1

@Wossi61FCB dzisiaj rozgrzewka
jutro orlik o 13 a potem chlanie
a w niedziele sport szkoda ,ze barca nie gra w niedzielę xd

0

@Yosemite suarez w primie to najlepszy napastnik w historii .
Nawet na highlajtsach wyglada lepiej od grubego r9 i van bastena
change my mind

8

Ale nam się trafił Diamencik.

0

@DaPi amnezja może D:

0

@matirix20 wiadomo ,że tak .kimmich jest dwie pólki wyżej od de jonga .jest też nadal młodym zawodnikiem . Poza tym nie wiemy czy de jong kiedyś wejdzie na poziom jaki reprezentuje kimmich .To byłby duży krok w stronę powrotu wielkiej barcelony ;)

2

@Bartunek aż za stówe!!
Widze że się powodzi ;)

0

@norbi77 i to jest dobre myślenie :D
Suarez też powinien zostać sezon dłużej

1

@Wossi61FCB i jak co idzie w play arenie? :D

3

@lucca87 ją bym dał gryzia.
Raczej go nie sprzedamy a myślę że tam mógłby wykorzystać swój potencjał ;)

3

@BarcaInfo Magik.
Ale nam się udał ten transfer :)

0

@Krzychu1010 nw czy otwarte ale ja cały czas chodzę :D

2

@ranger3120 i tak obnizyli pensje takze mniej niz 15 a poza tym jaki liczacy sie klub w walce o trofea sprzedaje kluczowego zawodnika nie majac nikogo kto mógłby go zastąpic xd Przecież to jest kryminał .Dodatkowo sprzedali go do drużyny z tej samej ligi ...
Nie pamiętam kiedy ostatni raz sie tak zbłaźniliśmy sprzedając jakiegoś zawodnika ...
Szkoda strzępić ryja :/

1

@Tomo1989 cucurella i olmo robia kariere onana też duzo osiągnął .
Reszta na razie dupy nie urywa ale kto wie są młodzi mają czas ,zeby odpalic .
Trzymam kciuki :P

0

@Pawel1980 oraz brak pracy i brak funduszy na leczenie chorych . idzie to w obie strony ,jestesmy w trudnej sytuacji i moim zdaniem czas na konkretne decyzję . Co nie zmienia faktu ,zę rozumiem twój tok myślenia to jedna z opcji .
Cieszę sie ,że to ja nie muszę o tym decydować xd

0

@Yoshi94 tylko ,ze to zamkniecie oznacza mniej miejsc pracy a co za tym idize nie każdy będzie w stanie wykorzystać szansę . Będzie to działać na zasadzie kto pierwszy ten lepszy w koncu miejsca pracy będą ograniczone

0

@TheNekro94 uu to mozliwe ,, że pozapominałem :D
W takim razie przepraszam ,jeśli wprowadziłem kogos w błąd xd

0

@kamilop jeszcze tylko de Jong ogarnie grę w obronie i kox

9

@Pawel1980 niszczenie gospodarki oznacza brak pieniędzy a brak pieniędzy oznacza śmierć .

0

@TheNekro94 nowy ląd to Islandia

2

@Dziki15 ten zawodnik nie żyje od dwóch lat z tego co pamiętam

0

@MESSIah16 jeden z tych piłkarzy ktorego chciałem widzieć w Barcelonie. Szkoda ze teraz ma problemy ze, zdrowiem,wolałem jego transfer niż grizmana ;/

0

@Avatarr skoro nie grają to wychodzi na to, że nie prezentują odpowiedniego poziomu ;) niech trenują dalej, rozwijają się i jeśli w skoczą na odpowiedni poziom dostaną szanse

0

@Witekk10 niestety podstawowy bład stary underek na atalante to wyrok śmierci xd
Ale reszta ładnie :D

0

@BarcaInfo Co za gośc .
Dodatkowo gwarantuje spoko w pomocy na najblizsze 15 lat ;D

0

@itmustbejoke wiadomo . Chociaż takiego rudego to bym zobaczył w barcelonie :p

6

o prosze emerson jest drugi w europie z zawodnikow u-21 jeśli chodzi o liczbę odbiorów . Ma ich 40 .


0

@BarcaInfo powinna być jakaś osobna nagroda dla zawodnika najlepszego po messim xd

0

@Witam raz zrobi cos zajebiscie potem beznadziejnie co nie zmienia faktu że stwarza zagrożenie ;)

0

Nie wiedziałem że Iniesta wrocil do Barcelony. Co za gość :O

0

@Pilka_jest_okragla ten transfer mnie jakos nie jarał ale myslałem ,ze mu lepiej pójdzie xd
Natomiast dembele ... byłem pewien za 3/4 sezony bedziemy mieć najlepszego skrzydłowego na świecie xd no i wyszło jak wyszło .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?