kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sinirsey dbają o odpowiedni balans xD
0
@Szklaner pewnie dobrze sfermentowane haha
Nieważne jak kopie ważne żeby kopało XDD
1
@Rust_Cohle taktyczny hehe
0
@ViscaelBarca2007 hahah taktyczny xD
0
@Gall coś za coś
robienie takiej kasy ma zawsze konsekwencje
1
@Blantozaur koniec.
0
@Hosh hahahaha oby XD
0
@Azi sztos torcik haha
0
@Herato ogladasz ich systematycznie ?
jak sie tam wkomponował savio ?
0
@maroon jeszcze olise haha
mega piłkarz
0
@AduŚ07 weź nic nie mów jak wyszedłem z domu w piątek to wróciłem w poniedziałek o 10 xD
A jeszcze nie zaczęły się studia za dwa tygodnie znowu jazda... hahah
2
@Gaz potem poszedł do ligi angielskiej i grał na kodach hahah
Piękny piłkarz
0
@mordini123 chyba więcej reprezentacji nie gra w siatkówkę hahahah
1
@ranger3120 ja też msrgonem haha
jeszcze fifka i liga ;p
1
@Luciano99 hahahah
tak trzeba żyć xD
0
@Kidd możesz oznaczać haha
0
@malicinho dla takich gości warto grać na dwie dyszki xD
0
@Culer9002 taktyczny xD
0
@Cochise ostatni chapter benger totalny hahah
0
@Cochise to akurat sztos hahah
Czytasz mangę ?
0
@Majowy_ jak gra Olejniczak ?
0
@ArcziArtt bumppppp
0
@Matheu12 ja mam poprawkę w poniedziałek xD
Nie powiem że olałem temat bo coś tam zrobiłem w tym kierunku ale i tak zdecydowanie za mało
A przedmiot to po prostu cała wiedza jaka miałem do ten pory na studiach XD
Jeszcze się wrobilem w robotę na weekend...
Zapowiada się zabawa hahah
0
@Gaucho hahahhaha
Zabrakło tylko żeby dokończył
0
@Linnox co tu dużo mówic
Liga Narodów nasza hahah
0
@Krzywy95 mniejsza intensywnośc u amatorów i o wiele mniejsza eksploatacja w wieku rozwojowym
1
@blakkudium gicio dzieki haah
0
@tomek8756 coś nie coś potrafi hahah
wgl jak sie ta nutka nazywa ?? XD
0
@LeoMessiiBarcaPepa nie no z tą najlepsza to poleciales XD
Alee od atleti na pewno mamy lepsza
0
@sokot za rok przyjdzie najwyżej
I tak jest młody więc luz