1

@FireBarca1899 tam zawsze się dzieje
Poza tym już nie pamiętam od kiedy ten rynek jest w częściach xDD

0

@Fido66 w punkt

2

@szkutnik91 nie no grać by grał
Chłopak jest kozakiem

1

Musiala fajnie chodzi

0

@Joe_Pesci *pasja
Jakie uzależnienie wariacie ;p

1

@Medium za to eden to już nie ten hazard xd
A szkoda
Btw Wspaniała nutka haha

3

Hahhaha
No i bramkarz mnie pokonał xD
Jutro się odkuwamy xDD

0

Narazie brakuje PSG xd
Zobaczymy

0

@BordowyPtak prawda
Teraz obstawiam raz na x czasu i to tylko po to żeby jakieś większe emocje były podczas oglądania

0

@BordowyPtak szczerze 3 lata temu liczyłem i byłem na plus 4 stówki
I na plus zwykle jestem po turniejach reprezentacji
Ale no wcześniej wiele razy byłem na minus a teraz od jakiś dwóch lat tak naprawdę nie gram ( no nie licząc tych turniejów reprezentacji)
Na ostatnim mundialu wyszedłem 2 stówki na plus

0

@AllBundy chce się wyżyć
Zrobi swoje i se odpuści pewnie

0

@Emhyr on pewnie bejtuje

0

@Pawci023x młody kupi więc pewnie coś pogram

2

@Joe_Pesci pewnie jeszcze linie układał xD

0

@Cotutajsiedzieje reprezentacyjnych jak coś jeszcze wygra to może
Ale przydało by się i tak poprowadzić jakiś klub

0

@MesQueUnClub96 skoro tak mówi to koniec dyskusji.

0

@barcelonaLM w prime suarez był lepszy to nie podlega dyskusji
ale całokształt kariery juz można się doszukiwać przewagi lewego
co nie zmienia faktu ,ze dla mnie suarez> lewy

0

@TR3YWAY 23 i nie pije
Tak samo energetyków
Czasami wezmę kofeinę przed treningiem

6

@partymaker przede wszystkim liczy sie swoj sukces przeciez
o naturalne ,zę chce jak najlepiej dla siebie i swojego zespołu

3

@hayek to w drugiej częsci dodadzą zoo i gra gitara ;D

1

@P33ck a jeszcze sie nie wpie.... na teścia

0

@Peciak #teamnajman
ale na razie nie wiem co o tym myśleć wieć mozę poczekam na jego opinie

1

@Medium taktyczny
koniec świata

4

Kuuuur lewa noga prawa noga
Piłka ma jednego Boga
Ferran top

1

@barcelonaLM hehe taktyczny

2

@ranger3120 spokojnie nawet jak z rtęcia to jeśli nie jesz po 30g naraz to przeżyjesz hahah
gorzej jak z białkiem jest to samo
wtedy no co ...
miło było poznać haha

0

@misterio bez kitu xDDD
nie ma tematu hahah

1

@misterio ja niewiele ogladalem ale szczerze jak tytani ci nie podchodza to chyba ciezko bedzie cos znalezc
a seriale ogladasz ?
co ci z nich siadlo do tej pory ?

1

@Adran360 juz przeczytalem mange
z tydzien temu haha

2

@kulek22 widelki sa od jakis 15 do 35 lat xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?