kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@333tricampeones333 lewy to zupełnie inny przypadek xd
0
Jeśli mingueza będzie grał na prawej obronie to będzie musiał sobie radzić z Oryazabalem. Szaro to widzę xd
Ale może nas zaskoczy chyba, ze będziemy grać 3-4-3 to wtedy inną bajka :d
0
@Encore ponoć nasz moriba ma być drugim pogbą :p Nie mogę sie doczekać .
Chciałbym widzieć takiego kozaka u nas w pomocy ;)
1
@NaFazieHitman co to za bukmacher ?
1
@Yosemite atletico jest jedyną grającą defensywnie drużyną którą lubie oglądać, mają w sobie to cos :D
0
@KacperVEB może to śmieszni brzmi przy takich nazwiskach ale gosc aktualnie jest chyba najlepszym francuskim SO xd
0
@BarcaInfo dembele już profilaktyczne wykonuje te dodatkowe ćwiczenia xD
3
@HERORICH2 słyszałeś o konferencji verrattiego ?
2
@kkbarca praktycznie dla każdego dziecinstwo to najlepszy czas w życiu . Niczym sie nie przejmujesz tylko zabawa ,koledzy... ahh piekne czasy :D
0
@FDJ no to mnie oświeć xd
1
@AllBundy myślę że tak
0
@FDJ moim zdaniem Suarez był lepszym napastnikiem w swoim primie
Miał lepszą wizję gry, lepszy drybling i potrafił strzelić bramkę z każdej pozycji każda częścią nogi. No i najważniejszą rzeczą która mial była umiejętność wzięcia drużyny na swoje barki . jeśli miał bym wybrać do swojej jedenastki suareza/lewego w swojej najwyższej formie bez zastanowienia wybrał bym urugwajczyka
0
@Tasde nie przeniósł poziomu z la liga ponieważ wtedy był jego prime to naturalne ,ze nie gra juz na takich obrotach jak w hiszpanii . Natomiast jeśli chodzi o anglie dla mnie weryfikacja są europejskie puchary .Fakt ,zę drużynom włoskim się tam nie najlepiej wiedzie ale angielskie druzyny też graja poniżej oczekiwań .
W końcu najlepsza, najbogatsza liga z najlepszym zapleczem (championship) powinna zgniatać resztę konkurencji a rzeczywistość jest inna .
0
@Tasde moim zdaniem liga włoska jest na wystarczająco dużym poziomie. Mistrzostwo Włoch jest tyle samo warte co PL. Nie ma sensu to umiejszanie zasług ronaldo bo jednak trochę tych bramek na strzelał .
0
@msmsms 6 sezon druga część
0
@Rysiu kozak ;)
0
@msmsms właśnie oglądać 8 odcinek drugiej części no i na razie się nudze xd
Co ci się podoba o ile jest coś takiego?
A co ci się nie podoba?
0
@norbi77 przypadkiem nie gra w wikingach?
4
Żeby sassuolo to utrzymało i będzie genialnie
1
było minęło. teraz jego prawdziwe marzenie się spełnia czyli reprezentowanie barw Barcelony :D
1
@Tomo1989 aspas to kozak jakby nie patrzeć legenda ligi hiszpanskiej :D
1
@michal26 na oko waży lekko ponad 100 ale wagi w oczach nie mam xd
Może osoba która podawała te wagę się pomyliła xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@endriuuu2 taktyk
1
@Coutinho007 akurat lenglet ma fajny przerzut . Potrafi dać piłkę na nos ;P
0
@Janiama oszustwem to jest miejsce błachowicza xD
poza tym kubacki powinien być wyżej od stocha
0
@JaroCoach no to widzisz jak nie wiele dzisiaj trzeba ;)
Trzy punkty i jazda VEB
0
Kurde szkoda że granulat był drugi w dzisiejszym konkursie :/
Zawsze Stoch coś dzisiaj odrobił ale w takim tempie trochę to potrwa xd
1
@kaamil1910 kox mój Max to 10 powtórzeń przy wadze 88 kg
0
@FilipeX w niedzielę wieczorem najlepiej
I w piątki po południu tak z 16:30 byłoby git