kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM dawać to levante :D
0
@BarcaInfo nie mogłby zostać grajacym prezydentem ? :D
1
@FC1899Barca nie mam serca ,zeby wybrać
zrobiłbym losowanie :D
4
Alba to kozak totalny cieszę sie ,ze mamy takiego zawodnika ;)
VeB
0
@Jakchcesz patrząc na nasze braki w grze Messi by musiał odpalić jakiś god mode żebyśmy to wygrali ;D
0
@Esteban_ skrzydłowy raczej musi
0
@Esteban_ w sumie ta
Reszta by mu przeszkadzała bo by musiał naprawiać ich błędy ;)
0
@Coutinho007 najważniejsze że już na prawej obronie nigdy nie zagra semedo :3
1
@MarcelNJ11 gdybyś mógł to może byś wczoraj partnerował dunskiemu nazario, a tak musisz oglądać jego wybitny występy siedzac przed ekranem ;)
1
@Jakchcesz akurat patrząc na jego wartość z tamtego czasu , plus renomę to 120 było normalna cena a nawet można powiedzieć, że promocja. Tylko, że to nie była pozycja która wymagała wzmocnień. Wyglądało to trochę jakby Bartomeu na siłę chciał kupić jakaś gwiazdę.
0
@Janiama transfer Antka był totalnie bez sensu mieliśmy inne pozycję do wzmocnienia a wzmocniliśmy te najbardziej oblegana , czyli dychę. Co nie zmienia faktu że skoro już go mamy to trzeba korzystać. Widziałbym go w środku pola ;)
1
@Mathew86 myślę że dla obu znajdzie się miejsce ;)
Pioter ma życiową formę :D
14
@kamiVeB kazemu by lekko siadła psycha ;)
Najważniejsze że sie starał i walczył do konca ;) To się ceni :D
1
@Janiama zaczyna się zwracać ;P
oby tak dalej :D
5
@Foro chyba inny mecz oglądalismy xD
albo dobry bait ;P
1
@Roafson24 no i to jest naprawdę pocieszające :D
0
@333tricampeones333 dziurę ładną założył także trzeba dać mu szansę :D
1
@Tomo1989 kiedy niby pedri jest/był poza gra ?
0
@FilipeX za trincao Dembele i się zgadzam
0
@BARCA_FOR_EVER szkoda ,ze nie mamy siana .kounde jako partner byłby w sam raz :D
1
@matirix20 messi xavi iniesta
0
@Denver też liczyłem ,że wskoczy level wyżej w grającej ofensywnie druzynie realu , mając partnerów na miarę swoich mozliwości xd. No i co wyszło jak wyszło :/
1
@Yosemite wow nie sądziłem że Neymar ma już tyle bramek na koncie.
0
Kto waszym zdaniem miał największy potencjał :
Hazard, bale czy reus?
0
@Khajio zakaria wydaje się być ciekawa opcja a neuhausa ponoć już ogarnął Bayern.
2
@Pilka_jest_okragla piłkarzem był najwyższego sortu. Prawdziwy czarodziej. Szkoda , że się to tak potoczyło :/ Wolałem mieć go w Barcelonie niż gryzka.
1
@Chakalaka kiedyś wysylalem jego statystyki i było tam ukazane że ma druga największą liczbę odbiorów z zawodników u21. Nie wiem czy dobrze gra z przodu, no i wiadomo, że gra w obronie to nie tylko odbiór ale dałbym mu szanse. Może być nasza alternatywą, dest kiedy trzeba wyjść ofensywnie będzie grał natomiast Emerson kiedy będzie większy nacisk na defensywę. Mogą się fajnie uzupełniać.
0
@Krzychuuuu14 w sumie to wymieniles wszystkie możliwe opcje ;D
0
@ronni37 taktyczny komentarz
0
@VirtuoZ Messi, Pique ,busi by musielibyc z 7 lat młodsi no i Suárez musiałby być w Barcelonie. Wtedy bym powiedział nawet że jesteśmy faworytem ;D