1

@Coutinho007 bo Roma to sympatyczny klub . Nie widzę z ich strony tyle jadu.

0

@Bobo25 co ma jedna postać do ogólnego obrazu ich kibiców? XD
Są mega irytujący i tyle

0

@Lordzi w obronie zawsze był słaby
W ataku jest kozakiem
No a w tym sezonie ma wahania formy i wychodzi jak wychodzi

2

@AlexDark00 Kante to must have
Jest totalnym kozakiem

0

Mam nadzieję że zamiast Liverpoolu do lm awansuje Everton :)

13

@msmsms bardzo denerwuja mnie ich kibice

0

Będą otwarte jutro kwiaciarnie?

2

Śmierdzi 1-0 dla Atleti :/

1

@Omoziu ja na przykład miałem twarde postanowienie, że nie bd pił do 18 -stki
Udało mi się. Jednak z perspektywy czasu żałuję że nie zacząłem pić wtedy kiedy reszta znajomych xd

0

@cchesterr43 gzie mieszkasz ?

2

@Mario96w dla chcącego nic trudnego :v

3

Jaki jest wasz ulubiony sport ?
Mój to szachy po 8 piwach
Pięknie się gra ;D

0

@BarcaInfo Pedri powinien być pierwszy

0

@SzkolaFify jestem po prostu tragiczny
Ale jakbym miał wybrać to gra w defensywie ;)

1

@Rust_Cohle prosta sprawa
Faulu nie było.
Jednak jeśli go odgwizdał to powinien być karny

1

@escarabajo czas zacząć się interesować tenisem :v

0

@SzkolaFify jasne że tak
Może nauczysz mnie w to grać :D
Jak będziesz wrzucał posty to mnie oznaczaj ;)

0

@Kapitan_SW chętnie bym sb obejrzał coś takiego :D

0

@Granto co jak co ale kounde na wejsciu jest naszym najlepszym SO odktórego ustala sie skład .Nikt z naszych zawodników nie ma od niego wiekszych umiejętnosci na tej pozycji

0

@Wilczeq jakaś wybitna to ona nie jest xd

0

@Coutinho007 wiadomo ze tak
Nie wiadomo czy Franek kiedyś będzie na poziomie kimisia

0

0

@Janiama looooooooooowyyyyyy

4

@Ratamahatta ja to ogólnie sie dzwie ,ze zwykle wejscia w niego nie są jakoś specjalnie karane . Już nawet odchodząc od sportowego punktu widzenia ,jesli jest ktoś dla kogo przeciętny widz odpali ligę francuską jest to neymar . A sedziowie wgl go nie chronią . Faule wykonywane na nim to barbarzyństwo , zwykle maja wy8888ne w piłkę .
Szkoda ,że musi grać w tak beznadziejnej lidze jak francuska ...

0

@FlorentinoPerez13 ja bym nic nie odgwizdał xd
Ale jeśli sędzia już postanowił dać stały fragment dla barcy to faul był w polu karnym
Także lahoz jak zwykle się poteznie zbłaźnił xD

0

@kaamil1910 szkoda ich :/
tamte monaco było piękne i z sezonu na sezon mogli być coraz mocniejsi

0

@Janiama mistrza już raczej mają w kieszeni a w LM trafili,, tylko'' na Lazio
Myślę że obejdzie się bez większych problemów ;)

0

@Pilka_jest_okragla to prawda , przekop dzisiaj dostał mocny od zawodników sevilli ;P

0

@matirix20 chyba nie w tej dyskusji mi odpisałeś :D
Jedna bramka idize na konto busiego w meczu z betisem xd wracał wtedy kilkadziesiat metrów do obrony asekurując czyjąś pozycję nie pamiętam kogo ,także to nie do konca była jego bramka i nie pamiętam czy to była pierwsza bramka dla betisu czy druga xd

1

@Trepyveb to po prostu zlepka tekstów której najczęściej widuje po przegranym meczu :D
Co nie zmienia faktu ,że uważam ,że mamy szansę w rewanżu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?