kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KrychaFCB dumny z pochodzenia xDD
2
@Kapitan hawk xDD
Gramy punche
O to chodzi haha
1
@chavez Słoweńcy raczej będą pamiętać ;D
0
@MesQueUnClub96 zależy
w koncu srodowa noc to wódy czas czyli zabawa haha
1
@Arden jak zawsze w punkt haha
0
@BartqRKO on verratti i neymar ;//
1
@Kubsoleon jak dla mnie to mógłby mu nawet matkę puknąć
Kogo obchodzi jakiś flet szukający na siłę sławy
0
@karci0 jak przed pilka to mniejszy zakres powtorzen wiekszy ciezar
jak po to wikeszy zakres mniejszy cieżar
0
@blakkudium dobry jest ?
0
@BorzyKrzys taktyczny film hokej
0
@marcin62 nie no od niego to płyta roku i eklektyka zdecydowanie
co nie zmienia faktu ze projekt top i czekało sięno kolejne nutki haha
1
@escarabajo taktyczny fantasy euro
0
@Arden lubuskie gorzow
1
@Arden chciałbym taka prace hahah
0
@MESSIah16 wszyscy równo
Lampard tylko gorszy
0
@Jonyx czemu nie ;p
1
@Rewolucja123 mam ziomka ktory w wieku 17 lat wyciskał 130 xD
tylko ze miał lekko ponad 160 cm
krotkie raczki plus kosc ramienna dłuzsza niz przedramie i w magiczny sposob masz to XD
jesli jeszcze masz na tyle rozciągniete mięsnie brzucha i robisz kozacki mostek to juz wgl bajka haha
mały ruch i ciężar lata jak szmata
2
@Rewolucja123 taa jesli maja predyspozycje to czemu nie
sumienny trening odpowiedni uklad ciala i masz ;D
1
@Criss18Barca najlepszego młody hahah
1
@Doren01 o prosze
trenujesz sprinty
fajna zajawka
też zamierzam zacząć ;D
0
@kondzix2115 będziesz żył
0
@Arden chyba w rzutkach laska wygrała z mężczyznami
Ale nie jestem pewien xD
0
@MessiForeverTheBest taktyczny film
0
@ViscaelBarca2007 XDD
jak amatorow jakiś
niesamowity zawodnik
2
@A4ron nie ma czegoś takiego jak pusta bramka czy asysta xd
1
@Lucyfffer mysle ze kazdy z nas w tym wieku biegal caly dzien na dworze i nie mysłal w kategoriach
poza tym właśnie dobrze ze trenuje rożnorodnie dzięki czemu wyciągnie coś z każdego sportu i bedzie lepszy w każdym z nich
w przyszłości jak sie na coś juz konkretnie ukierunkuje to będzie bestia
jesli dbasz o jego prawidłowe odzywianie i sen to bedzie wszystko git
włłasciwie to dzieki temu bedzie mniejsze ryzyko kontuzji ponieważ bedzie rozwiniety w kazdej plaszczyznie
Jak dla mnie nie ma wad jesli dzieki temu poznaje jeszcze kumpli to juz wgl elegancko
zuch dzieciak hahah
2
@TR3YWAY de Jong niech zjeżdża
0
@Amidamaru a jak nie kibicować gościom którzy dali nam tyle radości xd
1
@AgentsOfTime studentem jestem wiec w sumie praktycznie codziennie xd
0
@Barcasub racja ale też jest kwestia czy wszyscy kupieni zawodnicy to był jego pomysł czy bardziej prezesa/dyrektora sportowego
Też bym się wkurzył jakbym dostał zawodników o innej specyfice niż chce i musiał lepić z gówna bat xd Szczególnie że w poprzednim sezonie tak lepił
Pewnie tez nie spełnili wszystkich obietnic transferowych
Cyrk na kółkach xd