kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FireBarca1899 tam zawsze się dzieje
Poza tym już nie pamiętam od kiedy ten rynek jest w częściach xDD
0
@Fido66 w punkt
2
@szkutnik91 nie no grać by grał
Chłopak jest kozakiem
1
Musiala fajnie chodzi
0
@Joe_Pesci *pasja
Jakie uzależnienie wariacie ;p
1
@Medium za to eden to już nie ten hazard xd
A szkoda
Btw Wspaniała nutka haha
3
Hahhaha
No i bramkarz mnie pokonał xD
Jutro się odkuwamy xDD
0
Narazie brakuje PSG xd
Zobaczymy
0
@BordowyPtak prawda
Teraz obstawiam raz na x czasu i to tylko po to żeby jakieś większe emocje były podczas oglądania
0
@BordowyPtak szczerze 3 lata temu liczyłem i byłem na plus 4 stówki
I na plus zwykle jestem po turniejach reprezentacji
Ale no wcześniej wiele razy byłem na minus a teraz od jakiś dwóch lat tak naprawdę nie gram ( no nie licząc tych turniejów reprezentacji)
Na ostatnim mundialu wyszedłem 2 stówki na plus
0
@AllBundy chce się wyżyć
Zrobi swoje i se odpuści pewnie
0
@Emhyr on pewnie bejtuje
0
@Pawci023x młody kupi więc pewnie coś pogram
2
@Joe_Pesci pewnie jeszcze linie układał xD
0
@Cotutajsiedzieje reprezentacyjnych jak coś jeszcze wygra to może
Ale przydało by się i tak poprowadzić jakiś klub
0
@MesQueUnClub96 skoro tak mówi to koniec dyskusji.
0
@barcelonaLM w prime suarez był lepszy to nie podlega dyskusji
ale całokształt kariery juz można się doszukiwać przewagi lewego
co nie zmienia faktu ,ze dla mnie suarez> lewy
0
@TR3YWAY 23 i nie pije
Tak samo energetyków
Czasami wezmę kofeinę przed treningiem
6
@partymaker przede wszystkim liczy sie swoj sukces przeciez
o naturalne ,zę chce jak najlepiej dla siebie i swojego zespołu
3
@hayek to w drugiej częsci dodadzą zoo i gra gitara ;D
1
@P33ck a jeszcze sie nie wpie.... na teścia
0
@Peciak #teamnajman
ale na razie nie wiem co o tym myśleć wieć mozę poczekam na jego opinie
1
@Medium taktyczny
koniec świata
4
Kuuuur lewa noga prawa noga
Piłka ma jednego Boga
Ferran top
1
@barcelonaLM hehe taktyczny
2
@ranger3120 spokojnie nawet jak z rtęcia to jeśli nie jesz po 30g naraz to przeżyjesz hahah
gorzej jak z białkiem jest to samo
wtedy no co ...
miło było poznać haha
0
@misterio bez kitu xDDD
nie ma tematu hahah
1
@misterio ja niewiele ogladalem ale szczerze jak tytani ci nie podchodza to chyba ciezko bedzie cos znalezc
a seriale ogladasz ?
co ci z nich siadlo do tej pory ?
1
@Adran360 juz przeczytalem mange
z tydzien temu haha
2
@kulek22 widelki sa od jakis 15 do 35 lat xDD