0

@Pnog37 tu też jest wina głównie tego że piłka nożna to sport w którym przygotowanie siłowe i motoryczne jest strasznie słabe
Niby popukarny sport mnóstwo kasy a efekt mizerny xD

0

@mientusek1407 nie no w pierwszej połowie było średnio xD

1

@Lucyfffer cytując klasyka
Więcej sprzętu niż talentu hahah

1

@betonito w punkt

0

@messi33 rodri chyba
No i wiadomo jest mbappe de bruyne vini

0

@Kibicodlat5 srednia wieku skladu 12 lat i to rocznikowo hahaha

0

@NeroTFP1 taktyczny hahaah

0

@FcPortoFan1999 im tak naprawdę by wystarczyło żeby rudy Jacuś i Hochland nie byli kontuzjowani pół sezonu xD
A wrócił gundo i doszedł savio XDD
Będzie grubo

1

@Bogan adidas running

3

@juarez dawać go
Będzie Najleisze skrzydło od czasów neymara hehe

2

Dawać tego chiesa
Przynajmniej na swojej pozycji będzie grać haha

0

@Gaucho no ta
Ale w końcu hazard to eden ;p

0

@kanver_ i pewnie byłby najlepszy xD
Tak to już leci

0

@Derean ferram plus 40 i gra gitara haha

0

@lucca87 w koncu przejda
PL czeka haha

1

@macio_944 niesamowite xdd

2

@Lola120 fbw
nie rob tysiąca cwiczen na dupe
badz cierpliwa i systematyczna
i przede wszystkim ma ci to sprawiać frajdę haha
powodzenia ;D

0

@tbas ale przecież chodziło o młodzież xD
to jaki poziom bierzemy pod uwagę ?

0

@tbas no niekoniecznie skoro hiszpanie zgarneli młodzieżowe puchary swiata
jeszcze jest fermin i cubarsi warci wyróznienia
nie wydaje mi sie zeby jakiś jeden francuski klub wyprodukował tylu gosci w tak krótkim czasie ;p

0

@tbas ale tak naprawdę czy ktoś ma bardziej ?

0

@PatrykBarca dlatego jeszcze przyszedł Norweg

1

@Popitek12 przy wyciskaniu najcześciej dostaje staw barkowo obojczykowy ale przez neta to se mogę gadać xD
poczytaj sobie o tym
zacznij wyciskać wąsko , hantle chwytem neutralnym , jak chcesz szeroko to małpim i sprawdz jak wyglada sytuacja z rozpiękami
dodatkowo musisz wzmocnić stożek rotatorów ( takie 4 mieśnie ktore odpowiadają za wiekszosć problemów z barkami ) je najlepiej przyatakować różnego rodzaju cwiczeniami z rotacją zewnetrzną i wewnerzną
jak bedziesz miał jakieś pytania czy coś to priv

1

@Popitek12 wynik fajny
Pieprzyć ten fat
A co ci tam było ?

1

@zodiak_10 hahahahhaha
Widać po tym spojrzeniu
Poczuł krew XD

0

@Hajny 1:1 niestety ;//

0

@tbas pewnie olmo by grał lepiej w obronie od de Jonga hahahah

1

@NeroTFP1 ee tam kilka lat temu to były zawody kto zgarnie fajniejszy hahah
pare razy nawet zawinelismy tablice kierującą i zjezdzaliśmy z gorki XD
piekne czasy ;p

0

@Arden taktyczny XD

0

@Kondziubarca taki ney na dyszke ...
Marzenie hahah

2

Pozostaje życzyć powodzenia hahah
Zamknij mi mordę XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?