kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Yosemite jest kozakiem .szkoda ,ze sie nim nie zainteresowalismy :/
Zamiast gryzia byłby w sam raz .
0
@fejkenq i tak ładnie zmieścił ;)
0
@itmustbejoke oj tak team Milan
Jeszcze niech Bayern przegra mistrzostwo i będzie idealnie :D
1
@Jakchcesz ja natomiast rozumiem jedna rzecz i ta rzeczą jest błąd jakim była sprzedaż Suareza xd
1
@Coutinho007 w sumie to w poprzednim sezonie na wyjeździe strzelił. Wiadomo ze nie w formule mecz rewanż ale na tym turnieju w Lizbonie zrobił swoje
0
@HERORICH2 fajnie by było .Milik zapowiadał się lepiej od lewego niestety kontuzje zrobiły swoje
1
@Witam nie jest lepsze ,oczywiście moim zdaniem .
Natomiast druga sprawa to w wikingach pierwsze 3 sezony to majstersztyk natomiast potem poziom spada drastycznie xd
Podobna sytuacja do ostatniego sezonu got xd
0
@kaamil1910 wiadomo może sie ogarnie ,liczę na to :D
0
@marcin62 też bym prosił szefie ;)
1
@kaamil1910 podobny przypadek co trincao ? Xd
0
@clyde team grzesio ;)
1
@cchesterr43 będzie trzeba powtórzyc na orliku :D genialne zagranie
0
@DaPi łatwo powiedzieć xd
2
Jakie macie sposoby na pozbycie się kaca?
0
@Fawrf oczywiście :p
1
@NaFazieHitman zwierzęta xd
0
@Kgorecki2500 nw xD
Może uczą o wszystkich obraźliwych okresleniach jakie istnieją xd
1
Wiem, że nic nie wiem xdd
1
@NaFazieHitman haha genialne :D
9
Zawiesili Cavaniego na 3 mecze dodatkowo ma zapłacić 100tys funtów i przejść kurs edukacyjny odnośnie rasizmu xD
I wszystko przez głupie negro
Jak dobrze ze ten rok już się kończy xd
1
@tristan87 powodzenia ;)
0
@Encore dembele bardzo go chciałem . Do cou byłem srednio nastawiony a gryzia to nie chciałem uwazałem go za idiotyczny transfer xd
0
@Bamboleo jest już nowy sezon?
1
@VamosRakieta ale to źle brzmi. Barca i walka o top4
Ehh co oni zrobili z tym klubem :/
1
@DonMatteo901- messi
-suarez/neymar/ter stegen/douglas
-gryzek ,cou, semedo ,dembele(chociaż licze ,że odpali:D),pjanic, wiekszosć syfu z okienka w ktorym kupilismy andre gomesa itd długo wymieniać
-manita bądz psg
-roma /liverpool jestem pewien ,że w obu przypadkach byśmy wygrali ligę mistrzów
0
@IronSanHybrid genialne xD
1
@sebo939 co za komandos :o
1
@AmigoBlancos chyba tak choć niewiele z tego sezonu pamiętam :D
0
@Cyzix może to jest jakis sposób :v teraz też niby nie ma kolesiostwa a wyniki są jakie są i grają zawodnicy niekoniecznie w najlepszej formie . Mozliwe ,że dobry przyjaciel byłby w stanie ich ustawić do pionu i wykrzesać z nich coś więcej
0
@redbed123 a czy riki ma renomę i kosztował 120 mln? Gryzio będzie miał pierwszy skład za całokształt kariery. Nieistotne w jakiej jest formie. Poza tym z rikim też nie może być wszystko w porządku, jeśli żaden z poprzednich trenerów nie dawał mu grać.