim zarobimy a jak nie to przynajmniej nie dostanie podwyżki na nowym kontakcie xd
0
@ObiektywnyKibic121 szczerze tylko dla kasy by przyszedł xd jest wiele ciekawszych reprezentacji z większymi możliwościami
0
@robsesh przecież busi zagrał bardzo dobrze
0
@BarcaInfo aouara to może nie ale tego o trudnym nazwisku caqueret ? Chyba tak
To jest pan piłkarz . Nakrywał czapą aouara w każdym meczu ligi Mistrzów .
Taki gość mógłby się przydać
0
@Coutinho007 co zrobił gorzów ?
5
w sumie meczyk z psg będzie całkiem ciekawy xd Nie ma co sie oszukiwać nie umiemy w obronę wiec będzie trzeba po prostu spróbować strzelic więcej od psg . Neymar zrobi nam z dupy jesień średniowiecza także trzeba wyjsc z ofensywnym nastawieniem i liczyć na to ,że skutecznosc nas nie zawiedzie ;)