16

@NeroTFP1 ale gen xD
matka najładniejsza

1

@Kessie hahahahahhaha hicior XDD

0

@sevs jakby mu sie chciało to czemu nie ;p

0

@FCBMati10 w kolanie w sumie masz 8 więzadeł
Wiec czegoś tam nie zerwał xd

0

@Awtameok_Klana to wtedy remis
a nie gra się na remis hahah

0

@Safrani taktyczny xD

0

@cules100pro akurat fajne
To część widowiska haha
Koke top xD

0

za dużo ;p
pozdrawiam

0

@Popitek12 doner kebab nacho

0

@Linnox he is him ;p

0

@ViscaelBarca2007 jedno jest pewne
zarabia za duzo haha

1

@Luciano99 a na warsztat się nadają ?

0

@MesQueUnClub96 nie no kotem jest ale kounde Jamal mvp

1

@SpainFanRM89 samo nie przejdzie
Szczególnie że cały czas będziesz wykonywał te ruchy
Wzmocnij się na siłowni podgadaj tego fizjo o ćwiczenia i działaj haha
W sumie jak mi się jutro przypomnisz to nawet samemu ci mogę jakieś podesłać co prawda jeszcze nie jestem fizjo hahah ale mogę pomóc ;D

0

0

@Khajio sztos sprawa ;p

6

@tbas bardziej bierze udział w wywiadach xD

0

@partymaker w sumie cieżko powiedzieć haha
zależy od formy i tego kto bardziej podpasuje flickowi

1

@partymaker raczej na dyszce będzie grać
rotacja z olmo i williamsem

1

@LaKnightYeah2000 akurat z tą bułka to nie ważne jaka klasa hahah

0

@MesQueUnClub96 pewniaczek haha

6

@MesQueUnClub96 to zobacz co on tam robił xD
Ogólnie napastnikiem pewnie lepszym jest lewy ale piłkarzem Suarez
Ma o wiele więcej do zaoferowania
Pozdrawiam serdecznie;)

0

@escarabajo szkoda że u nas nie grał
Przy okazji nie kupilibyśmy holendra xd

0

@Sinirsey dbają o odpowiedni balans xD

0

@Szklaner pewnie dobrze sfermentowane haha
Nieważne jak kopie ważne żeby kopało XDD

1

@Rust_Cohle taktyczny hehe

0

@ViscaelBarca2007 hahah taktyczny xD

0

@Gall coś za coś
robienie takiej kasy ma zawsze konsekwencje

1

@Blantozaur koniec.

0

@Hosh hahahaha oby XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?