kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MESSIah16 kozak
Ale nad technika trzeba popracować :p
0
@Sawik_10 ja tam go mega szanuje
Jest piłkarzem vo klasę lepszym od semedo
Wszedł do seniorskiej drużyny i daje radę
3
@tomek8756 ale został zmiażdżony xD
0
@SkilledHydra16 spada co raz niżej xd
1
@BART97 możliwe
Też jesteśmy rozpieszczeni
Po 3 wygranych z rzędu uważamy, że świat jest u naszych stop
Najlepszym przykładem jest wysyp obrażających zawodników komentarzy w trakcie i po przegranym meczu xd
4
@szymonbarca10 potwierdzam ;)
0
@Volk otóż to
Ciśniemy dalej xD
0
@TylkoBarca7273 jest kozakiem
0
@Encore prosiłbym o historię ;)
0
@sonek a historia?
0
@marcin62 nw gram xD
Jestem pijany i mam mieć pomysł na postać
Liczze, że mi pomożesz :D
7
@MultiRecydywista najlepszy co tu dużo mówić :D
0
Gram w mafie
Macie pomysł jaka mam być postacią?
Dawajcie imię, nazwisko i historia ;)
1
@MesQueUnClub96 wolny kurdystan
13
@Katalonbar zachowując proporcje oczywiście :D
0
Z 400 mln plus Breitwajt i pjanic i stoi
0
@Coutinho007 wtedy po prostu się sfrajerzylismy. Nie widzę powodu zeby ich za to nie lubić. Przeciez nie bd od razu rozkładać nóg przed,, wielka" Barcelona i liczyć na najmniejszy wymiar kary.
1
@LeoMessi1994 tak
Wymyka się poza schemat.
Fajnie jak ktoś dodaje pikanterii do rywalizacji ;)
0
@msmsms prawda
Ale większość jest żenująca dlatego nie lubię United, Liverpoolu i realu
Jeszcze nie lubię Juve i Bayernu ale to jie że względu na kibiców ( chociaż Bayernu może trochę przez napływ fanbojów lewego)
0
@AmigoBlancos w sumie dobra decyzja, że odejdzie.
Moim zdaniem nie widzi tego że pewni zawodnicy powinni już odejść na dalszy plan. Jeśli chcą wrócić na szczyt muszą przebudować drużynę a Zidane nie gwarantuje dobrego wprowadzenia nowych zawodnikow
0
@msmsms jeszcze kibice United i Liverpool
1
@Coutinho007 bo Roma to sympatyczny klub . Nie widzę z ich strony tyle jadu.
0
@Bobo25 co ma jedna postać do ogólnego obrazu ich kibiców? XD
Są mega irytujący i tyle
0
@Lordzi w obronie zawsze był słaby
W ataku jest kozakiem
No a w tym sezonie ma wahania formy i wychodzi jak wychodzi
2
@AlexDark00 Kante to must have
Jest totalnym kozakiem
0
Mam nadzieję że zamiast Liverpoolu do lm awansuje Everton :)
13
@msmsms bardzo denerwuja mnie ich kibice
0
Będą otwarte jutro kwiaciarnie?
2
Śmierdzi 1-0 dla Atleti :/
1
@Omoziu ja na przykład miałem twarde postanowienie, że nie bd pił do 18 -stki
Udało mi się. Jednak z perspektywy czasu żałuję że nie zacząłem pić wtedy kiedy reszta znajomych xd