kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@redbed123 a czy riki ma renomę i kosztował 120 mln? Gryzio będzie miał pierwszy skład za całokształt kariery. Nieistotne w jakiej jest formie. Poza tym z rikim też nie może być wszystko w porządku, jeśli żaden z poprzednich trenerów nie dawał mu grać.
0
@333tricampeones333 nie ma ich podstawowy lo kontuzji przypadkiem?
0
Szuka piłka naszego nazario. Jeszcze nie skończyła się 1 połowa a już mógł dwie bramki strzelić. No cóż czekamy na więcej . Liczę na wejście naszej pantery w drugiej połowie.
0
@Rewolucja123 oo araujo nie ma statusu wychowanka?
0
Sevilla podlacza się do walki o mistrza :D
Fajnie , chciałabym żeby utrzymali formę jak najdłużej
0
@Chakalaka wirus nie jest groźny szczepionka pewnie też nie natomiast jeśli można by było dostać za to pieniądze to sam chętnie stałbym się tym ,,obiektem badawczym"
0
@HERORICH2 obie nogi, genialny strzał , dobry przegląd pola i drybling w obronie też coś popracuje. Minusy to szybkość no i sila przynajmniej tak było za czasów Anderlechtu :D
0
@Yosemite przydałby się nam bardziej niż gryzek xd
1
@TR3VOR nie tylko ostatnio :v
0
@HERORICH2 nie no co jak co ale Suarez strzelać umie
1
@Bartunek będzie powód zeby wypić więcej :D
1
@VeB 1899 szybki ,silny i ma fajny drybling i to by było na tyle z atutów. No i ponoć dostaje mało szans w tym sezonie przez to ,ze nie chce przedłużyć kontraktu. Tym można usprawiedliwić słabe statystki ,chociaż trzeba przyznać ,ze w poprzednich sezonach też liczb nie robił
0
@ReBorN moze xavi ?
0
@Coutinho007 może grać 10 bądź być bliżej skrzydła, mega uniwersalny zawodnik. Plus kilka lat od odejście Xaviego i Iniesty czarował dalej, w sumie to dalej czaruje. Po prostu żałuję że nigdy u nas nie zagrał , miał odpowiednie umiejętności :v to samo z Cazorla tylko, że jemu dodatkowo zdrowie nie pozwalalo na wiele :/
0
@TSWKRK nie ma takich wpisów ponieważ jesteśmy kibicami Barcelony.
0
@Pilka_jest_okragla nie no król jest jeden i wszyscy wiemy kto nim jest. Tylko kibice Realu uważają że Ronaldo jest lepszy i to nie wszyscy xd
6
@itmustbejoke no raczej. Wszyscy moi znajomi którzy są za Realem bądź po prostu nie lubią Barcy mówią że Messi jest najlepszy. Wystarczy obejrzeć kilka męczy Barcy
0
@socha Silva to piłkarz wybitny szkoda ze nie przyszedł :v
7
@Tomo1989 chciałbym mieć takie problemy jak ci goście :D
0
@eckov po prostu wiedzą ,że są od nich bardziej potrzebujący :D
0
@Bobo25 ma też gorsza drużynę
1
@NGTRX fajna sprawa też bym poszedł w taki melanż ;)
0
@ollo98 aż tak to nie ale raczej przynajmniej kazdy ma te lepsze złote karty plus jakieś ciekawe specjalne
0
@Ojciec5tkidzieci a jak to wyglada z orlikami szefie ? będzie można chodzic od poniedziałku czy lipa ? :D
0
@nieprzysiadalnosc piękna piosenka :D
0
@michal26 nie grali lepiej . Spójrz na statystyki ,messi nadal jest najlepszy . Fakt ,że nie strzela juz tylu bramek ale nadal jest najbardziej decydujący .Może już nie gra na swoim boskim poziomie ale ten poziom który prezentuje teraz i tak nie jest osiągalny dla reszty naszych zawodników ;)
2
@michal26 to niby kto jest lepszy w tej barcelonie ?
0
@PatrykBarca łączy ich jedno , zwykle nie są warci swojej ceny ;)
1
@Firestone Anglicy i Brazylijczycy dwie narodowości za których zawodników płaci się krocie. Anglik kopnie piłkę kilka razy do przodu ,przebiegnie kilka km i już ma wartość 30 mln większą niż powinien . Natomiast Brazylijczyk zrobi jakaś sztuczkę i od razu nowy Ronaldinho i dzieje się to samo xd
0
@clyde u mnie trójeczka bąbelkow z locha chodziła obok mojego bloku. Ogólnie teraz się uspokoiło ale wcześniej była masakra , każde wyjście na spacer wiązało się że spotkaniem dziczka.