0

@Bernard777 a nie ma być przypadkiem brozovic ?

2

@The_Man w sumie to lepszy skład ma Brazylia Anglia Francja i portugalia
Hiszpania dzieciaki Holandia średniaki Niemcy w przebudowie Włochy to się nawet na mundial nie dostały Belgia zjazd plus dziadki
Także no ogólnie wychodzą na ekipę top 5 więc z automatu półfinał to cel minimum

0

@FCB_dimiC alexis sanchez

0

@Rust_Cohle silva aguero hazard kane
a ogolnie myśle ,zę rudy top 1
jeszcze sanchez wymiatał no i son też zasługuje na wyróżnienie

0

@Rust_Cohle na razie jest z czego sie śmiać ;D
jak odpali to wtedy zamknie mordy ( o ile odpali ) ;p

1

@FCB24 nie może być zbyt miło xdd

2

@Sysia11 @VegetaPolska ktos cię ubiegł xD

6

@Conradxc dobry punch
co nie zmienia faktu że na trochę za duzo sobie pozwalasz co ?

2

@Luciano99 pewnie bestseller;D

0

@Kitek1640 dzisiaj jeszcze trzeba jakoś przeczekać a od jutra można balowac

0

@Medium myślałem ze wyślesz jakas zalana krowe xD

20

@Emhyr mati borek w punkt

1

@LeoMessi1994 ibra aguero rooney

4

@tomek8756 jakim psem trzeba być żeby wgl złożyć taka oferte ...

1

@Adran360 irytuje mnie te ich przedłużanie xd

0

@mkord w sumie racja
Ale też jest o wiele trudniejsza zawodowo
Liczy się o wiele więcej cech niż w siatkówce i jest o wiele większą konkurencja

2

@P33ck halloweenowych nie przebiją

0

@LambiPL bardziej pewnie mu chodzi o to pokolenie ,,walczaków"
dobrze ,zę juz nie produkuje sie takich piłkarzy jak roy keane xdd

4

@shahman niesamowite ,ze trafiło nam sie tyle kozaków w takim samym czasie
szkoda ,zę nie udało się obronic tej ligi mistrzow ;///

1

@Lionel_Messi10 w sumie zawsze chciałem pewnego belga na skrzydle w barcy ;P
szkoda ,zę ten belg juz nie dojeżdza i jeszcze poszedł do madryciakow xdd

0

@Kuba_1 urzymają sie
niewwierze żeby taki dobry klub spadł xdd
z dwa/trzy sezony i pewnie wrócą na swoje miejsce

0

@Emhyr oby oby
jeszcze ten brozovic za kessiego i będzie gitara grała

0

@jeyx77x nie no ta dziura jednak troche niszczy obraz
dziurki przecież są ważniejsze od bramki

0

@ranger3120 przecież to musi być fejk xDD
To nie jest możliwe hahahahah

5

@Bocheno1 nie strasz dzieciaka
Przecież lubi do was przychodzić na złom ;D

1

@masq ciezko powiedzieć
nie pamiętam tych poprzednich najlepszych meczy ;d

7

@Medium raz w życiu może bym sie na cos takiego zdecydował ;D

0

@AmigoBlancos taktyczny komenarz
serial

1

@FcPortoFan1999 to ten depresyjny dzień ?
Na trening wy**** a nie w jakieś depresję się bawicie

0

@qchulainn w punkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?