kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 a jak sobie radzą na przestrzeni całego sezonu?
1
Kamil to kox
Polska gurom!!
0
@kkbarca zobaczymy, nie jestem fanem tego transferu xd
0
@masq myślę że nie. Sezon jest długi i jeśli ktos dostanie kontuzji z kadry na jego miejsce wbije Garcia . Myślę że chcą utrzymać szeroką kadrę. Jeśli chodzi o FFP to nie mam pojęcia, w sensie nie interesowałem się czy city ma z tym problemy.
0
@lucas/catalan na kogo zagłosowałeś jesli mozńa wiedzieć szefie ?
2
@macio_944 felipe luis też był spoko ziomek pomimo kilku ostrych wejsć :D
0
@LuisSalvano wydaje mi sie ,ze kiedys pisałeś cos ,ze z matmy wybitny nie jesteś ale mogło mi się pomylić ;d
2
@Fawrf szczególnie po alkoholu :)
1
@LioMessi10 son to król ale lepiej się spisuje na ataku niż na skrzydle
0
@jedrek7000 pierwsze dwa sezony skazanego to kox, dobry serial.
Natomiast dom z papieru to taki luźny serial bez większej historii
0
@Gonzo_VeB1899 jednak wiem o tym street workałcie wiecej niz myślałem :D
Długo trenujesz ?
0
@LuisSalvano w sumie to mnie ciekawosć zżera xd
Ponoc jesteś nauczycielem to czego uczysz ? bo wos i matma odpada xd
0
@masq taktyczny
0
@Czaro1 pierwsze 3 sezony sztos potem zjazd, jednak jeśli zabierzesz się za oglądanie to siłą rozpędu obejrzysz wszystko xd
0
@Witam haha genialne :D
2
@Damiano27psk ta nutka kukona z quebo mi siadla :D
0
@Herato Moim zdaniem nawet neymar jest lepszy od ronaldinho i grubego ronaldo także to jest dopiero kontrowersyjna opinia :p
Ronaldo nie widziałem w akcji natomiast Ronaldinho oglądałem w momencie w którym był już po swoim primie . Z Neymarem jestem na bieżąco i uważam ,że nawet na highlajtsach wypada lepiej od dwójki starszych brazylijczykow xd
0
@kaamil1910 ponoć po zdobyciu określonej liczby herbów dostaje sie rabat na cole .
0
@Max112 kozaki ;)
3
@msmsms od kiedy pique i lenglet graja w środku pola ?
0
@itmustbejoke
Atleti
Milan
PSG
City
Lipsk
Belgia
Argentyna
City
1
@MESSIah16 moim zdaniem największy talent do skoków miał Gregor
0
@BarcaInfo czyli jest szansa, że zdąży na PSG choć z drugiej strony wolałbym żeby nie ryzykowali. Niech na spokojnie dojdzie do zdrowia.
1
@HERORICH2 ja byłem na orliku .
Śnieg ma swój klimat , fajnie sobie pograć w takich warunkach :D
0
@Coutinho007 pierwsza połowa nie była zła ;)
0
@Zoker do tyłu co Suarez?
0
@jeyx77x kontrakt mozna renegocjowac poza tym zgodził się na obniżkę zarobków.
0
@Zoker do tych setek najpierw trzeba dojść. Poza tym ma genialny przegląd pola i wspaniale robi miejsce innym kolegom. Jestem pewien, że gdyby grał dalej w Barcelonie to by miał porównywalne bądź lepsze liczby niż w atleti. No i Messi też by miał więcej bramek i asyst xd
0
@Barcza223najwazniejsze że to byla najlepsza próba od ostatnich kilku miesięcy. Może już się przełamał i bramki z wolnych to kwestia czasu.
7
@Yosemite jest kozakiem .szkoda ,ze sie nim nie zainteresowalismy :/
Zamiast gryzia byłby w sam raz .