2

@KrychaFCB dumny z pochodzenia xDD

2

@Kapitan hawk xDD
Gramy punche
O to chodzi haha

1

@chavez Słoweńcy raczej będą pamiętać ;D

0

@MesQueUnClub96 zależy
w koncu srodowa noc to wódy czas czyli zabawa haha

1

@Arden jak zawsze w punkt haha

0

@BartqRKO on verratti i neymar ;//

1

@Kubsoleon jak dla mnie to mógłby mu nawet matkę puknąć
Kogo obchodzi jakiś flet szukający na siłę sławy

0

@karci0 jak przed pilka to mniejszy zakres powtorzen wiekszy ciezar
jak po to wikeszy zakres mniejszy cieżar

0

@blakkudium dobry jest ?

0

@BorzyKrzys taktyczny film hokej

0

@marcin62 nie no od niego to płyta roku i eklektyka zdecydowanie
co nie zmienia faktu ze projekt top i czekało sięno kolejne nutki haha

1

@escarabajo taktyczny fantasy euro

0

@Arden lubuskie gorzow

1

@Arden chciałbym taka prace hahah

0

@MESSIah16 wszyscy równo
Lampard tylko gorszy

0

@Jonyx czemu nie ;p

1

@Rewolucja123 mam ziomka ktory w wieku 17 lat wyciskał 130 xD
tylko ze miał lekko ponad 160 cm
krotkie raczki plus kosc ramienna dłuzsza niz przedramie i w magiczny sposob masz to XD
jesli jeszcze masz na tyle rozciągniete mięsnie brzucha i robisz kozacki mostek to juz wgl bajka haha
mały ruch i ciężar lata jak szmata

2

@Rewolucja123 taa jesli maja predyspozycje to czemu nie
sumienny trening odpowiedni uklad ciala i masz ;D

1

@Criss18Barca najlepszego młody hahah

1

@Doren01 o prosze
trenujesz sprinty
fajna zajawka
też zamierzam zacząć ;D

0

@kondzix2115 będziesz żył

0

@Arden chyba w rzutkach laska wygrała z mężczyznami
Ale nie jestem pewien xD

0

@MessiForeverTheBest taktyczny film

0

@ViscaelBarca2007 XDD
jak amatorow jakiś
niesamowity zawodnik

2

@A4ron nie ma czegoś takiego jak pusta bramka czy asysta xd

1

@Lucyfffer mysle ze kazdy z nas w tym wieku biegal caly dzien na dworze i nie mysłal w kategoriach
poza tym właśnie dobrze ze trenuje rożnorodnie dzięki czemu wyciągnie coś z każdego sportu i bedzie lepszy w każdym z nich
w przyszłości jak sie na coś juz konkretnie ukierunkuje to będzie bestia
jesli dbasz o jego prawidłowe odzywianie i sen to bedzie wszystko git
włłasciwie to dzieki temu bedzie mniejsze ryzyko kontuzji ponieważ bedzie rozwiniety w kazdej plaszczyznie
Jak dla mnie nie ma wad jesli dzieki temu poznaje jeszcze kumpli to juz wgl elegancko
zuch dzieciak hahah

2

@TR3YWAY de Jong niech zjeżdża

0

@Amidamaru a jak nie kibicować gościom którzy dali nam tyle radości xd

1

@AgentsOfTime studentem jestem wiec w sumie praktycznie codziennie xd

0

@Barcasub racja ale też jest kwestia czy wszyscy kupieni zawodnicy to był jego pomysł czy bardziej prezesa/dyrektora sportowego
Też bym się wkurzył jakbym dostał zawodników o innej specyfice niż chce i musiał lepić z gówna bat xd Szczególnie że w poprzednim sezonie tak lepił
Pewnie tez nie spełnili wszystkich obietnic transferowych
Cyrk na kółkach xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?