kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden taktyczny XD
0
@Kondziubarca taki ney na dyszke ...
Marzenie hahah
2
Pozostaje życzyć powodzenia hahah
Zamknij mi mordę XD
0
Najwyżej za rok xd
Oby utrzymali formę i dalej się rozwijał ;D
0
@Zoker chyba pep w jakimś wywiadzie coś mówił że następne transfery będą wtedy gdy ktoś odejdzie
Także może kogoś ściągną
2
@Culer9002 co za koks
2
@Stinger_ moze griez w srodku pola bedzie smigał haha
1
@draxidox do utylizacji
jesli serio jest jakims radnym to była jego ostatnia kadencja xD
0
@draxidox ale dał xD
0
@Cule1234 hahahahaha
Niesamowite xD
0
@FCBarcaOfficial noo trenował między innymi xD
0
@kuz ponoć już nie grają anty footballu
Może ktoś kto ich obserwuje powie jak to wygląda xd
5
niech na spokojnie odpocznie xd
1
@Azi chłop jest totalnym chadem
Mvp igrzysk
1
@Luciano99 taktyczny XDD
1
@MesQueUnClub_87 totalnie zależy xD
Wszystkie opcje do zaakceptowania ( przynajmniej ja wszystkich używam haha)
0
@MesQueUnClub96 Polska gurom !!!
1
@blakkudium kudus przypadkiem to nie skrzydłowy ?
2
@Sinirsey niesamowite było to że zawsze był za zwycięska drużyna ZAWSZE hahahah
1
@Rewolucja123 bądź sobą xd
0
@Pressinho noo wtedy to mooooze nie będzie ostatnia hahahah
2
@MesQueUnClub96 prawdziwy mvp igrzysk hahahah
0
@Encore jao top haah
0
@Kgorecki2500 taktyczny telefon xD
0
@A4ron zdania ekspertów są zgodne ;D
0
@AdrianJaniak zwycięzca zbyt pewny
Szkoda psuć rywalizację hahah
1
@Kengo giicio
Obejrzę jak dokoncze serial ahah
Dzięki ;p
0
@sen dr house haha
0
@Kengo serie
Grę o tron oglądałem no i wiadomo top haha
A co sądzisz o tym ?
0
@Kengo warto obejrzeć?