5

wasze zdrowie mordeczki :D

0

@Bartek22 możliwwe ale wraz z ibrą ma największy repertuar wykończenia .

0

@tobiasson92 moim zdaniem ponad 20 . Niesamowite jest to że gość ma takmocno zniszczone kolana a robi takie liczby .

1

@chudymc jakoś nigdy nie widziałem tych słynnych pretensji Suáreza do młodych. Jeśli chodzi o kłótnie z sędziami to było irytujące natomiast niezadowolenie z gry wynika z ambicji. Przecież to co graliśmy ostatnimi czasy to porażka skoro my kibice jesteśmy wściekli to co dopiero czują zawodnicy

1

@DaPi topka bocznych obrońców w fifie ;)

0

@DonAndrzejos w sumie fajne doświadczenie :D chętnie bym z nimi zagrał ;)

0

@Encore taka rola napastnika ;)

0

@Pyziol Co wymusiło przyjście brajta ? długa kontuzja suareza z tego co pamietam ;) a kogo nam oferoali w letnim okienku transferowym niejakiego erlinga brauta hallanda . Kojarzysz to nazwisko pewnie ;) Co najlepsze halland był juz głośnym nazwiskiem a koszty jego transferu oscylowały wokół kilku milionów euro . Jak sobie przypomnisz kogo moglismy mieć to po prostu szlak jasny moze trafic człowieka . Dlatego kibice są zdenerwowani ,to nie wina brejta ,że trafil do barcy każdy by próbował wykorzystać szansę lecz jest to wina zarządu który znowu źle przeanalizował sprawę . Nie żebym stawał całkowicie po stronie wyzywających ale poprostu człowiek w tej sytuacji ma prawo sie zdenerwować . A jako ,zę na tym forum większość ludzi to młodzież to zanie jest wyrażane w taki a nie inny sposób .
Dzięki za fajną dyskusję .Miejmy nadzieje ,że znowu doczekamy sie wielkiej barcelony ;)

4

Przynajmniej dalej można sie śmiać z realu hehe :D

0

@MysticCat ma szansę i ja wykorzystuję .Tylko razi w oczu ,że naszym ace strikerem
jest ktoś taki :/

0

@CatalanDream w sumie to suarez w poprzednim sezonie strzelał na wyjeżdzie . W końcu byli w lizbonie :D

0

@Pyziol oczywiście ,ze rozpieściła .tamta drużyna byla jedną z najlepszych drużyn w historii jak nie najlepszą ,naturalne ,że oczekiwania są duże .Natomiast naszych barw bronia zawodnicy na których byś 10 lat temu nawet nie spojrzał .zaliczyliśmy mega zjazd i ludzie jeszcze sie łudzą ,ze cos można ugrać ,powalczyć .W koncu na tym polega kibicowanie .A jak widzisz martina z 9 na plecach to noż sie w kieszeni otwiera .Mielismy ogromny potencjał i możliwości ,zeby utrzymać sie na szczycie niestety nie zostały one wykorzystane i sytuacja jest jaka jest .To po prostu bardzo boli . Dlatego niektórzy ludzie reagują w taki sposób .Dzielą sie frustracją ,zeby zrobiło im się lżej .

0

@SinMistico ja wolę żeby Atleti wygrało
Chciałbym żeby zgarnęli mistrza ;)

0

@Vempers chciał grać to niech gra :p

0

@Rewolucja123 jak widać...

0

@avanes nie strasz xd

0

@Pyziol jak za każdym ? Drużynie nie idzie od kilku lat nawet jak były jakieś wyniki to gra nie porywala . Nie dziwie sie że są wkurzeni. Po tym drugi karnym już też coś we mnie pękło i musiałem powiedzieć parę ostrzejszych zdań. Jutro atmosfera opadnie i będzie czas i miejsce na racjonalna krytykę.

1

Hahaha coś we mnie pękło po tym karnym
Niech się stanie co ma się stać
Jajca wywalone
Skupiamy się na la Lidze

0

@Pyziol nadal są ale to co się dzieje w tym klubie przekracza ludzkie pojęcie

0

Uu Atletico w tarapatach. przegrywają po bramce z karnego z Eibar .

0

Ale kozacki orlik :D

2

To dzisiaj zadebiutuje największa gwiazda fma ilaix moriba .
Jeśli chodź w 50% będzie grał tak jak w karierkach to mamy pomocnika światowego topu na wiele ,wiele lat :D

0

@LuisSalvano ja tam liczę ,że to my wyeliminujemy bilbao w dalszych fazach tego pucharu ;) Niech przechodzą dalej dopóki na nas nie trafią :p

0

@Tomek54321 cięzko powiedzieć .No ale to juz rola naszego przyszłego prezydenta klubu ;)

2

@10SzymonBarca10 Moim zdanie dobrze ,ze łapie formę będzie okazja sprzedać go po dobrej cenie .Uważam ten transfer za kompletnie nie trafiony nie mamy dla niego pozycji a za pięniadze z jego transferu można uzupełnić braki kadrowe . To samo tyczy się cou .

0

@Michvl nie ma co się porównywać do Portugalii xD są od nas lepsi na każdej pozycji poza bramka ( powiedzmy ze Ronaldo to N w repce więc dałbym znak równości pomiędzy nim a lewym)
Także nie ma podjazdu

3

@PaPo my gramy co tydzień i nikt się nie czepia także normalnie organizuj ekipę i miłej gry ;)

0

@BorzyKrzys brzmi fajnie ;)

1

@Bartunek chciałbym zobaczyc rewanz z bibao w finale :p

0

@zadafcb to niezłe studia xD
Zawsze to jakieś urozmaicenie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?