0

@FutbolFan taktyczny pogoda

0

@Emhyr w punkt

3

@MessiForeverTheBest co najwyzęj jako tarcze xd

0

Na początku była beka ale teraz jakoś tak jest mi po prostu smutno że to widziałem xdd

0

@vangoor ram pampam pam jeb jeb jeb

0

@tbas wszyskie te repki maja zawodnik w top 5 lig
nawet kilku jestt kluczowych w lepszych druzynach takze no jak dla mnie jasna sprawa

0

@Katalończyk 99 w koncu sport narodowy
ale spoko przeciez wszyscy tu są tolerancyjni

1

@Transu96 jednak nie wszystko xD

0

@tbas dania urugwaj maroko ( ofensywnie na najlepszych może nie graja ale kiedy trzeba porafia skleić akcje w przeciwiństwie do nas xdd)

1

@Kluivert_P albo pewien indyjski symbol szczęścia

4

@VegetaPolska problemem jest cały system
PZPN powinien zostać rozjechany równo
I wtedy by może coś z tego było
Szczerze liczę na to że w następnych latach ktoś pokroju Marciniaka będzie tym zarządzał i będzie na tyle odporny żeby wyplenić te pasożyty z polskiej pilki

0

@Peciak możesz oznaczyć

1

@Rust_Cohle oby nie
Awans to must have i tyle w temacie

4

@regatta52 bo ma bajeczna technikę
Nie widziałes tych przyjęć ? XDD

0

@Gaz stary być lepszym od naszych skrzydłowych to żadne osiągnięcie xD
Chłop po Messi jest najprawdopodobniej najbardziej utalentowanym zawodnikiem w tym wieku
On za 10 lat byłby naszym najlepszym skrzydłowym

3

Leecimmyyy
Letsssss gooo

16

Może i nie jestem trzeźwy ale też jestem pijany

0

@Donnie_Darko komentarz taktyczny
GOAT 2022/2023

0

@TR3YWAY ja psg jeszcze raz na jakis czas ogladałem ale miami nie i raczej nie będe xd

1

@FcPortoFan1999 kilku zawodnikow też mialo liczby a jednak dalej ney wypadł najlepiej

0

@Danny Gaucho loading ....

0

pijany brazol dostaje żółta nie strzela karnego a i tak zawodnik meczu xD
fenomen hahah

0

ferran wsadzi piątke temu cyprowi
ferran top

0

@MesQueUnClub96 może i by strzelił xD
nie wiemy jak by było w koncu tego nie widzieliśmy

0

@Barca1922 messi
suarez ( jak ktos mowi ze benz czy lewy byli na jego poziomie to naprawde ogląda mecze przez flashscora xD)
iniesta/xavi/busi

2

@escarabajo ale zjazd
jak tu tylko rodri jest piłkarzem klasy swiatowej xdd

1

@Gaz oby cancelo był chociaz w polowie tak dobry jak dani to bedzie klasa

0

@Danqoo to zmienia nazwę i po sprawie xDD
Ogólnie kfd też nie jest święte ale zdecydowanie lepsze

0

@ShawnC taktyczmy kom

1

@Danny Gaucho dobra to ten rekord weźmie na miękko xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?