0

@msmsms bogowie walka

2

@NaFazieHitman ta gimnastyczka jest genialna :D

0

@kamilkrycha zwiększ intensywność cardio badz zmień rodzaj cardio .
Polecam skakankę szybko spalasz kalorie , dobrze sie dogrzejesz ;)

0

@adamt1996 szczerze nigdy go nie obejrzałem całego. Zwykle fragmenty jakieś widziałem w tv jak się siedziało przy wigilijnym stole . Jutro sb odpalę , zobaczymy czy taki fajny ;)

2

@Coutinho007 zawsze coś ;)

0

@kamilkrycha o jaki trening ci chodzi? O bieganie?Jesli tak to pod granie w piłkę interwały . Jeśli chcesz biegać na jakies dystansy inne niz sprinty np. (100, 200m) to wtedy lepszy będzie ten że stałym plusem

2

@Pilka_jest_okragla ile kosztuje ten sweter?

1

@Jacu327 zerwana pachwina. już ci nie powiem który mięsień to dokładnie był ale 4 miechy bez żadnego sportu . Przy gwałtownych zmianach pogody czuje ze mnie ciągnie xd a minęło już 5 lat

2

@Stasiuburza bardzo szybko minęło

0

@Transu96 to zależy od stanu ukojenia :D

0

Nawzajem i wzajemnie ;)

0

@Tomo1989 chyba szuka sponsorów :D

2

@itmustbejoke niesamowite ,ze z taka beznadziejną fizycznością jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników w historii , To sie powinno wykluczać xd

1

@TheNekro94 drastycznie :D
Niestety potrafię tak zrobić tylko jak jestem pijany xd

0

Macie jakiś protip jak pozbyc się balastu z żołądka xd ruszyć się nie da a dwojeczka nie chce pójść

0

@TheNekro94 fajny

0

I tyle było po redukcji xd

1

@Bartunek *wraka

0

ziomeczki coś mnie ominęło z tym mustafim to prawda xD ??

0

pedri to diamencik ;) jesli wszostko pojdzie dobrze to za kilka lat mamy topowego pomocnika :D

0

@rocky5 Douglas to był talizman

0

@cat_r37 ty chyba jesteś jednym z tych co uważają że de Jong to nasz najlepszy zawodnik xd

0

@BarcaInfo ter rok i tak już jest stracony dlatego wole ,zeby taka informacja jak jego potencjalne odejście wydarzyła się jeszcze w tym roku

0

@itmustbejoke każdy skład w którym jest semedo jest najgorszy xd

0

Wyślę ktoś link do tej konferencji ? :d

0

Kto waszym zdaniem spieprzył wczoraj bardziej https://vm.tiktok.com/ZStQSf6V/
Morata

czy może nasza gwiazda filmowa

0

Szkoda Tottenhamu :/

0

@Encore xhaka by nie miał wstępu na treningi xd

0

@NeroTFP no i klasa
Szkoda że będzie dużo konkurencja ,żeby się gdzieś na studia dostać aleee to zmartwienie po napisaniu i zdaniu matury :d

0

@zmiter912576 my już nawet tego nie robimy xd natomiast jeśli chcesz ten styl sobie zobaczyć to odpal sobie city xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?