kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 bo Roma to sympatyczny klub . Nie widzę z ich strony tyle jadu.
0
@Bobo25 co ma jedna postać do ogólnego obrazu ich kibiców? XD
Są mega irytujący i tyle
0
@Lordzi w obronie zawsze był słaby
W ataku jest kozakiem
No a w tym sezonie ma wahania formy i wychodzi jak wychodzi
2
@AlexDark00 Kante to must have
Jest totalnym kozakiem
0
Mam nadzieję że zamiast Liverpoolu do lm awansuje Everton :)
13
@msmsms bardzo denerwuja mnie ich kibice
0
Będą otwarte jutro kwiaciarnie?
2
Śmierdzi 1-0 dla Atleti :/
1
@Omoziu ja na przykład miałem twarde postanowienie, że nie bd pił do 18 -stki
Udało mi się. Jednak z perspektywy czasu żałuję że nie zacząłem pić wtedy kiedy reszta znajomych xd
0
@cchesterr43 gzie mieszkasz ?
2
@Mario96w dla chcącego nic trudnego :v
3
Jaki jest wasz ulubiony sport ?
Mój to szachy po 8 piwach
Pięknie się gra ;D
0
@BarcaInfo Pedri powinien być pierwszy
0
@SzkolaFify jestem po prostu tragiczny
Ale jakbym miał wybrać to gra w defensywie ;)
1
@Rust_Cohle prosta sprawa
Faulu nie było.
Jednak jeśli go odgwizdał to powinien być karny
1
@escarabajo czas zacząć się interesować tenisem :v
0
@SzkolaFify jasne że tak
Może nauczysz mnie w to grać :D
Jak będziesz wrzucał posty to mnie oznaczaj ;)
0
@Kapitan_SW chętnie bym sb obejrzał coś takiego :D
0
@Granto co jak co ale kounde na wejsciu jest naszym najlepszym SO odktórego ustala sie skład .Nikt z naszych zawodników nie ma od niego wiekszych umiejętnosci na tej pozycji
0
@Wilczeq jakaś wybitna to ona nie jest xd
0
@Coutinho007 wiadomo ze tak
Nie wiadomo czy Franek kiedyś będzie na poziomie kimisia
0
@LeoMessi1994 dwa
0
@Janiama looooooooooowyyyyyy
4
@Ratamahatta ja to ogólnie sie dzwie ,ze zwykle wejscia w niego nie są jakoś specjalnie karane . Już nawet odchodząc od sportowego punktu widzenia ,jesli jest ktoś dla kogo przeciętny widz odpali ligę francuską jest to neymar . A sedziowie wgl go nie chronią . Faule wykonywane na nim to barbarzyństwo , zwykle maja wy8888ne w piłkę .
Szkoda ,że musi grać w tak beznadziejnej lidze jak francuska ...
0
@FlorentinoPerez13 ja bym nic nie odgwizdał xd
Ale jeśli sędzia już postanowił dać stały fragment dla barcy to faul był w polu karnym
Także lahoz jak zwykle się poteznie zbłaźnił xD
0
@kaamil1910 szkoda ich :/
tamte monaco było piękne i z sezonu na sezon mogli być coraz mocniejsi
0
@Janiama mistrza już raczej mają w kieszeni a w LM trafili,, tylko'' na Lazio
Myślę że obejdzie się bez większych problemów ;)
0
@Pilka_jest_okragla to prawda , przekop dzisiaj dostał mocny od zawodników sevilli ;P
0
@matirix20 chyba nie w tej dyskusji mi odpisałeś :D
Jedna bramka idize na konto busiego w meczu z betisem xd wracał wtedy kilkadziesiat metrów do obrony asekurując czyjąś pozycję nie pamiętam kogo ,także to nie do konca była jego bramka i nie pamiętam czy to była pierwsza bramka dla betisu czy druga xd
1
@Trepyveb to po prostu zlepka tekstów której najczęściej widuje po przegranym meczu :D
Co nie zmienia faktu ,że uważam ,że mamy szansę w rewanżu ;)