7

@Yosemite jest kozakiem .szkoda ,ze sie nim nie zainteresowalismy :/
Zamiast gryzia byłby w sam raz .

0

@fejkenq i tak ładnie zmieścił ;)

0

@itmustbejoke oj tak team Milan
Jeszcze niech Bayern przegra mistrzostwo i będzie idealnie :D

1

@Jakchcesz ja natomiast rozumiem jedna rzecz i ta rzeczą jest błąd jakim była sprzedaż Suareza xd

1

@Coutinho007 w sumie to w poprzednim sezonie na wyjeździe strzelił. Wiadomo ze nie w formule mecz rewanż ale na tym turnieju w Lizbonie zrobił swoje

0

@HERORICH2 fajnie by było .Milik zapowiadał się lepiej od lewego niestety kontuzje zrobiły swoje

1

@Witam nie jest lepsze ,oczywiście moim zdaniem .
Natomiast druga sprawa to w wikingach pierwsze 3 sezony to majstersztyk natomiast potem poziom spada drastycznie xd
Podobna sytuacja do ostatniego sezonu got xd

0

@kaamil1910 wiadomo może sie ogarnie ,liczę na to :D

0

@marcin62 też bym prosił szefie ;)

1

@kaamil1910 podobny przypadek co trincao ? Xd

0

@clyde team grzesio ;)

1

@cchesterr43 będzie trzeba powtórzyc na orliku :D genialne zagranie

0

@DaPi łatwo powiedzieć xd

2

Jakie macie sposoby na pozbycie się kaca?

0

@Fawrf oczywiście :p

1

@NaFazieHitman zwierzęta xd

0

@Kgorecki2500 nw xD
Może uczą o wszystkich obraźliwych okresleniach jakie istnieją xd

1

Wiem, że nic nie wiem xdd

1

@NaFazieHitman haha genialne :D

9

Zawiesili Cavaniego na 3 mecze dodatkowo ma zapłacić 100tys funtów i przejść kurs edukacyjny odnośnie rasizmu xD
I wszystko przez głupie negro
Jak dobrze ze ten rok już się kończy xd

1

@tristan87 powodzenia ;)

0

@Encore dembele bardzo go chciałem . Do cou byłem srednio nastawiony a gryzia to nie chciałem uwazałem go za idiotyczny transfer xd

0

@Bamboleo jest już nowy sezon?

1

@VamosRakieta ale to źle brzmi. Barca i walka o top4
Ehh co oni zrobili z tym klubem :/

1

@DonMatteo901- messi
-suarez/neymar/ter stegen/douglas
-gryzek ,cou, semedo ,dembele(chociaż licze ,że odpali:D),pjanic, wiekszosć syfu z okienka w ktorym kupilismy andre gomesa itd długo wymieniać
-manita bądz psg
-roma /liverpool jestem pewien ,że w obu przypadkach byśmy wygrali ligę mistrzów

0

@IronSanHybrid genialne xD

1

@sebo939 co za komandos :o

1

@AmigoBlancos chyba tak choć niewiele z tego sezonu pamiętam :D

0

@Cyzix może to jest jakis sposób :v teraz też niby nie ma kolesiostwa a wyniki są jakie są i grają zawodnicy niekoniecznie w najlepszej formie . Mozliwe ,że dobry przyjaciel byłby w stanie ich ustawić do pionu i wykrzesać z nich coś więcej

0

@redbed123 a czy riki ma renomę i kosztował 120 mln? Gryzio będzie miał pierwszy skład za całokształt kariery. Nieistotne w jakiej jest formie. Poza tym z rikim też nie może być wszystko w porządku, jeśli żaden z poprzednich trenerów nie dawał mu grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?