kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wossi61FCB dzisiaj rozgrzewka
jutro orlik o 13 a potem chlanie
a w niedziele sport szkoda ,ze barca nie gra w niedzielę xd
0
@Yosemite suarez w primie to najlepszy napastnik w historii .
Nawet na highlajtsach wyglada lepiej od grubego r9 i van bastena
change my mind
8
Ale nam się trafił Diamencik.
0
@DaPi amnezja może D:
0
@matirix20 wiadomo ,że tak .kimmich jest dwie pólki wyżej od de jonga .jest też nadal młodym zawodnikiem . Poza tym nie wiemy czy de jong kiedyś wejdzie na poziom jaki reprezentuje kimmich .To byłby duży krok w stronę powrotu wielkiej barcelony ;)
2
@Bartunek aż za stówe!!
Widze że się powodzi ;)
0
@norbi77 i to jest dobre myślenie :D
Suarez też powinien zostać sezon dłużej
1
@Wossi61FCB i jak co idzie w play arenie? :D
3
@lucca87 ją bym dał gryzia.
Raczej go nie sprzedamy a myślę że tam mógłby wykorzystać swój potencjał ;)
3
@BarcaInfo Magik.
Ale nam się udał ten transfer :)
0
@Krzychu1010 nw czy otwarte ale ja cały czas chodzę :D
2
@ranger3120 i tak obnizyli pensje takze mniej niz 15 a poza tym jaki liczacy sie klub w walce o trofea sprzedaje kluczowego zawodnika nie majac nikogo kto mógłby go zastąpic xd Przecież to jest kryminał .Dodatkowo sprzedali go do drużyny z tej samej ligi ...
Nie pamiętam kiedy ostatni raz sie tak zbłaźniliśmy sprzedając jakiegoś zawodnika ...
Szkoda strzępić ryja :/
1
@Tomo1989 cucurella i olmo robia kariere onana też duzo osiągnął .
Reszta na razie dupy nie urywa ale kto wie są młodzi mają czas ,zeby odpalic .
Trzymam kciuki :P
0
@Pawel1980 oraz brak pracy i brak funduszy na leczenie chorych . idzie to w obie strony ,jestesmy w trudnej sytuacji i moim zdaniem czas na konkretne decyzję . Co nie zmienia faktu ,zę rozumiem twój tok myślenia to jedna z opcji .
Cieszę sie ,że to ja nie muszę o tym decydować xd
0
@Yoshi94 tylko ,ze to zamkniecie oznacza mniej miejsc pracy a co za tym idize nie każdy będzie w stanie wykorzystać szansę . Będzie to działać na zasadzie kto pierwszy ten lepszy w koncu miejsca pracy będą ograniczone
0
@TheNekro94 uu to mozliwe ,, że pozapominałem :D
W takim razie przepraszam ,jeśli wprowadziłem kogos w błąd xd
0
@kamilop jeszcze tylko de Jong ogarnie grę w obronie i kox
9
@Pawel1980 niszczenie gospodarki oznacza brak pieniędzy a brak pieniędzy oznacza śmierć .
0
@TheNekro94 nowy ląd to Islandia
2
@Dziki15 ten zawodnik nie żyje od dwóch lat z tego co pamiętam
0
@MESSIah16 jeden z tych piłkarzy ktorego chciałem widzieć w Barcelonie. Szkoda ze teraz ma problemy ze, zdrowiem,wolałem jego transfer niż grizmana ;/
0
@Avatarr skoro nie grają to wychodzi na to, że nie prezentują odpowiedniego poziomu ;) niech trenują dalej, rozwijają się i jeśli w skoczą na odpowiedni poziom dostaną szanse
0
@Witekk10 niestety podstawowy bład stary underek na atalante to wyrok śmierci xd
Ale reszta ładnie :D
0
@BarcaInfo Co za gośc .
Dodatkowo gwarantuje spoko w pomocy na najblizsze 15 lat ;D
0
@itmustbejoke wiadomo . Chociaż takiego rudego to bym zobaczył w barcelonie :p
6
o prosze emerson jest drugi w europie z zawodnikow u-21 jeśli chodzi o liczbę odbiorów . Ma ich 40 .
0
@BarcaInfo powinna być jakaś osobna nagroda dla zawodnika najlepszego po messim xd
0
@Witam raz zrobi cos zajebiscie potem beznadziejnie co nie zmienia faktu że stwarza zagrożenie ;)
0
Nie wiedziałem że Iniesta wrocil do Barcelony. Co za gość :O
0
@Pilka_jest_okragla ten transfer mnie jakos nie jarał ale myslałem ,ze mu lepiej pójdzie xd
Natomiast dembele ... byłem pewien za 3/4 sezony bedziemy mieć najlepszego skrzydłowego na świecie xd no i wyszło jak wyszło .