0

@Sinirsey dbają o odpowiedni balans xD

0

@Szklaner pewnie dobrze sfermentowane haha
Nieważne jak kopie ważne żeby kopało XDD

1

@Rust_Cohle taktyczny hehe

0

@ViscaelBarca2007 hahah taktyczny xD

0

@Gall coś za coś
robienie takiej kasy ma zawsze konsekwencje

1

@Blantozaur koniec.

0

@Hosh hahahaha oby XD

0

@Azi sztos torcik haha

0

@Herato ogladasz ich systematycznie ?
jak sie tam wkomponował savio ?

0

@maroon jeszcze olise haha
mega piłkarz

0

@AduŚ07 weź nic nie mów jak wyszedłem z domu w piątek to wróciłem w poniedziałek o 10 xD
A jeszcze nie zaczęły się studia za dwa tygodnie znowu jazda... hahah

2

@Gaz potem poszedł do ligi angielskiej i grał na kodach hahah
Piękny piłkarz

0

@mordini123 chyba więcej reprezentacji nie gra w siatkówkę hahahah

1

@ranger3120 ja też msrgonem haha
jeszcze fifka i liga ;p

1

@Luciano99 hahahah
tak trzeba żyć xD

0

@Kidd możesz oznaczać haha

0

@malicinho dla takich gości warto grać na dwie dyszki xD

0

@Culer9002 taktyczny xD

0

@Cochise ostatni chapter benger totalny hahah

0

@Cochise to akurat sztos hahah
Czytasz mangę ?

0

@Majowy_ jak gra Olejniczak ?

0

@ArcziArtt bumppppp

0

@Matheu12 ja mam poprawkę w poniedziałek xD
Nie powiem że olałem temat bo coś tam zrobiłem w tym kierunku ale i tak zdecydowanie za mało
A przedmiot to po prostu cała wiedza jaka miałem do ten pory na studiach XD
Jeszcze się wrobilem w robotę na weekend...
Zapowiada się zabawa hahah

0

@Gaucho hahahhaha
Zabrakło tylko żeby dokończył

0

@Linnox co tu dużo mówic
Liga Narodów nasza hahah

0

@Krzywy95 mniejsza intensywnośc u amatorów i o wiele mniejsza eksploatacja w wieku rozwojowym

1

@blakkudium gicio dzieki haah

0

@tomek8756 coś nie coś potrafi hahah
wgl jak sie ta nutka nazywa ?? XD

0

@LeoMessiiBarcaPepa nie no z tą najlepsza to poleciales XD
Alee od atleti na pewno mamy lepsza

0

@sokot za rok przyjdzie najwyżej
I tak jest młody więc luz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?