2

@MesQueUnClub96 prawdziwy mvp igrzysk hahahah

0

@Encore jao top haah

0

@Kgorecki2500 taktyczny telefon xD

0

@A4ron zdania ekspertów są zgodne ;D

0

@AdrianJaniak zwycięzca zbyt pewny
Szkoda psuć rywalizację hahah

1

@Kengo giicio
Obejrzę jak dokoncze serial ahah
Dzięki ;p

0

@sen dr house haha

0

@Kengo serie
Grę o tron oglądałem no i wiadomo top haha
A co sądzisz o tym ?

0

@Kengo warto obejrzeć?

0

@SawneyBean od czego niby xD
już nie bądzcie tacy pedantyczni XD

3

@Gaz to jest różnica pomiędzy największym talentem swojego pokolenia a holenderskim fidget spinerem xD

1

@MesQueUnClub_87 bez kitu hahah

0

@clyde tytani top
Pewnie wleci rewatch hahah

1

@Kgorecki2500 podkręca dla fabuły hahaha
Agresywna dziewiątka xD

1

@Lucerfi taktyczny książka

0

@NeroTFP1 każdy ma swoją opinię
Mnie np jego prywatne życie nie obchodzi
A jeśli chodzi o grę to bajka
Dla mnie najlepszy po Messim jeśli chodzi o styl gry

0

@lntrowertyk to idź na automaty haha
We wtorki i soboty oddają

2

@NeroTFP1 jak Neymar najbardziej sympatyczny z nich wszystkich jest haha

0

@NeroTFP1 hahahahha kozackie xD

0

@filip73 taktyczny thriller

1

@fart fakt ale bez talentu też nie zajedziesz aż tak daleko

2

@BorzyKrzys aż mnie zęby zabolały hahah

0

@zaba107 zależy też od specyfiki sportu
Np tacy wioślarze to goście którzy powyżej 95 maxa są w stanie zrobić kilkanaście powtórzeń nawet więcej
Kiedy u reszty to będzie jedno max dwa xD
Poza tym te 45 sekund to czas w którym nie da się biec na tego maxa nie utrzymasz przez tyle maksymalnej prędkości
Wiadomo to będzie 100 procent ale takie jakie możesz dać w danym momencie biegu a nie twoje 100 procent że maksymalna prędkość przez cały ten czas

0

@zaba107 na 800 bardziej rozkladasz siły
A 400... praktycznie cały dystans na pełnej do odciny xDD
A zawsze odcina hahah
Czas pracy na 400 to coś pomiędzy silowka a hipertrofia tak w silownianym slangu
To jakbyś swojego maxa próbował walnąć na kilka razy XD

1

@Arden taktyczny
Piękna sprawa

1

@Popitek12 400 metrów to największa rzeźnia jaka istnieje XDD

2

@Gaz byśmy sie liczyli w walce o wszystkie trofea

0

@Fabik87 hahahahahahaha taktyczny xD

1

@TheNekro94 w punkt
Co to za idiotyczne unoszenie się honorem
Liczą się wyniki

0

@KRISU77 prawie jak asfalt hahahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?