2

@agaFCB nawet jeśli sam to robi to mimo wszystko dobrze że reaguje
Potem w drużynie powstają święte krowy
Jak ktoś popełnia błąd to się go uświadamia i tyle
Z reszta jemu pewnie też nie raz się dostało haha

2

@MeAndSwan 36 w lidze 34 w europejskich z 5 w pucharze jeszcze superpuchar
no to co xD
chyba trzeba skompletować z 3 kadry meczowe i grać co dwa dni xd

2

@MeAndSwan zajebiście i do tego liga i krajowy puchar ?
XDD

2

@Sysia11 jak grasz na kompie to lepiej sobie pobrać hałas aktualizacje/łatkę
Będziesz mieć odświeżone składy
I nie będziesz musiała co rok wydawać kaski

9

@DonMatteo901 jeden znajomy rok temu pracował na tej granicy
Na początku jeszcze im współczuł ale raz obrócił się plecami wyprowadzając tam ich no i dostał kłoda w plecy i do teraz ma problemy z kręgosłupem
Po tej sytuacji już się nie pieprzył i pałował bazował wszystkich którzy stwarzali problemy

2

@Luciano99 @Bocheno1 @MesQueUnClub96
bunt na pokładzie
musisz szybko rozwiazac sprawe

3

@Mario96w XD
ale dał

1

@messi33 zgolisz kilka razy i już będziesz miał większy

0

Oki to ekspooooortowy towaaaar

0

@TheNekro94 do końca kariery pep będzie top 1
Chyba że xavi to też będzie spoko hahah

0

@dafik85 pewnie ta
Ale patrząc na pomoc PSG to nie musi być jakiś wybitny żeby grać w pierwszym xD

1

@Emhyr król jest jeden jednak xd

0

@Colon bo mój ojciec złapał kontuzje w 92
Zamykam dyskusje

2

@Lionel_Messi10 a co dopiero gdyby strzelał w ważnych meczach xd

0

No trudno
Lecimy dalej
Veb !!

1

Za mało narzekania na skład
Może się skończyć strata punktów xDD

1

@Ojciec5tkidzieci dlatego trzeba się starać uczyć ich oglądać jakieś wybitne produkcję
Np kapitan bomba

0

@Albatros otworzyliscie oczy
Xavi top

2

@FCB_dimiC nie no
Tu akurat ma rację
Alvarez jest o wiele lepszym piłkarzem
Ta dyskusja to abstrakcja xD

1

@takisobiektos tak sie tutaj rap gra
piękna sprawa

0

@MesQueUnClub96 taa nie ma partii odpowiadającej twoim preferencja czy jakiś tak
Pozostaje pójść i narysować karnego na środku kartki xd

2

@LaLigaPD brzmi super
Ale ja boje się w to grać xD
Zbyt dużo czasu zżera hahah

2

@MesQueUnClub96 stary ich miasteczko to prawie 30k studentów xD
Tam jest takie Kongo że to hit
Będę tam uderzał na juvenalia w tym roku
Już nie mogę się doczekać hahah

0

@Jackazz to jamal bedzie ;p

0

@Popitek12 jak się nabijesz na silce to i tak zwróci na cb uwagę co najwyżej pan młody
Jej to będzie latać
Ale no jeśli to powód żebyś zaczął ćwiczyć to dobrze hahaha
,,Lepiej ćwiczyć niż nie" tak kiedyś powiedział Paulo Coelho XD

0

@tristan87 ale Dembele odszedł

1

@Kamilos84 jednak zmywary na coś się przydają

2

@AFA90juz nie jest także zadanie spelnione ;p

0

@MesQueUnClub96 dobrze ci idzie
@Medium przecież ma rację
Oczywiście jeśli oglądasz mecze przez flashscora i nawet nie patrzysz tam na coś innego niż pierwsza strona xDD

1

@FireBarca1899 tam zawsze się dzieje
Poza tym już nie pamiętam od kiedy ten rynek jest w częściach xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?